Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
kukuk majovky co mate nove? uz sa tesite na stretko???? teda Trencanky ;-) a okolie :-D
Odpovedať
Ery ja uz myslela ze majovky zrusili...... :-( :-( ]-(
Odpovedať
ale luci, snád ešte nie...len je to pravda..už sme tu akosi vymreli... ]-(
Odpovedať
caute zabky ale kdezeeeeeeeeee nezrusili, len akosi neni casu v poslednej dobe ]-( treba to rychlo napravit 8-)
Odpovedať
jeeeeeeeeee, teba tu stretnút...dnes som si na teba špeci počkala ;-)
Odpovedať
no ano nehovor taka som utahana ako kono ale konecne uz som doma, asi pred pol hod som prisla ]-(
Odpovedať
doteraz som robila drahému balík čo mu idem zajtra posielat... a upratujeme,lebo sa nám tu nastahovala nejaká háved, tak sme vyhodili celú špajzičku do kontajnera :-N
Odpovedať
moja, potrebovala by som to cd, čo som ti pujčila..ako naschvál sa mi ten program celý dorantal a musím ho nainštalovat od začiatku...
Odpovedať
a co pekne mu posielas?
Odpovedať
ani nehovor....košele,,,topanky..kabáty dva...cd a dvd-čka...a vegetu :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeeej ved to sa nedoplatis :-D
Odpovedať
no už to mám zrátané...861českých... ]-( a to musím íst zajtra ráno do Květnej... ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
coze???? a to odkial posielas? z CZ?
Odpovedať
hej, je to odosť lacnejšie....je to aj s poistením na 3tis českých, zo slov.by to stálo 1400 bez poistenia...a vraj ani nepoistujú..takú kravinu som ešte nepočula ale dnes sa na to bol jeho tatino pýtať...tak ti nefím..
Odpovedať
seba mu posli v balicku :-D
Odpovedať
aj to chcel...že mám sa pre istotku poistiť čo najviac, previazať sa mašlou a potom vyskočit v spodnom prádle.... :-D :-D :-D
Odpovedať
asi moc pozera telku co? :-D prisla stuhou previazana skatulka ...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no neviem či zrovna bambulku pozerá...to vieš...už druhý mesiac chlap bez baby....tak má bujnú predstavu :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to si neviem predstavit, chuda pockaj aky bude ako medik na Teba 8-)
Odpovedať
no to mu odporúčam ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
oki miri idem buvat som total unavena..... tak teda papa a zajtra skusim prist skor 8-)
Odpovedať
ok, ja by som tiež mala ísť....... :-. :-. :-. :-. to je už toľko????? ok, krásny dník ti zajtra.... 8-) :-)
Odpovedať
pa pa 8-) x-)
Odpovedať
no konecne ste tu boli a ja nikde :-( :-( ]-(
Odpovedať
caute baby, zdravim vas po dlhsom case......ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte potenciálne nevesty :-) . Môžem sa k Vám prídať? S mojím mílým tiež plánujeme svadbu v máji, ak sa to ovšem nezmení. Pred pár dňami to ešte bol marec, ale z dôvodu rodínných osláv sme boli nútení rozmýšľať nad náhradným termínom. Čo všetko už máte vybavené?
Odpovedať
cau zabka ;-) vitame Ta medzi majovkami, co uz mame vybavene? noooo ako ktora, ale tie hlavne veci ako sala kamera foto kostol/urad a saty uz hadam kazda 8-) ale inak este je casu dost a take mensie no nie menej podstatne veci este maju cas a Ty si na tom ako? ;-)
Odpovedať
no zabka, ja nič, tak neboj... 8-) ;-)
Odpovedať
zdravim statare....a novú zabku....vitaj :-D :-D ako?????? majovky????
Odpovedať
dnes bude snád celkom dobre 8-) 8-) 8-) 8-) len neviem kedy sa zas dnes dobrepem dom..ak sa dotrepem..z roboky hned na anglinu a potom rýýýchlo na spininng (či ako sa to píše, už sme tomu dali rôzne formy :-D ), tak snád prídem celá... tak vám krásny dník holky 8-) ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?