Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova - neviem preco im to robi taky problem, ale asi ze to velmi nerobia tak nemaju s tym skusenosti a preto maju strach sa pustit do takeho cosik... treba teda najst restiku co to uz parx robili a vedia ze sa to da a dokonca je to este aj vyhodnejsie a pohodlnejsie aj pre nich samych aj pre hosti...
Odpovedať
dakujem, luculka - az v stredu tam idem :-)....mia - ale praveze maju skusenosti..len si mysleli asi, ze ich nemam ja a necham sa opit rozkom :-D...nenecham...je z coho vyberat...takze streda to isti dufam ze k obojstrannej spokojnosti zmluvnych stran ;-)...
Odpovedať
no uz som ich dala prec ale ked budete obe pripojene tak ich tam na chvilu dam...necem aby ich vydeli z rodinky.... :-D :-D :-D
Odpovedať
vo stvrtok ideme pre obruuucky...sa tesim :-)
Odpovedať
jeeej super potom hod fotecku....my idme za dva týzdne pre pohare a hned dame spravit aj oznamka.... :-D :-D
Odpovedať
jasne ;-) .... zasa nebudem v noci spat :-D...ako vcera do 1/2 tretej som "malovala" plafooon..hroza..na oznamkach sa uz pracuje, tak musim "okontrolovat" kamarata, ako je daleko...a pohare uz mame, len ich treba ist niekam vygravirovat..to hadam drahy zvladne tento tyzden - ma 2 dni volno...
Odpovedať
no my sme si vybrali v salone kde mam zajednane saticky aj drahý vesticku....a pucim si od nich asi aj postarik na obrucky.... :-D
Odpovedať
my sme vsadili na moj vlastny navrh :-)...vankusik sme objednali cez net a menovky budu tiez samovyroba...uz sa len musim dokopat opisat cislo toneru, aby som to mohla doma zacat tlacit :-D
Odpovedať
no aj ja som si tie poharwe dala viac menej podla vlastneho...priniesla som im obrazok ako by som to chcela.... ;-) a oznamka som tiez chcela robit...aj mam par odlozených...ale nakoniec som to vzdala....asi to víde aj tak na rovnako...cenovo... =-)
Odpovedať
ja som tu luci :-)
Odpovedať
ahoooooooooooooooj miri ;-) ako sa dari? vies co? my sme dnes boli na prvej nauke a aj sme objednali oznamka jupiiiii tesime sa, drahy vyberal oznamka teda nevedeli sme si vybrat tak drahy rozhodol x-) budu cca do 10 dni ;-) lucy ides na vystavu do BA?
Odpovedať
ery no uvazujem o tom...ale asi hej....ved to mam za rohom.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
maajovky, kedy zacnete asi rozposielat oznamka?
Odpovedať
dana my sme si ich dali prave dnes robit co bude trvat asi 10 dni no a potom podla uvazenia ale asi tak zaciatkom marca ;-)
Odpovedať
ahojte majovky :-)...no...ja tiez pocitam tak zaciatkom marca...este ich nemame, ale kamarat na nich aktivne pracuje...dufam... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to taak skoro treba posielat? ja ich mam uz tiez navrhnute ale ja som ich chcela ist dat do tlace tak zaciatkom marca iba a posielat az koncom... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova a odkial mate prstienky? ja som nasla jedno dobre klenotnictvo tu v BA co ma ceny neporovnatelne lepsie nez inde tak tam chceme ist si dat urobit, ale vyberat budeme asi iba z danej ponuky... chceli sme take srdieckove, ale su priilis drahe! :-( tak moj drahy povedal ze to nie, to je prilis...
Odpovedať
nech si to pozvani zahrnu do rozpoctu a mohli odkladat na dary :-D :-D :-D...ale staci samozrejme aj neskor...si myslim...mozno aj mesiac pred...
