Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Ja nebojim len ked tu citam niektore prispevky tak pozeram co uz vsetko maju.....
Odpovedať
no ja tiež niekedy rozmýšlam, že by sme už aj niečo mali začať vymýšlať...ale pripadá mi to stráááááášne daleko.....a na 20% nám tento dátum asi ani nevýde...teda ked všetko pôjde ako sa plánuje(teda podľa najnovších plánov do života), tak nam to na 100% nevýde... :-( čo budem smutná, lebo toto je môj vysnívaný dátum....ale tak zatiaľ som v tom, že je to isté... ;-)
Odpovedať
a preco by to nevyslo???
Odpovedať
no lebo môj drahý ide po lete skúsiť šťastie pracovať do Írska a ked sa tam uchytí, idem hned za ním.... ;-) tak dúfam, že sa tam dostanem aj ja, lebo ak sa neuchytí, vráti sa domov a bude to zas tak ako je to aj teraz..to je nič moc...myslím s robotou a tak...všetko okolo toho..
Odpovedať
Aha tak to ano ja s mojim drahim robime tu v jednej firme a tiez nic moc, ale tak da sa, on zarobi celkom dobre.......inak mi sme mali ist dnes do restiky kde chceme mat svadbu, ale olozili sme to na buduci piatok..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky:))) ale ste sa rozpisali:)to sa mi velmi paci:) luculka, ja este tiez nemam vobec nic obstarane...priklanam sa k miriamke:) vyzera to, ze je to este straaasne daleko. poznam vsak uz nejake slecny, ktore tiez maju svadbu v maji 07 a uz maju kopec veci vybavenych, atd...min,uz maju nejaku tu restiu ci salu zarezervovanu.my sme sa este ani nepohli...to je bomba, ak mate super pracu...mne sa to nepodarilo sa uchytit na slovensku, ani moj drahy nemal to stastie..:( tak sme momentalne v prahe...nic moc, ale ako tak sa da:) inak, to irsko fakt znie celkom slubne,miriamka:)
Odpovedať
teri, dúfam, že nám to Írsko výde...stráááášne by som chcela odtiaľto vypadnúť...a možno, ak sa nám to podarí ešte tento rok, čo sa vlastne bud podarí alebo sa vrátime dom, tak možno aj ten 19.máj výde...len tam ;-) to by bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeer ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) no nič babenky, ja idem von, ved je taaaak nádherne...aspon zatiaľ ... krásny piatok Vám 8-)
Odpovedať
No zda sa to daleko,ale zachvilu je po lete, potom vianocný stres a ani sa nenazdáme.........a je tu mááááj
Odpovedať
tak som doma...začalo pršař a búrka...ozaj babenky, teraz vážne, kedy je vhodné, ale zas nie moc skoro a ani neskoro, zajednávať reštiku alebo v hoteli miestnosť? Kedže náš dník bude v máji, tak by to malo byť už tento rok?
Odpovedať
ja neviem ale mi sme sa rozhodli ze si ju uz zajedname, za to nic nedame a aspon nas nikto nepredbehne....
Odpovedať
aj ja xcem mat tolko casu aby som tu mohla byt tak casto za den ]-( rano nestiham ani ja sama nie to este ist na net a v praci net nemam a domov chodim utahana az vecer a ked vidim kolko ste tu uz toho popisali ... :-S ale som rada, nech sa nam to pekne plni, mirka podla toho kolko mate ludi, ja som na to myslela radsej skor lebo ich mame dost a nechcem potom stresovat na poslednu chvilku kedy a kde sa budeme zabavat, zatial mam salu zajednanu, no zalohu som este nikde nedala, fotograf je kamos takze s tym to bude pohoda a kameramanovi sa mam ozvat v oktobri a to je zatial vsetko, neviem podla mna si to chod zajednat cim skor nic za to hadam este nedas a aspon budes kludne spavat ako ja 8-) A to s tym datumom snad nemyslis vazne????? :-( to nas tu nechas same???? ale nie ved ak to bude vyhodnejsie tak urcite chod a vyuzi to peniazky sa zidu a svadba urcite pocka, nie je zajac neutecie ... Tak zatial ahojteeeeeee, idem von s kamoskou, prave prisla z UK potvora ani sa pred tym neozvala ]-( pa pa
Odpovedať
