Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
fnuk ja stale nemam vybrate saticky......nakoniec mi zostanu nejake co nikdo nece..... :-( :-( :-(
Odpovedať
a prečo nemáš??? ved si si skúšala už, nie? :-)
Odpovedať
no ano ale sak tie co sa mi pacia...co si skusala aj ty....tam sa neda zasrcit vlecka...takze su neprakticke,,, :-| :-| .....zajtra som chcela ist do Ba ale som nejake nakapata...tak asi az po novom roku....aaaach :-( :-( mam z toho depku
Odpovedať
Profilova fotka
luculka nevesaj hlavu ak chces poradim ti cez postu dobry , najlacnejsi salon v BA priamo v centre s velkym vyberom....a nie je tak vytazeny ako vacsina znamejsich...takze by si mohla najst nejake peknucke...aj ja som si tam moje vybrala aj s doplnkami a som velmi spokojna :)
Odpovedať
Ano...super.....ja sa do Blavy chistam so Moniky,,,a do El... :-D
Odpovedať
luculka, ale mne sa zdá, že sa tá vlečka dala zastrčiť tak aby nezavadzala...nie????? ]-( ]-( ]-( to ani nehovor, ja ich mám vybrané, keby predsa...
Odpovedať
luci, jasné, že sa dali...som si čumla fotky zo skúšania čo nemám tu v albume a tá pani mi ich aj zastrila wpoho...ak xceš, pošlem ti foto... ;-)
Odpovedať
posli...mozno to boli iné...lebo na tých mojich nesla... :-(
Odpovedať
oki, hned..alebo dám ich na chvilu do môjho albumu :-)
Odpovedať
už máš :-)
Odpovedať
luci, ved vieš, že sme skúšali rovnaké šatočky.... :-) :-)
Odpovedať
no kuk som to....ze by to nevedela upravit???to sa mi nezda...mozno su to ine len podobne...musom to este zistit...a ked to pojde...tak ich beriem..... ;-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no vidííííííš, ber ich...sú dokonalé....mne ani tak nieje lúto, že sa odkladá svadba ako tých šatočiek, že si ich už nemôžem obliecť... :-( :-( stredu o týždnen už odchádzam... :-D a sme sa o tých šatočkách bavili, sú to tie isté....aj na modelke ich mám v albume... :-)
Odpovedať
a našla som aj lístok, na ktorom mi ich poznačila...DALIA
Odpovedať
luculka...to su dalia? lebo Ti straaaaasne seknu ;-)...to boli moje prve vyliadnute, ale mne nesedeli...si v nich velmi pekna...nevahej a toč :-D
Odpovedať
že? aj ja jej to hovorím...ved sú prekrásne..aj ja ich mám vybrané :-) :-)
Odpovedať
julova...prave neviem ako sa volaju...ale mne sa tiez hrozne pacia :-|
Odpovedať
http://www.salonnicole.sk/index.php?p... - tam skus mrknut...pripadaju mi tak...a fakt Ti sedia :)...tak nevahaj...ja som si vybrala na 6-ty pokus a uz nechodim okolo ziadnych salonov, aby som nevymyslala :)))
Odpovedať
júlová, to sú predne ony...Dalia :-)
Odpovedať
mne na ne nedali ten vrch...mozno su to ine len podobne,,, ;-)
Odpovedať
luci, ten vrch bol z iných šiat...počkaj, ale ktorý myslíš? to krajkové či ten pás? lebo ten krajkový kabatik nepatril k nim.. ;-)
Odpovedať
ten pas...
Odpovedať
jaj, no ten pás je k tomu...to ti ho k tomu nedali? ved sú úplne rovnaké oboje..to musia byt tie isto...
Odpovedať
no musim to preverit..... :-D 8-)
Odpovedať
veru, veru... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Majovky, uz mam oznamko :) ...spravila som si ich sama...ako sa vam pacia? http://www.mojasvadba.sk/_gallery/175... http://www.mojasvadba.sk/_gallery/175...
Odpovedať
No supis :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, dakujem, musim sa pochvalit ked ma ini nepochvalia no nie? :-D
Odpovedať
ahojte mate uz darceky? ;-)
Odpovedať
ajoj...aj ano aj nie....pre draheho mam iba hrncek s fotkou mna a havina...a ece mu musim nieco pokupit...ale inak uz mam...a ty????? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?