Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ja som dostala už dnes vianočné darčeky a aj som už všetky dala...takže asi tak... už len ten špeci darček drahému a môjmu krstniatku :-)
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeee viete co?????????? mam svadobny bedeker je supeeeeeeer odporucam cez svadbypodlaveve.sk kuknite 8-) ;-)
Odpovedať
no to je supeeeer....a ja nemam ALBUM....to ho mam zalozit uplne odznova????? :-( :-( :-(
Odpovedať
akoze nemas? preco???
Odpovedať
no zevraj tu nieco riesil bob ...admin a zabudol sa odhlasit ci co ...a tak mali ludia volný pristuúp a mohli vymazavat albumy.... :-( :-( sa mi vooooobec nece vyrabat novýýýý
Odpovedať
luci, to vážne?????? to je sila....ja som rýýýchlo kontrolovala svoj a wpoho...je tam 8-) neboj, urobíš nový a krajší ;-)
Odpovedať
som napisala podakovanie...SOM NASRANa ]-( ]-( ]-( .....
Odpovedať
jaaaaj, to mi je ľúto :-(
Odpovedať
kaslat na to....a kolko stoji ten bedeker...som vydela v telke ked to krstili.... :-D
Odpovedať
no ked ti mám pravdu povedať, ja neviem vôbec o akú knihu presne ide.... :-| nevedela by si mi pomôcť? nemôžem sa stále zbaliť...mám veľa kilov a asi tak 5kilov si asi pošlem balíkom...len neviem, či to radšej neposlať až po vianociach...alebo kludne aj teraz? :-(
Odpovedať
asi radsej po...teraz je asi naval aj na postach...nech ti to niekde nezostane trcat :-|
Odpovedať
no ved...:( ale to bude väčší problém....drahému sme ho totiž posielali z moravy, je to dosť lacnejšie a mne ho nebude asi mať kto zaniesť v januári :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
No to sa moze stat len mne...dnes som bola pre ten hrncek....je uplne super...no a uz som ho stihla aj rozbit.... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
lucy ten bedeker stoji 499,- komplet a je perfisny :-) miri ja Ti to poslem ak chces, mam to za hranice na skok hm? 8-)
Odpovedať
ery, už nemusíš, ale dík, si zlatá....ja si ho pošlem zajtra ked budeme v čechách..čo už...potrebujem ho aj tak skoro...a či stihne predvianočný, či vianočný, či povianočný zhon na poštách, to je už asi zajedno... tak sa tu mávajte krásne, skoro sa ozvem :-D :-) 8-)
Odpovedať
ahoooooojky a skoro sa ozvi 8-)
Odpovedať
MIRI....maj sa a nech sa ti DARIIIIIIIIIIIIIIII 8-) 8-)
Odpovedať
som zvedava kedy sa mirka ozve,,,, dufam ze coskoro tak teda pekne Vianoce vsetkym 8-) x-)
Odpovedať
ERY PEKNE VIANOCE,,,,,,a krasny nový rok.....ak by sme spolu uz neboli...a nech nám hlavne víde ten 19 máj.... 8-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vesele Vianoce majovky :) http://www.thecompassgroup.biz/merryx...
Odpovedať
Dana aj tebe...stastne a vesele.... ;-)
Odpovedať
ahojte majovky ako sa mavate? ja som chora :-( takze pod perinou....
Odpovedať
cawte holky............ 8-) tak sa hlasim.... :-D ery, si chora? aj ja, ale dost...to pocasie ma tu dost zmohlo...ale zatim sa da...je tu super, zvykam si,...dnes som prvykrat na nete, v kniznici...ale som na petovu kartu, lebo kedze este nerobim, nemam sa ako preukazat, ze tu byvam tak mne este nedaju...ale snad skoro si nieco najdem... vsetky vas holky pozdravujem a snad sa budem castejsie hlasit... let bol otrasny..teda ako nic moc....bolo to nejake mensie lietadlo a vsetko strasne hucalo...som sa dost bala...aj hmla bola riadna... na druhy den sme si s mojou laskou urobili vyletik po severnom pobrezi...nadhera...len keby taka zima nebola... :-| no a vcera sme isli na vianocne nakupy ale nic moc...same vypredaje akoze ale nic extra...tak sme si kupili novy fotacik :-) :-) som z neho happy :-D tak sa tu zatim majte krasne :-D papa :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeej miri ahoooooooooooooj x-) x-) x-) to je super ze si sa ozvala, tak co ake bolo zvitanie s drahym? to musela byt parada ho zase vidiet ze? x-) x-) ano som chora, kurnik ale tak mi treba neviem sa obliekat tak teraz sa liecim :-p ale inak pohoda cely den v postely kopec vitaminov a horuci caj no a popri tom studujem SVADOBNY BEDEKER 8-) :-D miri tak na tom novom fotaciku rychlo nieco nafot a daj do albumiku, budeme sa tesit tak Ta teda pozdravujem a skoro sa zase ozvi a vela stastia pri hladani robotky ;-) a davaj na seba pozor ahoooooj
Odpovedať
ery, tak sa skoro aj ty vyliec...ja sa tu tak skoro nevyliecim, stale len prsi a prsi.... :-( zvitanie....ajajaaaaaaaaaaaaaaaaj.....nemohol sa na mna vynadivat...to vies, schudnuta...okuliare...aj trochu namalovana viac ako normalne...no som ho sokla...xixi... :-D :-D a ja som sa ho tiez nevedela dolapat..xixi 8-) kukam, ze mas konecne fotecku...supis...uz aj albumcek nahod... :-)
Odpovedať
miri ako uz si zdravejsia? ja uz trosku hej aj ked to stale neni ono, ale lepsi sa to 8-) ;-) :-) ps na albumiku sa pracuje x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulienky, prajem Vám v novom roku veľa zdravia, šťastia, lásky a hlavne elánu do svadobných príprav...
Odpovedať
Profilova fotka
Všetkým Vám prajem šťastný a úspešný nový rok, plný zdravia, lásky a všetkého, po čom Vaše srdiečka túžia a hlavne, aby sa nám tie naše svadby vydarili podla našich predstáv a želaní!!!
Odpovedať
dakujeme abi aj my Tebe zelame vsetko naj tak co ako pripravy??? my sme dnes boli s drahym na fare pre krstny list no nic sme nevybavili kedze bol fararko na pohrebe musime prist inokedy, a mas uz oznamka?
Odpovedať
ahojte holky, tak ja uz takmer zdrava sa hlasim!! :-) dodatocne vsetko len to naj do noveho roka, aby vam tie svadby vysli podla vasich predstav ;-) zas sa skoro ozvem,,, ery, uz si zdrava? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?