erytrea, ja tiež chodím z robotky unavená, a navyše čumín celý den do monitora, tak ma to koľkokrát ani nebaví, ale na mojasvadba.sk musím ísť aj keby čo bolo... ;-) no my sa ideme pozrieť na Zelenú vodu, do jedného hotelíka, kde by sme to asi chceli mať, len zas problém je presne s tým....- záloha. Kedže je to momentálne celé v štádiu neistom, tak neviem čo mám robiť. Sálu skôr ako oktobri-novembri zajednať nemôžem, lebo neviem ako pochodíme na severe ;-) takže asi tak. Kameramana asi ani nechceme, ja neznášam, ked ma niekto kameruje a nie,aby som to potom ešte aj požičiavala a každý ma videl...mne je to trápne.Ja viem,že je to blbá výhovorka,ale nejak sme sa na tom zhodli obaja...ved sa ešte uvidí....ale zato chcem stráááááášne veľa fotiek... tak si to uži vonku, aj ja idem....to je toľko hodín??????,,ved som už mala ísť, tak papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
babky a nesledujete milionara,,,,,,,,,,??????haaaa??? ]-(
Odpovedať
jasan,že som pozerala...ale u kamky...a potom sme vyrazili von ;-)
Odpovedať
mirka, ako casto chodis do TN? ked by si niekedy mala cestu tak sa ozvi dame kafco a pokecame,co Ty na to,? ;-)
Odpovedať
do tn? no často ani nie, ako kedy....ale mám v maxe nejakú reklamáciu vybavenú, tak by som tam mala teraz niekedy ísť...ved napíš do pošty a nejak sa hodnodneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte holky:)) drzim vam palceky, nech sa stretneme:)) to je super:) ja som si po cerajso precitani nasich-vasich prispevkov predstavzala aspon nieco uz zacat podnikat..ale dnes som po 4 hod. behani po meste neobjavila nic take, co by mi fakt padlo do oci. a co vy, ako ste na tom?? miriamka, vcera mi akurat volal kamos, kt. robi v irsku. tak som si spomenula na teba ;-) vravel, ze by tam nemal byt problem najst si pracu...tak drzim palceky...
Odpovedať
achoooojte ;-) no mohli by sme sa aj viaceré stretnúť niekedy...viem, že sa tu nejaké stretká robievajú. teri, si pobehala a nič? no ked ideš priamo za niečim, tak to just nič nenájdeš...ono to zbadáš ked to ani čakať nebudeš....veľa vecí som tak kúpila...ale žial na svadbu nič zatiaľ. si zlatá, že si si spomenula, akurát sme dnes kúpili kufor v metre. A vidíš? dobrý príklad: sme ho zháňali už asi mesiac, aby bol dobrej kvality a nie drahý...to sme chceli asi veľa. Tak sme nič nenašli. Aj v metre sme boli stredu a nič. A dnes bol môj drahý len tak náhodou v metre znova, lebo si rozmyslel, že chce jednu vec, čo sme tam videli stredu..no a akoby naschvál, tá vec tam už samože nebola ale náhodou tam bol JEDEN kufor!!! ;-) to si kúpil do Írska ;-)
Odpovedať
Ahoj babulky, rada by som sa pridala do vašej diskusie, svadbu budeme mať na 95% 5. mája na budúci rok. Na rozdiel od vás asi jediná už budem v tej dobe mamičkou. Za pár týždňov sa nám totiž má narodiť malá Viktória. Takže tá by mala byť naším najcennejším a najkrajším svadobným hosťom. Vydávať sa s bruškom som nechcela, lebo mi do 4. mesiaca bývalo strašne zle a ja si chcem svadbu užiť. :-N . Aj keď priateľova stará mama nám hádže polená pod nohy, verím, že svadba bude nakoniec podľa mojich predstáv. Ona totiž nemôže prekúsnuť, že už bude dieťaťko na svete a my dvaja nie sme zosobášení. A ešte väčšia tragédia je, že svadba má byť v kostole a ja chcem dlhé biele šaty. =-)
Odpovedať
ahoj miriam, tak to je krááááásne ;-) ...miminko už čoskoro na ceste.....waw! 8-) ja by som mala tiež také problémy v rodine, keby som otehotnela skôr ako by som bola vydatá...tí starší to proste nevedia pochopiť...ked som našim oznámila, že keby som aj ostala tehotná, tak sa vydávať nebudem, až ked bude mimi väčšie...to bola katastrofa...takže Ti držím palčeky, nech ja malá Viky vporiadku, aj kamke sa minulý týždeň narodila Viky ;-)
Odpovedať
ahoj mirka 1978 Miri ale ved to je uplne uzasneeeeee ze budes mat maleho drobca, a to ze to nie je az po svadbe z toho si tazku hlavu nerob, tym co maju blbe reci len skus pripomenut ze v dnesnej dobe mat zdrave babo je cim dalej tym tazsie a ze sa vam to podarilo este pred svadbou tak to vobec nevadi, mate sa radi lubite sa tak si to nenechajte pokazit, drzim vam palceky aby sa mala narodila zdrava a dufam ze das aj fotky do albumu,a co sa toho kostola tyka nikde nie je napisane ze nemozes mat biele saty to si kde pocula? ty chces mat svadbu v kostole?