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaa :-N heheee :-D to nie je zle myslenie ;-) :-)
Odpovedať
;-)...hlavne ze na pozvanke k stolu budeme mat "...so svad. darom si hlavu nelamte, tym najvacsim bude pre nas Vasa pritomnost.." :-D :-D :-D...ale tak aspon si baby budu setrit na nejake oblecenie, aby excelovali...ved to poznas...maloktora si oblecie nieco, co jej visi v skrini, pri takejto prilezitosti...otvoria skrine a zistia, ze si nemaju co obliect :-D...tak mozu setrit na kostymceky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je tiez pravda... :-D treba dat ludom vediet dost dopredu, aby sa mohli vyparadit a v pokoji pripravit... :) julova - odkial mate prstienky a ake a za aku cenu? my este nemame... preto sa pytam...
Odpovedať
moj drahy ma nejaku znamu zlatnicku, tam mi dal robit aj zasnubny...tusim sme ich dostali v rovnakych krabickach - pozri do mojho albumu ;-)...a tam sme si dali urobit aj obrucky...v albume mam obrazok ako vzor, tak som zvedava, co vycaruju - uz vo stvrtok ide drahy pre ne..uz som to niekde spominala..je to rucna praca a aj zasnubny mam z bieleho zlata, nosim ho stale a vyse roka a ani nezozltol a ani nic ine sa mi s nim neudialo, takze mozem len odporucit...ta mpani je velmi ustretova, mila a da sa dohodnut takmer na vsetkom a aj poradia...je to v pasazi (vedla Pinku, New Yorker-u) na Obchodnej ulici vedla..ked vchadzas do pasaze z Obchodnej, tak je to po pravej strane...ani neviem, ako sa to zlatnictvo vola, ale pozriem vecer doma a mozem Ti poslat kontakt, adresu do IP...my sme si ich zajednali 7.12. a 18.1. su hotove...tak dufam, ze sadnu :)...cena bude 11.500,- Sk tusim a budu este trosku hrubsie ako mam tie v albume a ja budem mat jeden briliantik ;-)...tak vydrz do stvrtku, hodim do albumu foto a uvidis, ci sa Ti to bude pozdavat..
Odpovedať
ale nie je to ziadne "honosne" zlatnictvo ako su tie na Obchdonej...praveze take nenapadne...maju tam nejake prstienky aj nazivo a aj dost katalogov na inspiraciu...len taky maly pultik tam je, keby som nesla s drahym, tak prejdem okolo, lebo by som myslela, ze je to cistiaren odevov, alebo nieco podobne ;-) :D
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat uplne jednoduche obrucky...kuk album...budu hotove 25.1. a budu nas stat dokopy 2000Sk, lebo platime len pracu pretoze som dala zlato na ne... zdalo sa mi to vyhodne, lebo zlato vobec nenosim a mala som zopar zlatych nausnic ktore by som si iste na usi nezavesila...takze aspon takto sme usetrili....viem ze vsade to nechcu robit tak, ze si clovek donesie zlato ale tu v nasom miestnom zlatnictve v karlovke to ide...len som zvedava ako budu vyzerat... :-)
Odpovedať
ERY, tak snad posles jedno oznamko aj sem do dalekych dial.. :-) 8-)
Odpovedať
pekne - v jednoduchosti je krasa ;-)..my budeme mat z bieleho..tak som zvedava...ja by som tolko zlata nenaskrabala, kedze ho vobec nenosim..radsje sa ovesiam bizu na rozny sposob :-D...ani tradicne na 18-ku som nechcela :)...takze si zaplatime cele...tak snad buducstat za to..
Odpovedať
ahojte.....majovky.... :-D :-D :-D
Odpovedať
ahooj, luculka...nieco nove? ;-) je hlasenie nepodavam, lebo nic..akurat, ze som si kupila vlozky do svadob. topanok :-D
Odpovedať
a ake...ja si asi kupim v DM...
Odpovedať
zatial len take na pätu...lepiace a este si kupim aj take gelove dopredu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?