Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To samozrejme zalezi aj na mieste, niektore miesta su velmi popularne na svadby, takze je pravda, ze cim skor, tym lepsie. Tiez je napr. datum 7.7.2007 velmi "in" a ziadany.
Odpovedať
No na niektoré veci vážne nie je skoro, ja som sa dnes rozprávala s chlapíkom, čo nám majú s kapelou hrať na svadbe a hovoril, že veru nevie, či majú 5. máj ešte voľný, lebo v máji to býva obsadené veľmi skoro všetko - máj lásky čas - mnoho svadieb je vtedy. Ja som si tiež hovorila, že je priskoro, ale radšej reštauráciu a kapelu si už tento týždeň dohodneme, nerada by som termín zase presúvala, keď o tom viem tak dlho dopredu. Pôvodný termín totiž bol 12. august tohto roku, ale to budem najskôr v pôrodnici :-D. Ale bol by to pekný dátum, 12. augusta sme sa s priateľom zoznámili - ale pred mnohými rokmi :-D
Odpovedať
no babenky, mne asi došli slová...tak Vás budem len čítať...je mi aj ľúto, že aj ja si nemôžem niečo zajednať... :-( snád v oktobri nebude moc neskoro.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
miriamka, ja som na to podobne. nam asi nezostava nic ine, len dufat a citat tieto riadky :). aj my zacneme so vsetkym az v auguste. totiz fakt sa dovtedy skor na slovensko nedostaneme. a cez internet sa mi akosi veci nedaju vybavit...:( fakt dufam, ze sa nam to podari:))
Odpovedať
len teri, problém máme každá opačńý... ;-) Ty sa chceš dostať na Slov. a ja neviem, či tu vlastne v ten termín budem..xixi..to sa uvidí až tak oktobri...alebo aj decembri...a ja som tak snívala a mojom...našom krásnom dátume...19tka je pre máš magicka ;-) no čo,potom nájsť nejaký iný termín s 19tkou.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetky, tak ja budem asi tiež májovka... ešte to neni na 100% lebo rozmýšľame aj nad 9. 9. 2007. :-)
Odpovedať
tak vitaj ;-) nooooo, to je tiež krásny dátumček ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale je to nedeľa... ešte one possibility is 22. 9. 2007
Odpovedať
aha...tak to som si nepozrela...ale to newa...dnes sa môžeš aj v stredu vydávať... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čítala som tu pár príspevkov a tiež sa mi zdá, že máme ešte dosť času, ale ako sa hovorí, čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra... ;-)
Odpovedať
asi tak....len ja sa stále nemôžem do ničoho púšťať..až na nejaké malé detaily, ktorým nebude vadiť prípadná zmena dátumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je pravda... a ty už niečo zajednané máš?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ee...stále vôbec nič....lebo sa nedá....máme nejaké nečakané zmeny v plánoch...tak sa uvidí ako to všetko dopadne a potom sa začne zjednávať..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som si chcela hlavne zajednať fotografa a sálu. Ale Nitra neni Bratislava, tu sa dá svadba zvládnuť aj 3 mesiace pred svadbou... ale kto chce zase kvalitu...
Odpovedať
a aká kvalita? ked sa chce, dá sa všetko, len pár vrások budeš mať pod závojom...xixi 8-) , hlavne zohnať sálu a ostatné sa stíha...no ja idem buvať, brúúúúú nocku Ti aj ostatným :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veď aj ja, už som si to povedala pred hodinou, ale som tu ako prilepená :-D Dobrú :-)
Odpovedať
miriam1978 teda to som este nepocula, ze by sa do svadby montovala aj babka!!!!! to ze vie pripravy dost casto okorenit svokra dajme tomu, ale ze sa este niekto musi zozierat aj s babkou no mam dost, co sa tyka bielych siat a Tvojej malinkej tak to je uuuuuplna hlupost, nikto Ti ich nemoze zakazat, ani babka ani fararko ani rodicia nikto!!!! uz som bola na takej svadbe kedy nevesta uz mala syn dokonca ona bola slobodna mamicka a toho maleho mala s inym a nasla si noveho muza ktory si maleho osvojil ale to je iny pripad a vobec si nemyslim ze nevesta ktora ma uz dieta by nemala mat biele saty, na druhe strane ja som veriaca a taky maly drobec ver je dar od Boha a nie prekazka bielych svadobnych siat, tolko co sa tyka toho, sprav si podla seba ako to ty citis a ako si TY presvedcena, nie je to svetokradez ani nic co by niekomu ublizilo, ak mas dobry umysel tak mas vyhrate, drzim Ti palceky co tam po satach odkaz babke a svokre ze tie nie su ani z daleka take dolezite ako zdravie malej viky a vas..... Ked bude nieco nove isto nam napis jo? ;-) zdravime Ta...
Odpovedať
miriama to je super, ja pracujem do piatej a potom by sme mohli skocit do maxu, len sa mi este pred tym ozvi kde sa stretneme jupiiiii tesim sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriam 1978, to je pravda, co sa tyka babky a vasho maleho drobceka. vies, ono sa tiez hovori, ze ziadna panna, by nemala mat na hlave vencek, alebo akukolvek ozbodu...no, a myslim, ze to je fatk nie najmudrejsie:)) ked to mam slusne povedat. :) ved kolko mamiciek sa vydavalo a mali na hlave nejake tie ozdoby..podla mna, to fakt nema s tym vsetkym nic spolocne...a take babo...oki, idem papat... papa
Odpovedať
miriam, erytrea má úplnu pravdu 8-) držíme Ti palčeky a tešíme sa dalšie info a fotečky malinkej :-D ery, neviem či je to úplne na isto, že prídem zajtra, ale snád sa mi to podarí. Oki babenky, idem dať dole kilá čo som zjedla na obed....zatiaľ ahojte a užite si voľný dník ;-)
Odpovedať
miriama, oki v pohode ak Ti to nevvyde neva nic sa nedeje, tak dame stretko nabuduce ciselko na mna mas tak sa kedykolvek ozvi ;-) podobne aj vam pekny volny dnicek, vcera som si kupila novy bike tak ho dnes ideme otestovat 8-) pa pa
Odpovedať
erytrea, tak ja na 100% prídem, potrebujem už môj prstienok, tak si utekám preň. Práve som si pozrela bus a vlak,tak o16tej budem v TN, tak sa Ti ozvem. A v ktorom zlatníctve robíš?
Odpovedať
Profilova fotka
Je tu niekto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Všetci asi spíte... alebo pozeráte futbal? :-D
Odpovedať
ale kdeze iba nase polovicky pozeraju, my tu svorne klabosime o svadbe ;-) :-) 8-) :-D :-N x-)
Odpovedať
práve ideme s ery buvať..teda každá doma...neskoro pre nás pracantov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nás je to presne tak isto... drahý pozerá s kamošom futbal, to čo iného mám robiť ja?... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobrú noc :-)
Odpovedať
Ste zlaté babule, veď ja si zariadim podľa svojho. Moja svadba je to a moje sny sa budú na nej realizovať. Kto nechce, nech ostane doma. Nemám záujem pozerať na oduté ksichty. A konečne máme zajednaných muzikantov. Vedia spraviť super zábavu a keďže sa s jedným z nich poznám, bude sa mi s nimi lahšie komunikovať. Oni budú hrať prevažne ľudovky a také tie odrhovačky a v prestávkach dáme moderné hity z CD, predsa len niektoré piesne lepšie vyznejú v originále :-)
Odpovedať
:-) Miestnost a datum ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?