Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ajoj...no ja som dnes odbavila dva darčeky..jeden som mala už dávno...no a pre polovičku...hm... :-N to mám taký špeci darček pripravený.,.. 8-) :-)
Odpovedať
akyyyy daj radu lebo ja som v koncoch!!!!! chyba mi nejaky napad nieco co by ho potesilo ale je to tazke lebo vsetko ma ]-(
Odpovedať
no...už dávno sme si to chceli spolu kúpit..a teraz mu aj tak nič velké tam valit nebudem...takže...je to kniha...kamasutra :-D :-D :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dobreeeee
Odpovedať
no....snád... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
nemáš nejaký dobrý tip? 8-)
Odpovedať
praveze nemam, minule vianoce sme si zaplatili weekend v pp juuuuj to bola paradicka, nieco uzasneeeeeee 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
poprad? hmmmmmm, a čo tam? v nejakom hotelíku so všetkým čo k tomu patrí? 8-) :-)
Odpovedať
je tam aquacity termalne kupele total velky komplex kukni www.aquacity.sk no a tam sme boli, je to tam ako v raji x-) x-) x-) x-) bazeny, termalne aj normalne tobogany bublinkove atd no parada x-)
Odpovedať
ahojte babule....no my si kupime brusle.....lebo uz nevieme co si kupit....setko uz mame....ale este urcite nejake prekvapko :-D :-D a tá kamusutra.....HMHMMMMMM....super TIP :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
no jo, boli sme v bešenovej v lete..to je asi taký slabší odvar popradu, ale viem si predstavit...keby som mala doma drahého, už sme aj tam..ale čo sama sa tam budem vyplahočievať.? :-) :-D
Odpovedať
a inak je to daleko ist len tak na jeden den ale aspon mas tip a ked sa vratite tak tam urcite chodte :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no to je tak...môj sa nerád takto plahočí niekde pol dna...minule ako som spomínala bešenovú...to sme išli s jeho rodičmi do žiarskej doliny a teta sa tam chcela zastaviť...ja tiež....ale chlopi ani jeden..tak oni išli vybalovať na chatu a my sme tam so svokruškou zostali samé....takže s mojou polovičkou asi ee.. :-|
Odpovedať
luci, no uznaj..čo mu mám lietadlom vliecť aký darček a aby bol origoš? a toto teda bude origoš :-D 8-) 8-) :-D :-D
Odpovedať
to moj zase pravy opak vodnar!!! ten keby mohol tak je tam cely den a potom sa mu vzdy smejem ake ma pokrcene ruky :-D :-D :-D teda vies prsty 8-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
viem, viem... :-D :-D :-D :-D to môj je tipický blíženec...len by sa blížil a blížil... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a kolko stoji,,,,to je nejake pekne balenie????? :-D :-D :-D
Odpovedať
čo, tá kniha? no ešte som nebola na obkuky...sa hambím sama... :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
xi xi :-D :-D ale asi bude pekne drahá si myslim...a kup k tomu rovno aj kamasutru bonbonieru ;-) a taku tu kocku...som vydela drevenu...a na nej su polohy.... ;-) ;-) 8-)
Odpovedať
tú kocku som videla...ale bombonieru..to som len počula kedysi..vieš poradiť kde ju zohnať? a vlastne ee, tú nebudem valiť so sebou..ale tá kocka je malá...to by šlo......dííííííík :-) 8-)
Odpovedať
no taka vetsie ale len ako na clovecka...ta by k tomu super sla.... :-D :-D 8-)
Odpovedať
no jo...to hej..ale asi by si ju ani ty nevalila lietadlom..budem rada ak sa zbalím ja... :-D :-D 18kilov je predsa pre babu málo, nie? :-D 8-)
Odpovedať
miri ved to strcis aj do vacku..... ;-)
Odpovedať
hmmmmmm......... :-) :-)
Odpovedať
myslela som vetsia ako na clovece nezlob sa ... :-D :-D nie na cloveka.....hi hi :-D :-D :-D
Odpovedať
no jo...ale ty o kocke ja o bomboniere... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte ktora ste tu?? ;-)
Odpovedať
ajooooooj, som práve prišla od kaderníčky a utekám do kina..... :-D :-D :-D
Odpovedať
a na aky filmik?
Odpovedať
rozchod...hrá tam jenifer aniston....pod! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?