Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
( Ahojte majovky....pozeram ze sa nám to tu rozmnozilo.....SUPER lebo uz to tu upadalooooooo ]-( ]-( .....aj ja mam stres este namam saticky.... :-( :-( ani oblek....Inak daju sa pozicat vesty samostatne????
Odpovedať
Ahoj luculka :)...ja sa aj tak chystam saty dalej skusat, hoci tie co mam v albume, mam rezervovane...mozno si nakoniec este vyberiem ine, tak nesmut...moja byvala zamestnankyna sa vydava koncom aprila a len vcera si vybrala saty...tak nesmut :)...ona tiez bude mat svadbu na Zahori - tusim v Jablonovom a saty vybrala v Pezinku... a tie vesty...to teda netusim.
Odpovedať
Profilova fotka
luculka neboj...vesty sa poziciavaju aj samostatne...
Odpovedať
Profilova fotka
dana - juuuj tak to sa niekto ma s tymi kapelami! ;-) julova - neda sa to tam uz vyhladat, lebo najstarsie sa da 11.12.2006 :-( skoda no - bolo by ma to zaujimalo... mohlo byt fajne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mia...na jednej strane ano...ale na druhej strane....vies kolko muzikanti vypiju? :-D
Odpovedať
Mia..nechod cez datum ale tam hore do vyhladavania napis Trampska svadba a daj hladat...je to tam x-)
Odpovedať
jaj...tak predsa len uz asi nie :-(...skusim pozriet, co mam doma ulozene ;-)...brachovi muzikanti tiez boli super...ked nehrali, bolo vidiet, ze uz co-to (hodne) popili...ale akonahle chytili do ruk gitary, cisti profici a nik by nepovedal, ze nieco pili...dokonca ked spievali aj artikulovali, hoci s beznou recou to uz vecer bolo trosku tazsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dana - neviem, lebo u nas sa velmi nepije.... :) zopar alkoholikov v rodine stacilo na poucenie zvysku rodiny :-) julova - uz to tam nieje, ale to nevadi - co uz... :)
Odpovedať
BABULE JUPIIIIIIII prave som prisla domov a mam uz zajednane saticky.....kráááááásnucke...romanticke presne ako som chcela...kremove,,,,a k nim mame vybratu aj kremovu vestu a kravatku..... :-D :-D :-D :-D dneska asi nezaspim..... :-D
Odpovedať
tak to ti luculka gratulujem :-) bude aj fotecka? 8-)
Odpovedať
jeeej MIRI ajooooooj no bude ale az sobotu...som dnes povodne isla kuk popolnocne a takto to dopadlo...tak fotak som ani nebrala...ale v sobotu sa idem ofotit...a ukazat ich nanine ci to prezije ze su kremove.... :-D :-D pozri album tam pri konci mam pri jedných ze take podobne mam zajednane......A AKO SA INAK MAS???? 8-)
Odpovedať
tak to je super...ale tak to vacsinou dopada...ked neplanujes, vtedy najdes:) takze asi to nie su tie nase spolocne, co:) newa, aspon ich nechas mne :-D :-D :-D idem hned kuk album... a mam sa fajn, len sa tu uz nudim...robotka ziadna zatim a stale sama, tak aspon, ze spavam denne 12hodin, tak to ubehne to nudenie rychlo... :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
luci, tie su kraaaaaaaaaaasne romanticke :-) :-) :-) :-) uz sa tesim na tie tvoje...budem tu az pondelok...teda asi aj zajtra ale ked si spominala, ze ich tu das sobotu... :-)
Odpovedať
OK...uz sa aj ja tesim ze ich budem mat znova na sebe..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
to ti verim..aj ja by som si ich hned obliekla..... :-) :-) :-) :-) trosku som vam tu pripomenula moj albumik...az teraz kukam, ze som v Maji 2007...aj ked pre mna uz neplati... :-S :-( :-|
Odpovedať
MIRI to neva ty budes stale nasa majovka..... :-D :-D 8-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeee, tak diiiiiiiiiiiik :-N :-) cmuk ti leti.. x-)
Odpovedať
a tebe idu ako pripravy? co vsetko uz mas? :-)
Odpovedať
No ...kamera...fotograf....muzikanti....sala....zajtra idem do kostola... :-) ....návleky na stolicky....SATICKY....obrucky...a pojdeme uz dat spravit aj oznamka...nech mam kludne svedomie,,,,LEBO UZ ZACINAM STRESOVAT...... :-D :-D :-D
Odpovedať
booooooooooooooze, ako ti zavidim....toto vsetko by som mala uz aj ja nebyt sme tu... :-( :-S no co, budeme musiet vydrzat...uz sa strasne tesim na vase dojmy a fotky...ajaaaaaaaaaj :-D
Odpovedať
a ja na ten stres..... :-D :-D :-D
Odpovedať
no aj ten mi veru bude chybat.... :-D :-D
Odpovedať
no vidis luculka :)..treba sa vybrat na trh kupovat zeleninu :-D a hned objavis tie PRAVE SATICKY ;-)...su krasne...tak gratulujem :-)
Odpovedať
julova...dakujem a to som este dnes bola zufala....... :-D jáááj a este som k nim kupila taký kvietok na krk....aj ten ofotim...len mi blbne fotak.... ]-( stal 550....uf ]-( ]-( :-D
Odpovedať
aj ja mám bižu za 450,- ]-( ... to by nam mali v salonoch darovat pre stastie par koralikov na silone ]-(
Odpovedať
no moja rec.....inak som sa divila....vesta aj s kravatou....pozicanie....350..... ;-) .....no nekup to.... :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to je super cena ;-)...nas ten cely oblek vysiel (pozicanie) na 6500,- :-( ...ach jo, Blava... ]-(
Odpovedať
my oblek kupime.... 8-)
Odpovedať
inak tie cerne saty co mas v albume su uzasne 8-) ...uz som sa jednej kocky pytala, co ich ma v albume, ci su odniekial zo SR...ale asi nie :-/
Odpovedať
aj my sme mysleli najprv, ze kupime, ale ten moj je strasne chrdy pahyyľ :-D...a ked si skusal tmave obleky,aj ked rozne strihy, strasne ho to zuzovalo a vyzeral jak strasidlo...a zasa taky maslovy by nikam nevynosil..takze tak :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?