Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
jaj no a ked to bude dievca....KUBINKA :-D :-D ????
Odpovedať
no ved Emmuška 8-)
Odpovedať
jaaaj to tu ece nebolo ked som to pisala :-D :-D dneska to nejako blbne :-p
Odpovedať
jj :-D
Odpovedať
som kukala ze stale nikto nikam nepise a ked som prepla na inu stranku a vratila sa zrazu tu bolo tolko príííspevkov..... :-( :-D
Odpovedať
tak tam máš asi nejakú chybu...alebo proste nikto nepíše...sa stáva v poslednom čase.... :-| akosi to tu vymiera :-o
Odpovedať
ale nie praveze pisali....ale sa mi to neaktualizovalo..... :-( a co mas inak new?????
Odpovedať
nič také dobré..už aby som vypadla odtiaľto za drahým..je mi už strašne smutno :-| :-(
Odpovedať
to ti verííííím......ja idem v sobotu do toho NICOL......sa tesim na tie ceny....ze 20 000 a tak :-D :-D :-D
Odpovedať
ajaaaaj, tak mne to za tú cenu veru nestojí...ked som bola v Amareli, tak najprv som povedala, že nedám veru ani 10tis, ale ked teraz rozmýšlam...tie šaty, čo si mala aj ty..tie mi za to asi stoja... ;-)
Odpovedať
no to tolko stoja tie octobre......ale maju tam aj za 120000...a kedze mi tatino slubil 10litrikov. :-p :-p ...tak keby fakt nejake stali za to tak si doplatim :-D
Odpovedať
to si sa asi sekla, nie? 120.000?? no ale keby som si ich zajednala v oktobri, tak by stáli tolko aj v máji, ked si ich budem brať,nie? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ups.....12 000......no ale jedny tam fakt maju na predaj za 120 000...kamosky ich chcela a skoro ju prekotilo..... :-D .....Miri oni sa tak volaju nevies tie s takým priesvitným kabatikom malo ich tu vela babeniek....pozri albumy z priprav....vcera jedna pridala album a skusala ich :-D
Odpovedať
vola sa marceline ta baba ;-)
Odpovedať
jaaaaaaaj, ja už neviem čítať..ja čítam to "octobre" ako october.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
wow, tak tie skú skvelé....tie stoja 12tis?
Odpovedať
NO TIE STOJA 20 000 POZICOVNE :-(
Odpovedať
ved preto..sa mi zdalo málo tých 12tis..a počula som že najnovší model bude stáť tak tých 20tis,. ]-( ved to už nevedia čo za to pýtať... :-|
Odpovedať
no a este ked to na sebe naemas ani do rana....... :-p :-p
Odpovedať
sakra miri tebe to tu neblbne....mne strasne :-( ]-(
Odpovedať
ee..mne blbnú zas iné veci na mojom pc.... ]-( ]-(
Odpovedať
asi nejaký zacarovaný dnik dnes....a ktovie kde sa flakaju nase majovky...... ]-( :-D
Odpovedať
no už tu dávno nebol... :-|
Odpovedať
:-D kto???? :-D
Odpovedať
nikto... :-( 8-)
Odpovedať
Miri som zabudla....sme mali v piatok stretko s kameramanom...a dal nam promo DVD.....a dal mi dvd Lari...Lara1znk,,,,vies ktorej???brala si Guya...anglicna...boli zlatunký...a on mal krásny príhovor o tom ako ju stretol a ze dakuje chalanovi ktorý sa tam s nou mal vtedy stretnut a neprisiel....bolo to krááááásnucke ;-( :-D
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeee, to muselo byť krááááááásne ;-)
Odpovedať
no tak to bolo.... ;-)
Odpovedať
to verím..oki,ja du buvať..papa a krásny nový týžden...snád si už v sobotu vyberieš 8-) ;-)
Odpovedať
Bru nocku MIRI...a pri mojom štasti a vahavosti urcite nie :-( Papaa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?