Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no ja neviem co sa to robi, normalne sa nestiham cudovat kde vsetky su ]-( asi jesenna unava :-D lucy co nove? ako Ti to ide s pripravami?
Odpovedať
no som bola skusat v piatok saty...ale niiiiic moc...kuk album...ale tento piatok idem zase tak snad budu mat aj nieco extravagant 8-) ;-) a ty ako????
Odpovedať
a v ktorom salóne si bola? Keď nič moc...?
Odpovedať
v stupave....
Odpovedať
Baby a čo už máte povybavované? :-o
Odpovedať
kameraman...fotograf...muzikanti...a uz bude aj sala...a ty co mas????
Odpovedať
jajaj, ako vám závidím...ja mám "až" dve veci...podprdu a vybraté šaty... :-p
Odpovedať
čaute kočky, nikoho nič neprešlo...len je asi naozaj taký čas, že sa nikomu nič nechce :-( mňa to tiež prešlo,MIMI, ja nemam ani tú podprdu,ani šaty....teraz riešime hudbu...nič viac.... Myslím, že po Novom roku pomaličky začnem....chcem si užiť v pohode Vianoce, vytešiť sa...prišla som na to, že to nemôžem preháňať, zblbla by som a ani zo svadby by som nič nemala..... ]-( pekný dník
Odpovedať
jj...asi tak nejak..lenže ja tu už po vianociach nebudem...a ted nič nemám... :-(
Odpovedať
s tebou je to ine....chapem Ta, vlastne nevies na com si, co sa tyka svadby.....joooooj, ja som taky perfekcionalista, nezavidim Ti teda....ja si radsej veci dopredu pekne odfajknem a potom si idem na dalsie.Ale vsetrko bude, ako ma byt, velakrat sa mi to aj s neskorsou platnostou potvrdilo, neboj sa ;-) Priznam sa, mam chvile, ze by som uz najradsej mala po svadbe....obcas sa mi do toho vybavovania a nahanaciek nechce ani trosku....svaty klud a byt s milovanym clovekom THATS ALL :-N cmuk kurnik, uz chcem ist z prace domov-pomooooooooooooooooc
Odpovedať
no ja tiež potrebujem mať veci skoro odbavené, aby som potom už len kľudne mohla prizerať..len toto je iný problém...no čo... tento weekend som bola na svadbe...supeeeeeeeeeer:) a zvládli celé prípravy za necelé 2mesiace!!! 8-) tak bež domoooooooov, púšťam ťa... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mimka, a ako ta svadba vyzerala??? ja by som uz tiez velmi rada odfajkavala bodiky, ktore uz mam. ale stale sme na tom istom bode:(( mam topanocky a korunku... a velike sny:(....u nas to vyzera, ze sme vsetko nejak trosku podhodnotili a kvoli korunkam budeme musiet prehodit termin na september alebo oktober.... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ajaj teri, tuším sme na tom rovnako... :-( svadba bola skvelááááá...tak som strááááááášne dobre zabavila.... 8-)
Odpovedať
:-D babule mame obruuuuucky.....foto dodam..... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeee, tak dodaj!!!!!!!!!! supiš :-D 8-) ;-)
Odpovedať
uz sa na tom pracuje....
Odpovedať
čakáááááááme :-D
Odpovedať
babule uz ale je to hrozne zle vydiet nejde to ofotit.... :-( :-(
Odpovedať
no veru, moc ich teda nevidno..to sú tam kamienky v strede? ale určite sú krásne...ved skús nájst niekde origoš odfotené v klenotníctve.. 8-)
Odpovedať
je to gravirovane ale vyzera to ako kamienky...a mame tam vyrite mena....to sme si vymysleli tak neviem ci niekde bude foto...ale skusim ich lepsie odfotit.... :-)
Odpovedať
oki, sa tešíííííím ;-)
Odpovedať
miri pozri teraz ti poviem je to makacka...ich ofotit......som sa narobila :-D :-N
Odpovedať
ozaj a chistate sa na svadobný veltrh?????mozme tam dat stretko.... :-D :-D
Odpovedať
no sú krásne.... ;-) a strašne sa mi páči, ked je tam nepísané niečo...meno a dátum...to je supiš ;-) :-) ja na veltrh určite nejdem...už nebudem na SK, inak by som veru šla kuknút 8-)
Odpovedať
a kde ste si ich dávali robit?
Odpovedať
u priatela v meste....v jednom zlatnictve...pôvedne ich tam mali v zlatom...pol matne pol leskle a v prostriedku to gravirovane....ale kedže nosime striebro tak sme si dali z bieleho......najprv sme sice dali biele aj normal ale potom sme to zmenili...a myslim ze su super take jednoducheeee :-D :-D
Odpovedať
v jednoduchosti je krása ;-) :-)
Odpovedať
Teda Luci sú krásne. Takže termín istý :-D
Odpovedať
aj ja ho chcem mať už niekde vyrytý.... :-| ]-( mám taký istý.... :-( budem musieť kopnúť čas... :-D
Odpovedať
No veru!! Počuj Miri, nevieš náhodou ako sa sem vkladajú fotky? bo ja som skúšala vložiť svoju a akosi mi to nejde.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?