Odpovedať
miriama mas postu ;-) 8-) ;-)
Odpovedať
vieeem ;-) aj Ty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE KOCKY MOJE:) miriam 1978 to je uplne super. viem,ze to nie je najlahsie mat miminko pred svadbou, ale verim tomu, ze to zvladnete a mala viki bude stastna na tomto svete. take male miminko je fakt veliky zazrak.mne sa tiez v poslednom rada strasna pacia miminka.este ze ma drahy drzi pod kontrolvou,lebo tiez neviem,ako by to skoncilo. a priklanam sa k nazoru erytrea, ze je asi fakt cim dalej tym tazsie mat krasne zdrave babo:)) miriamka a erytrea, co mate nove? ako sa mi mate?:) uz mi fakt zacinate chybas, kamosky moje ;-)
Odpovedať
ahoj teri, a Ty máš niečo nové? My sa s erytreou možno stretneme v TN, neprídeš? ;-) ja viem, máš to "trošku" daleko...akurát som sa dnes dozvedela, že kamoškina kamoška 8-) má tiež svadbu v máji ako my a ona už má sálu, kameramana, farára...fotografa...no dosť toho má!!! čo s tým???
Odpovedať
erytea, tak asi pôjdem do TN štvrtok, na 90%, lebo piatok odchádzam na dovolenku a potrebujem si ísť zobrať tú reklamáciu. Do koľkej robíš? By si mohla ísť so mnou do Maxu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamka, prosim, ani nesranduj... ja viem, niektori cloviecikovia su aktivni a maju dost vela veci vzbavenych. ale normalne si mi tym nahnala strach :-( mz zatial fakt este nic nemame vybavene.nechavame si to vsetko na august, ked prideme na slovensko.dovtedy asi s nicim nepohneme.aj ked si ma prave priviedla na myslienku,skusit nieco cez internet..aj ked neviem...ako ste vy, holky moje, na tom s pripravami? ;-)
Odpovedať
Ahoj babulky, ďakujem za privítanie. No ja tiež dúfam, že maličká bude OK a bude nám robiť radosť. Dúfam, že za 8 týždňov budem môcť pridať fotky do albumu, to by už mala byť na svete. No čo sa týka svadby - Erytrea - to o tom, že nemôžem mať biele šaty v kostole, keď už budem mať bábo, to prosím pekne vymyslela stará mama môjho priateľa. Vraj to je hriech, hanba a neviem čo. Inak je nie som veriaca, ale priateľ chodí do kostola, a vlastne aj celá moja rodina je veriaca, tak som povedala, že mi svadba v kostole nevadí - no je to predsa iná atmosféra, ale záleží od kňaza ako pojme obrad. Ja by som najradšej mala sobáš niekde na zámku, lenže poblíž nič také nie je. Takže starká vyhlásila, že ju na tej svadbe nikto neuvidí a ja som jej odkázala, že môže kľudne ostať doma, ja ju tam nepotrebujem a do života si nenechávam zasahovať od našich, tak nevidím dôvod, prečo by som mala poslúchať starú mamu môjho nastávajúceho. Lenže ona je bohužiaľ zvyknutá buzerovať a dirigovať celú rodinu. Už aj svokra mi nadhadzovala, že by som si mohla vybrať nejaké ružové alebo modré alebo krémové šaty, tak som jej povedala, že v žiadnom prípade - budú biele a komu sa nepáči, nech nehodí, nenechám si predsa pokaziť tak krásny a jedinečný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Terezka, ziadne strachy, my mame svadbu 26.mája a vsetko co mame, je sala na svadobnu hostinu. Nic viac. Ani kostol, ani farar. Chystam sa podniknut nieco ohladom kostola teraz v lete, navyse my chceme knaza, ktory hovori anglicky, kedze moj snubenec je Ir. V septembri ideme na par dni do Irska (lebo momentalne zijeme v Bratislave) a on si zadovazi vsetky potvrdenia a doklady, ktore bude potrebovat na sobas na Slovensku. Stale si hovorim, ze maj je daleko...Fotografa, hudbu, saty, dekoraciu, atd. zacnem riesit pomalicky od septembra....
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak nebolo to lahke precitat vsetko, co ste za ten dlhy cas napisali :-D ale skor si pisem cez IP tak nestiham vsetko :-| ale fajn nazory a pokroky v pripravach.. no a hlavne co chcem je vyvratit vam nazor ze na vsetko je este kopa casu :-( hlavne salu sme zajednavali 12,5,2006 ze presne o rok a uz mali zvysne majove datumy objednane :-o tak len aby ste neboli prekvapene ;-) auto budeme mat od kamarata, takze tam je termin v pohode, aranzerky z kvetinarstva staci 2mesiace dopredu a ostatne uz pomaly pozerame a dohadujeme 8-) tak piste, radsej citam ako pisem :-p a hlavne vela stastia pri vybavovani
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?