Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My (sidzej+sue80) sa pripajame, svadba bude tiez 5.5.2007 v BB.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Peto, tak ste to prelozili? Aspon budete mat lepsie pocasie ako by ste mali v novembri :-)
Odpovedať
Ahojte ja sa neviem stale rozhodnut ci 5.5 alebo az na konci maja....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, veru sme sa vcera rozhodli a nakoniec sme to prelozili. My sme totiz mali povodny termin 5.5.2007, ale potom sme si to rozmysleli a chceli sme to stihnut skor...no nakoniec sme realne zhodnotili vsetky pre a proti a definitivne sme sa vratili k povodnemu terminu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej, vy ked budete mat svadbu tak my prave prve vyrocie:) A 5.5. je pekny datumik, lahko sa bude pamatat. Tak vam vsetkym zelam pekne pripravy a trosku zavidim ze vas to este len caka...je to krasny den a takisto aj tie pripravy pred tym. :-)
Odpovedať
no ja dúfam, že 19teho bude krásne počasíčko...keby si to tak človek vedel nejak vyrátať.. ;-) akurát čo mám strach, že ten náš termín je po troch zmrznutých...tak snád sa to nesplní.. :-S
Odpovedať
miriama, neboj dufam aj ja ze bude pekne, nas to tiez caka 19.5. ako pokrecujes s pripravami? My sme mali minulu nedelu prve svadobne stretko s rodicmi a sme to aj spojili so zasnubami ktore sme mali vo februari kedze do teraz nebolo kedy no a to si mala vidiet, najskor to bolo vsetko v pohode kym sme im nepovedali ze kto nam bude hrat na svadbe, to si mala vidiet ako keby do nich blesk vrazil, nasi boli v pohode ale svokrovci......... ze bla bla bla ci to myslime vazne?????????? a ze aby sme to hned zrusili, lebo oni boli na nejakom plese ci kde a tam hrali oni a ze sa im to vobec nepacilo no hruuuuuuuuuuuuuza normalne som bola taka napalena,pritom chalani z tej kapely su naozaj dobri, je to kamos ktoreho poznam od decka a zajednany su uz na rok dopredu, maju dokonca aj svoje tusim dve tri CD, takze tak uz ani nemam chut sa s nimi do svadby stretnut..... vasi ako s pripravami? kecaju vam do toho?
Odpovedať
nooooooo..........eratrea....tak to si mala asi rušno ;-) ...my sme sa tiež zasnúbili vo februári....a našťastie to stretko s rodičmi sme mali už dávno za sebou a zásnuby prebehli len medzi nami dvoma...a potom to už tak akosi pozisťovali, ked som im prsteň ukázala....ale o svadbe sa vôbec s nikým nebavíme...teda ako oficialne..o hudbe...hostia...kto kde....a tak....len tak medzi známymi, rodiačia aj moji, aj Peťovi, to akosi stále neberú vážne...asi nám neveria... :-D ..no čo, ved ked na to príde, budú sa čudovať a my im to hovoríme už koľko ;-) ;-) ...takže prípravy žiadne zatiaľ a tak nikto nekecá....akurát čo ma včera vytočilo trochu,ked sme zas spomenuli ten náš "fiktívny" dátum, tak svokra začala hovoriť o akejsi kope ľudí, ktorých musíme pozvať...!!!! tak to ako nehrozí!!!! A Ty si odkiaľ? kde to budete mať svadbu? My pravdepodobne na jazerách.. 8-)
Odpovedať
ja som z TN a svadba bude na zeleznicnom ucilisti, teda dufam mam to tam uz zajednane a som aj rada lebo ako to tak vidim bude to asi dost velka svadba a tam je to na kopec ludi ako stvorene, my sme najskor velku svadbu nechceli ale nasi ze zabudni, co by povedali vsetci v rodine a bla bla bla takze nas to asi caka....inak aj Ti pravdu poviem na jednej strane sa tesim ale na druhej ked si predstavim tie vsetky pripravy a zosuladit to vsetko tak mam z toho aj obavy.....super ze som nasla niekoho s rovnakym datumom, aspon mozeme spolu spekulovat ;-) ako pokracujes so slnecnicami? ja som sa rozhodla pre bledo zltu, bledo zelenkavu a bielu ;-) vy mate kde svadbu? v nm? a kde tam na zelenej vode?
