Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ahoj miri, jasne uz mi je lepsie az na dnesok ked mi od rana huci v hlave, ako sa mate? co nove v uk? a ako praca? uz mas nieco? aj Tebe vsetko len to naj super aby sa Ti darilo ;-)
Odpovedať
v Uk nic nove..len dazd a dazd...teda az na dnes vynimocne...aby som to nezakrikla...dnes svieti vynimocne sluniiiiiiiiiiiiiiicko :-) :-) az mi je horko ako svina, lebo tu chodim v zimnej bunde... ]-( pozdravujem vsetky majovky a drzte sa :-)
Odpovedať
jeeeej to je super, u nas bolo dnes normalka ze 7 stupnov.... no asi ide jar x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to miriama: Veru nas tu v UK caka dalsi uprsany vikend, aj ked je tu mala sanca, ze aspon nedela bude bez dazda (teda aspon tu v Surrey, netusim, kde si presne ty).
Odpovedať
**sidzej, ja som v severnom irsku, blizko mora, takze ked aj svieti slniecko, nestihnem ani dobehnut pre tel a napisat to mojmu drahemu, ze aka som z toho happy... a ty si kde tak asi? nejake vacsie mesto je ako blizko? az tak to tu nepoznam :-N **ery, ako tak kukam, stale nemas ziadne fotecky... :-| snad uz skoro budes mat, ved fotky sa daju zmensovat aj bez speci programu na upravu fotiek. :-) **ywett, mas RP 8-) ;-)
Odpovedať
sidzej a Ty si kto??? x-) miri viem ze sa to da, ale nejako sa k tomu nemozem dokopat hm... ]-(
Odpovedať
ery, tak ja Ta pridem dokopat...xixixixi :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
miri vitaaaaaaaaaaaaaaaj no povies nam uz konecne aj blizsie ako sa vlastne mas??? ma nestvi a uz aj pis, zaujima ma vsetko noooo pocuvam ;-) ]-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. aj vy mate hrozny strach.ja sa aj tesim aj bojim. :-N
Odpovedať
ja to mam za 121 a Ty za o 7 dni menej :-D, ketti...v pondelok, ked sme vysli z matriky, premkol ma totalny pocit, ze dokopy nic nemame pripravene :-D...ale tesiiime sa velmi ;-)...ale aj ten akozestrach tam je, ako to vsetko klapne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my nemame este ani to.chvala bohu šaty žiadny problem.jeden salon,jedny saty a zajednane.vcera sa kupila drahému kašelu.na zaciatok stačí nie? ;-)
Odpovedať
so satami sme tiez tak pochodili-isla som s kamaratkou povodne kupovat nieco celkom ine. a aj pri drahom...povodne sme isli na trh kupovat zeleninu :-D a isli sme okolo salonu, tak sme vosli, ci maju aj panske obleky...a mali, tak som ho hned zacala navliekat a vysledok je v mojom albume :-)...hned si tam aj kupil koselu a bolo...matriku sme riesili hned po Novom roku, lebo chceme mat svadbu v BA v Zrkadlovej sieni a tam sa obrady robia vzdy druhu sobotu v mesiaci a aj to tusim len 5 svadieb za ten den...tak sme nechceli riskovat, aby nam to niekto "vyfukol" :-)..inak by bol na to isto este cas...ale este nemame ani na 100% salu a DJ a ani kolaaace...ale mame fotografku a kameramana :-)...a uz len dekoracne vselico na vyzdobu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sme uz zase o krocik dalej, predvcerom sme si dali robit obruucky :) ....a vcera som prestala nosit zasnubny prstienok, lebo sa mi v nom zacalo hybat ocko :(
Odpovedať
jaaaaj vidis...obrucky...tie by sme mali mat 18.1. hotove...to sa tesim, ako budu vyzerat "nazivo" ;-)...tak tam supni kusok zuvacky dana ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj som myslela ze tam kvapnem trochu sekundaku...:-D ale tak radsej asi zbehnem k zlatnikovi dneska :-)
Odpovedať
veru...predsa len...niektore veci nech riesia odbornici :-D..
