Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ..... to erytrae: ja mám priebežne vybrané šaty a nič viac....ani mesto svadby Miriama ako sa ty páči spining?
Odpovedať
Profilova fotka
Aojte, uz par krat som nakukla na tuto stranku a dneska som sa uz aj zaregistrovala som, lebo som neodolala :-) Ja sa svadbim 5.5.2007... neviem ci sa to tu uz preberalo, ale par ludi povedalo ze maj neni idealny cas na svadby.... nejake pranostiky ci co.... Co si o tom myslite?
Odpovedať
dani VITAJ V MAJOVKACH,,,,no taka tema tu je.....nestastne majove manzelstva....ale my majovky si maj nedame ]-( ]-( ..........kto chce veri a kto nie.......takze ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne... :) Navyse jedna uzasna zienka, ktora sa zaobera ezoterikou povedala ze 5.5.2007 je uzasny datum.... a velmi bude priat manzelstvu a laske :-) No a v akom sadiu svadobnych priprav sa majovky nachadzate? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulienky, tak sa nemame coho obavat :-) ... maj je pekny mesiac ...maj lasky cas ... :-N danka, pripravy u mna su este v "plienkach" obzerám sa po šatách a koniec - ani obrucky ani miesto ani oznamko, moj drahy mi povedal, ze nabuduci tyzden sa obetuje a pojdeme kukmut na obrucky
Odpovedať
Profilova fotka
hej maj je super, navyse sme obaja v maji narodeni a moj drahy bude mat cez svadobnu noc narodeniny :) zabka, tak s tymi obruckami si popredu, my akurat vieme asi ake chceme a odkladame to niekedy na "neskor" :) saty uz mam lebo ma zburcovala kamaratka, ktora sa vydavala 9.9., vraj su to ziadane terminy a ze ona pol roka dopredu vyberala a uz si nemohla zo vsetkych vybrat, lebo uz na jej termin boli rozchytane :-D saty boli u mna vpohode, nasla som krasne, prekvapivo lacne aj s doplnkami, mam ich zabookovane.... ...ale boli sme si aj kostol zajednat asi pred 2 mesiacmi a tam sa to potvrdilo, na 5.5.2007 uz boli dva sobase pred nasim dohodnute ;)
Odpovedať
Profilova fotka
dana tak to budete mat pestre oslavy v maji ..narodky...svadba... kolko ta budu stat saty? co som sa pozrala, tak v jednom salone mi ponukli za 4 tis. a v druhom za 7 tis. a mam v plane navstivit este aspon dva salony a potom sa rozhodnem
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som mala obrovske stastie,ze som na nete nasla tu pozicovnu, lebo samozrejme chcela som mat saty podla predstav, vsak sa vydavas len raz (aspon dufam :) ) a vsetky pozicovne v BA su od 5000-12000.... tak som rozmyslala ze pojdem niekam mimo BA kuknut, ale nakoniec v centre mesta som nasla tuto pozicovnu a za cenu 6400,- mam krasne saty, kruhovu spodnicku, rukavicky, kvietky do vlasov, zavoj, ozdobny hreben a pelerinku :) ...z toho zamotne saty bez vsetkeho vysli na 2900,- lenzie tie doplnky k tomu su fakt hodne drahe takze u siat to nekonci.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to mas ozaj za super cenu, ja si pozeram saty v Ziline, ale len jednom salone som nasla od 4000,- bez doplnkov, v ostatnych priemerna cena od 7500,- no co uz, ako hovoris vidavame sa len raz :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak :-) ale vobec nie je zly sposob kupit saty cez inzerat tato moznost ma ani nenapadla pred tym ako som sla do pozicovne a veru ked som si potom kukala niektore inzeraty, tak boli tam aj nadherne saty a cenovo priblizne rovnake ako za pozicanie :)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, ja osobne by som si saty nekupovala cez inzerat (to je len moj nazor) na fotke vsetky vyzeraju pekne, ale skutocnost moze byt ina, ale na druhej strane niekto aj takymto sposobom si vie zohnat nadherne saty, jednoducho musis mat stastie, ci uz v obchode alebo na inzerat pozerala som si albumy a niektore saty boli straaaaaaasne pekne, len bohuzial nemam postavu na tie saty (ale uz sa pracuje na tom :-x )
Odpovedať
Profilova fotka
hej aj ja musim par kil zhodit do siat, sice som ich zapla, ale este sa v nich chcem citit naozaj dobre :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
do 4. maja to stihneme lavou zadnou :-) (aspon 1 kilo :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
....utekam domov a po ceste este musim porozmyslat, co uvarit mojmu drahemu... baby prajem vam pekny vecer pa pa
Odpovedať
no super aj tu uz ako vidim tak nikto ]-( ]-( ]-( heeej baby kde ste????
Odpovedať
ery, už som dospiningovala...to ti teda bolo....ufffff :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte majovky.... hurrraaaa konecne je piatok :-) ake mate plany na vikend? Ja sa chystam za svokrou na vaznu debatu o pripravach (dufam bude to v pohode), povodne som chcela navstivit nasich doma a oznamit im datum svadby :-D (vedia len tolko, ze planujeme svadbu =-) ) ale to ma caka najblizsie
Odpovedať
zdravim.....no my sa chistame cez vik oddychovat a pozret nejake filmy...povodne som chcela ist do Blavy do NIcol skusat saticky...ale prelozila som to.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm s tymi filmami nie je zly napad. mas uz nejaky konkratny, ktoru by si chcela vidiet?
Odpovedať
no zabka ja len napalujem a vobec nestihame pozerat...stale akosi nemame cas....ale asi si pozreme Davinciho kod....alebo Hory maju oci.....vydela si to??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luculka, Davinciho kod ani nepozeraj ak si citala knihu....hra tam sice moj oblubeny herec, alebo bola som ozaj sklamana, jak aj zasiahli do deja a poamerictili to :-|
Odpovedať
dana necitala som knihu...ale brat to chvalil....tak neviem...a tie hory to je nejake hororove...to ja mozem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na Davinciho kod som chcela do kina a nikdy mi to nepodarilo a necitala som ani knihu Dana, to som pocula od viacerych, ze knizka oproti filmu je ovela lepsia.
Odpovedať
no to tak byva...lebo v knizke je to viac rozpisane...a aj mne sa vzdy film nepacil ked som najprv citala knihu..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna to uplne stratilo atmosferu, vymysleny koniec znacne americky...no neviem, bola som sklamana... ale vsak pozriet treba, nazor ti nevytvorim ja a navyse ked sa nebude pacit, mas po ruke vedla seba lepsiu zabavu ;-)
Odpovedať
holky, kuknite si...teraz neviem presný názov, ale to niečo ako moja veľká tučná grecka svadba ale toto je INDICKá svadba..mám to aj na dvd..je to supiš....a hlavne pre nás budúce nevestičky 8-)
Odpovedať
dana...tak to suhlasim ;-) ........miri...musim kuk...grecku mam doma asi 2roky...a este som to nekukla....asi zajtra donutim mijacka...nech sa navnadime.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... ja by som mala problem ukecat mojho draheho,skor ho vyhnat na pivko s kamosmi a potom TV je moje
Odpovedať
ako sama pozerat?????ja radsej s nim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bud sama alebo s kamoskou, okrem romantikych si so mnou prozrie vsetko
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?