Odpovedať
no asi tak...čo povedia tí a tí, keby neprišli...už len z toho máme strach..my chcčeeme tak 40 ľudí maximálne... moja mamina je kvetinárka, krásne aranžuje, tak o to budem mať postarané...o slnečniciach snívam od začiatku...a svadba bude bud v hotely Hydrostav na Zelenej, alebo v Bohuslaviciach v jednom penzione, neviem či to tam poznáš....u Žákovica...tak môžme spolu špekulovať...xixi..kľudne mi môžeš aj na poštu písať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte miriama a erytrea:) ja sa tiez k vam pridavam:))) my sme si to tiez zatial naplanovali na 19.5.07. zatial vsak este nemame vobec nic dohodnute. moj priatel to vcera oznamil jeho maminke...najskor som sa bala,ako zareaguje a nakoniec som bola sklamana...proste nic k tomu nepovedala. len sa spytala kolko chceme mat ludi a ci neviem tie peniaze pouzit na nieco lepsie ako na svadbu..:(a to uz s drahym chodime spolu viac ako 4 roky..bolo mi trosku do placu, lebo som sa tesila,ze budeme s nami planovat svadbu a kvazi tesit sa..takze nejak mi to zobrala chut do svadob. priprav...:(
Odpovedať
teri, nebud smutná...na jednej strane bud rada...aspoň sa vám do toho nebude pliesť...aj ked zas trošku radosti prejaviť mohla...ale nenechaj si pokaziť náladu, bude to Váš deň, tak si prípravy naň užiješ aj s inými ľudmi.. ;-) ..nám sa zas do toho začínajú pliesť tým štýlom, že z našej strany "bude hamba" lebo nemám koho pozvať...celá rodina je na nože.... :-S a z druhej strany...koho všetko musíme zavolať....lebo sa to patrí a bla bla...aby sa neurazili...no amen. Našťastie je to celé ešte daleko.... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babenky!!! Som trošku rada že nie som sama s tým plánovaním!! Miriama -úplne súhlasím, aj ja mám taký pocit že nás vôbec neberú vážne, už sme rok zasnúbení a stále sa rozprávajú o budúcej svadbe ako vtipne, že " fakt svadba?" minule som sa už aj ja opýtala od budúcej švagrinky, že načo potom máme tie prstienky, lebo sme sa nudili a išli sme si iba tak kúpiť obrúčky??? nepáči sa mi taký nijaký postoj, akoby čakali že sa párik rozíde lebo nie sú spokojní s vývoleným/ou. A znervózňuje ma že sa furt vypytujú na školu, chodím totiž na výšku-posledný rok ale stále sa so mnou rozprávajú ako nejakou školáčkou! Ach babenky, musím sa učiť na tie skúšky asi preto som taká vystresovaná... :-S
Odpovedať
no presne... 8-) asi sme sa zasnubovali len z nudy....najradšej by sme niekam odcestovali, vrátili sa a oznámili, že sme sa zobrali a urobiť len nejakú večeru so známymi....lebo ma tu už všetko štve...ako keby sme im povedali, že ideme...ja neviem...na chatu na weekend...a ten byt, čo sme si kúpili a zadlllllžili sa neviem až pokiaľ, to bola asi tiež len sranda... :-|
Odpovedať
Babky u nas je to v pohode, nas sa zase doteraz stale pýtali kedy už sa konecne zoberieme... ;-)
Odpovedať
mám taký dojem, že som včera nechala trošku uniesť...nemala som svoj deň tak mi to odpustite... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamka, ja to mam take iste...vsetko je len zo srandy. sme zasnubeni uz 3 roky, ale z mojej rodiny sa nikomu nechcelo and svadbou rozmyslat. najskor to bolo ako u csicsi..tiez im to bolo vsetko jedno, len nech skoncim vysku.teraz, ked uz mam po vyske, tak sa zas tvaria, akoby sa ich to netykalo.a fakt to pokazi radost tesit sa na to vsetko. raz mi dokonca mamina povedala, ze jej to je jedno, aj ked pridem len raz s prstenom na ruke, ze som sa uz vydala..aj ked neviem, ako by to fakt v realy dopadlo...fakt som dufala, ze aj nase rodiny budu mat z toho vsetkeho radost... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby sorry ze sa vam tu do toho miesam, ale chcem vas len povzbudit: presne ako keby som citala o sebe minuly rok :-) ...neskutocne mi vadilo ze skoro nikto z mojej rodiny, ani mangelovej, nebol nejako nadseny ked sme im oznamili datum...ja som si vsetko vysnivala, naplanovala a oni len nechapali ze naco tak skoro, a ze co radsej neminieme tie peniazky na cestovanie atd atd :-| . Ja som si ale robila po svojom a pomalicky sa aj oni zacali tesit, hlavne po novom roku uz im to pripadalo ze uz je to takmer tu, zacali pomahat s vybavovackami...svadba dopadla genialne a nasi nemohli byt pysnejsi, tatino sa skoro vznasal ked ma videl (a pritom to bol ten najvacsi "odporca" svadby :-) ). Vsetkym sa strasne pacilo a boli radi ze to tak super dopadlo! Takze si robte po svojom, planujte si vsetky tie malickosti...je to super obdobie tieto pripravy :-) A nenechajte sa odradit..je to len VAS velky den :-)
Odpovedať
ahojte baby....ja uz mam mesiac po svadbe a neda mi neriagovat na terezku....ak mam povedat pravdu, na svadbe sme mali 5 ludi...ano...dobre vidite...5...boli tam moji rodicia, ktory si s nami odmietli ist aj sadnut...a vraj pridu len zagratulovat...a tak aj bolo...hodinu po svadbe uz mali svoj program...samozrejme bez nas...z menzelovej strany tam bola len jeho velmi zlata mamina, ktora nam velmi pomahala, manzelov otec prist odmietol...jeho rodicia su rozvedeny...zvysok ludi...moja a manzelova svedkyna, mojej naj kamosky..svedkyne manzel...a samozrejme moj dedko, ktory bol z toho chudak trosku sklamany, ze sa nas tam tak malo zislo..ale my sme mu to potom vynahradili....hostina nebola ziadna....vzhladom na nezaujem mojich rodicov sme si isli sadnut len so svedkami, a potom sme isli na disco...cely svadobny den. Ale poviem vam pravdu, aj napriek vsetkemu som si ho uzila...vdaka mojmu zlatuckemu manzelikovi...mala som krasne saty, ktore mi teraz na pamiatku visia v skrini...a vsetko spravil tak, aby som bola stastna....za co mu chcem aj touto cestou velmi podakovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeme Zuzulka za povzbudenie, ste milé ako ozajstné kamosky, také ani v zivote nemám! Aspon sa tesim zo skusky, ale uz mi ide na nervy to neustale ucenie.....a nikto ma nechápe okrem zlateho, ktory tiez studoval tak poctivo pred 2 rokmi, ze nie je to lahke naucit sa 450 strán za 2 a pol dna. To som s tým rovnako ako s pripravami.Závidím Vám ktoré už máte za sebou svadbu a pocit že máte vedla seba manzela, ktorý je iba VÁŠ! :-)
Odpovedať
ach jaj....happy, to je smutné, že sa na Tvoj den D vykašlali aj najbližší...ale pokiaľ máš po boku niekoho, kto Ti pomôže aj v takejto chvíľi...klobúk dole....želám Vám veľa šťastia... a my ostatné, čo nás to všetko ešte len čaká....nevešajme hlavu, že ostatní to majú "na háku", bude to Nአdeň a nenecháme si ho nikým pokaziť!! A hlavne prípravy..tie si treba užiť čo NAJ ;-)
Odpovedať
mariama, dakujem :-) netreba si to nechat pokazit, ved je to raz za zivot :-)
Odpovedať
Profilova fotka
happy zelam ti vsetko dobre v manzelstve...je to skvele mat pri sebe muza a vediet ze za tebou stoji aj v dobrom aj v zlom a ze sa mas na koho obratit a stoji vzdy pri tebe. este raz vela stasticka :-) csicsi...a ja zase trosku zavidim vam ze to mate este cele pred sebou...bude to krasne, uvidis! ;-) a na pripravy a podelenie sa so starostami a radostami pri nich je tu predsa tato stranka...a tu sa s vami budu kocky tesit z kazdej novej maslicky, pozvanky, obrucky ci kvetinky :-) Nato sme tu!