Odpovedať
Profilova fotka
nevesticky chcem sa vas opytat na jednu vec... myslite ze to nie je nevhodne poprosit niekoho z rodiny aby nam robil takeho akoze "starejsieh" - niekoho co bude velit aby nebol chaos? mam totiz takeho brantranca, co vie dost dobre zorganizovat ludi a je aj sovmen a hlavne neviem zohnat ziadneho skutocneho starejsieho... nie je to trosku od veci napad? co vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
urcite to neni zly napoad.... podla mna by to nebolo vhodne akurat keby to bol rodic jedneho z vas, ale bratranec uuuplne vpohode...
Odpovedať
Profilova fotka
to ste teda ozaj dobre.my obrucky vobec nemame.takze horsa na obrucky.urcite problem nebude.snad vojdem a vyberiem.Mia77 podla mna sa kludne opytaj ved po ustach ti nedaju.ja este nemam ani co cita hlavna druzicka a nemozem to nikde zohnat.Neporadite? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby utekam do prace.ale vecer sa tu snad stretneme okolo 23.00 Ak nieco mate tak to poslite na cukor4@zoznam.sk
Odpovedať
my druzicky mat ani nebudeme...sme si z tradicii vybrali iba cosi...a ked-tak, budeme improvizovat :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
co cita hlavna druzicka?? =-) ja ani druzicky mat nebudem, iba draheho malu neterku co bude asi lupienky hadzat... u nas nie su zvykom totiz....
Odpovedať
Profilova fotka
mno my to budeme mat s druzickami asi celkom komicke.... kedze ja som muzikantka tak 99% mojich kamaratov su chalani teda s babami sa skoro nestretavam a tak to aj dopadlo...moja kapela chce ist za druzicky a bubenik sa vyhraza ruzovymi satami...dalsi co chodi len v ciernom povedal ze pojde za druzicku, ale pod cervenu nejde... :-D ...a nechcu si to nechat vyhovorit...
Odpovedať
Profilova fotka
hehheheee :-D :-N tak to mas celkom pestre poviem ti! no ale netradicne riesene svadby su aj tak najlepsie dani, moj bratranec ked sa zenil tak miesto sv. pochodu mu hrala jeho kapela - bubny, basa a tak... trosku taku romantickejsiu sidce nez bezne hraju, ale bolo to vymakane! hlavne mladym sa to luuubilo velmo! 8-) az na to, ze ludia sa skoro nepostavili, lebo nevedeli ze to je uz hudba na ich prichod a vstup do kostola, ale inak parada... takze nemaj obavy
Odpovedať
a moj brat ked sa zenil, druzicky mali po 50-ke - blizsie k 60-ke :-D...mali "Trampsku svadbu" - niektore ste mozno zachytilôi reportaz na JOJ-ke ;-)...kamarati im po civilnom obrade pripravili skvelu "parodiu" trampskeho sobasa uz na mieste, kde sa konala hostina (mimochodom na luke :-D)...a bolo to skveleee :-)
Odpovedať
a kapela bola ziva trampska a dokonca aj na urad prisli a dotrepali velku basu (ci violomcelo, ci co to bolo za rarohu :-D) a bendzo a gitary :)...a hrali az do rana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to musela byt tiez parada... :-N julova a kedy to asi davali n jojke? kuknem im na nete do archivu - a v com - v akej relacii to bolo?
Odpovedať
bolo, bolo :-)...no neviem, ci uz to tam vyhrabes (ale skus dat do vahladavania v archive "Trampska svadba" , tak sa volal prispevok)...bolo to 23.9.2006 (archiv TV noviny) - v ten den ked bola svadba, bol uz vecer kratky vstup v TV novinach - sranda -reporter aj s kameramanom sa s nami z uradu trepali do lesa na luku, boli tam asi do 18:20 a uz o 19.30 to bolo v spravach :-D...mali co robit...a potom asi o mesiac bola reportaz v Crepinach Plus, ale to v archive ani nebolo-lebo Crepiny Plus archiv ani nemaju...hlavne ze je tam archiv na vyvolenych ]-( ..takze my to mame len na videu nahrate...
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne :-) ale tak mam stastie...(aj ked si ich teda neviem predstavit ako druzicky s chlpatymi nohami v silonkach, lebo tie si odmietaju oholit...)kedze vsetci kamosi su taktiez hudobnici (teda vacsina) tak budeme mat minimalne tri kapely na svadbe a zadarmo :-)
Odpovedať
super :-)...tak ked budu spat, tak im nacap na nohy voskove pasiky a potiahni ]-( :-D...my budeme mat od bracha DJa kamarata a asi aj nejaki chalani na gitarky budu hrat 8-) ... uvidime..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?