Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
grecka svadba bola super, ta sa pacila aj mojmu drahemu... :) ale na romanticke filmy ho mam aj ja problem nahovorit :)
Odpovedať
no ja sa tesim na HAPPY FEET len neviem kto tam so mnou pojde, drahy demonstrativne odmieta rozpravky ]-( no asi zoberiem krsniatko ;-)
Odpovedať
ery to je co?????vcera sme pozerali KRACEJICI SKALA.....a bolo to super.....a ten herec... 8-) :-D
Odpovedať
ehm lucy no to je rozpravka taka o tuciankoch mozno nieco na sposob madagaskar alebo za plotom :-D 8-)
Odpovedať
jaaaaj no take su zlate....za plotom som kuk prevcorom ;-)
Odpovedať
s kym?
Odpovedať
so synovcom...... ;-) ;-) ....ale najradsej z rozpravok mam PRISERKY s.r.o. :-D
Odpovedať
lucy a co stretko? naozaj neprides? ani len nad tym neuvazujes? ved to neni zase az taka dialka hm???
Odpovedať
veru luci, aj novú tabuľku som dnes ráno vyrábala, aby sa tam dalšie zmestili... ;-) 8-)
Odpovedať
no lenze vies potom problem zasa na aký vlak domov....alebo ubytko...a v praci volno...to je zlozitejsie,,,,ked je to dalej...ale sla by som :-S :-( :-(
Odpovedať
potrebuješ voľno aj v sobotu?
Odpovedať
ubytko sa da vybavit to nie je problem aj hned kusok od speranzy, hm? co Ty na to?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no niekedy robime aj sobotu...babule dojdite za mnou do BLAVY :-D :-D :-D
Odpovedať
luci, ok, tak nás 14 (cca) príde mikrobusom k tebe, jo?? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
miri...supiiiiiis :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dobre...rezervuj hotel.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
OK...ale teraz vazne....som pocula ze sa dnes chistas na KATARINSKU...... 8-)
Odpovedať
no jo...stretnúť naposledy..teda na dlho..starých známych a tak..a mám aj prívesok..krpatú sestru..jej prvá diska... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
píšem ako madar..ale chápeš...rozlúčiť sa a tak...
Odpovedať
sestru......????nezavidim.....len aby nedavala pozor ona na teba :-D :-D
Odpovedať
no to ťažko... :-D :-D :-D :-D možno pôjdem skôr domov ako ona....teda vlastne nemôžem...musím ju strážiť... :-D :-D :-D
Odpovedať
a to co ide prvý krat na disku?????a nema kamosky????
Odpovedať
no má tam...ale musí mať dozor ... mna...rozumný a vyspelú holku...nie,?? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no jasan MIRI...... ;-) a uz sa tesiiiis za drahým.....skrkás dni v kalendary????? ;-)
Odpovedať
no ani nehovor...dnes je to 30dní!!!! aj predtým som to rátala...a vypisovala sms s číslom... :-D :-D :-D
Odpovedať
to poznam....ked nemozes byt s drahým...ale aký si budete vzacny,,,,hmmmm ;-)
Odpovedať
to heeeeeej..sa ma dnes pýtal, že akú chcem štedrovečernú večeru... :-D ;-)
Odpovedať
ti navari??????vie varit???ten moj vobec...ale bzdem ho musiet zaskolit..... :-D :-)
Odpovedať
a tak niečo základné vie...a ked nie, má fantáziu...práve som sa smiala, chce mi urobiť zemiakový šalátik...tak som sa mu smiala,že ako ho asi tak chce robiť..že mám sa nechať prekvapiť...tak neviem či mi ho nakoniec nekúpi v lidly... :-D :-D :-D :-D ale tak zas on vie dosť dobre variť všetko čo sa týka cestovín a omáčiek k tomu..takú bohatú predstavivosť nemám ani ja... :-D :-D
Odpovedať
no moj mi cestovinky nechce jest..... :-| som mu povedala ze ked budem robit cestovinu....vari si sam,,,,,xe :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?