Odpovedať
zuzi, tak sa tešte!!!! už mám....termín!! xixi ;-) ja vtipkujem....teraz v septembri idem kamke na svadbu...pred rokom na valentína sa zasnúbila a mňa si zavolala ako svedka...ja som bola z toho celá happy, a asi pred mesiacom mi len tak medzi rečou povedala,že má pre mňa dve správy...jednu dobrú a zlú....ja už som tušila...tak wpoho, usmiata mi povedala, že za svedka už nechce mňa, ale druhú kamku, ale že nemusím byť smutná, lebo budem krstná, ked budú mať malé...ani nevieš, ako som zostala obarená....sklamanie roka.... :-S , tak som chvíľu uvažovala, že tam ani nepôjdem, lebo aj všetky prípravy a vlastne všetko okolo svadby išlo mimo mňa a dobre vedela,že sa teším aj na plánovanie, vyberanie šiat a pod...a zatiaľ som nevidela nič... :-| tak je neviem....je to také všelijaké...ale tuším som nadhodila úplne inú temu...no nič, sklamanie síce pominulo, ale ten pocit nezabudnem...nebolo to od nej pekné a ani neviem, či je to vlastne tá "super kamka" ako kedysi... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
miriamka,nebud smutna.. mne sa stalo nieco podobne. moja exnaj. kamoska sa eraz v maji vydavala. uz od oktobra mi stale hovorila, ze velmi chce, aby som bola po jej boku, ked sa bude vydavat. cca 3 tyzdne pred svadbou mi povedala, ze uz nie som pozvana. a to podobne ako tebe ta kamoska, s usmevom a tvari:( nebolo mi to vsetko jedno. zobralo mi to chut tam vobec ist, na tu svadbu..vahala som. potom som vsak dosstale silnu anginu, tak som fakt nemohla cestovat v takom stave.a to este 9 hod. lebo byvame v prahe.. zuzulka, dakujem aj za csicsi za ppovzbudive slova. naozaj sa budete s nami tesit z kazdej malickosti, ktoru sa nam podari ziskat?:) ak ano, tak sa zacinam na to trolinku tesit. aj ked rodina sa z obdivoch stran postavila k tomu, ako sa postavila:( dakujem, baby :))))
Odpovedať
ako vidím Teri, asi nie som sama...no čo už...ale nechápem, prečo mi povedala, že budem "aspoň" krstná...ako keby to mala byť cena útechy. To ma práve urazilo, lebo ona je dosť materialistka a ide jej len o peniaze...teda tot môj názor...a navyše, ja beriem to, že pôjdem za krstnú dosť vážne, teraz som mala v máji premieru a byť krstná jednému stači...ved v tom sú aj nejaké povinnosti a starosti...radosti...no čo budem kecať. Ale za krstnú rozhodne nepôjdem...len si nemyslite nič zlé o mne, len to celé treba vidieť a potom by sa to aj lahšie chápalo... takže babenky, sa teda budete tešiť? tak sa pripájam k Terezke a tiež sa začnem aj tešiť... ;-) krásny večer kočky 8-)
Odpovedať
ahoj mirka, no nebola som tu par dni a tu ste sa nejako rozpisali ;-) ako tak citam tak sa to tu hemzi problemami, co sa tyka tej krstnej mamy a Tvojej kamosky tak to je teda riadne blbe, ja by som si to teda nedovolila voci nikomu, ja mam tiez krstniatko dokonca dve, na to prve som sa neskutocne tesila lebo to bolo pred 3 rokmi a dozvedela som sa to par dni pred narodenim maleho, ani som nevedela a ani nikto ze ci to bude chlapec alebo dievca, je to vlastne moj bratranec a ked sa ma mamin brat raz v nedelu spytal ze ci by som nechcela byt krstna mama skoro som od radosti z koze vyskocila :-) :-) :-) prvy krat som ho videla ked nemal este ani den a na tu chvilku kedy som si ho prvy krat zobrala na ruky na to nikdy nezabudnem..... strasne uzasny pocit. Teraz v maji mal 3 roky, bola oslava ako sa patri s tortou darcekami a balonikmi no super, je z neho riady spekulant a neskutocne ho lubim :-) poslem Ti fotku ak by si chcela napis mi adresu, no a to druhe krstniakto ma 6 mesiacov, je to kamoskine a k nemu mam uz trosku iny vztah, tiez som ako krstna pysna ale uz je to trosku ine ako pri tom prvom, ale rada som aj jemu, len to som vlastne chcela povedat, ze mas uplnu pravdu co sa tyka tej zodpovednosti, mozno teraz este nie lebo je malicky no do buducnosti to nebude uz len o hrackach..... ja by som si to asi cele nechala od tej kamosky vysvetlit, ze preco sa rozhodla to zmenit ak uz raz bola rozhodnuta pre Teba a aj Ti to dokonca povedala. A co sa svadby tyka, mame na to este cca 11 mesiacov aby sme nezabudli ci uz na hlavne veci alebo na najmensi detail, co je nas po druhych nech si hovoria, radsej par veci naviac ako keby malo nieco chybat :-) :-) takze hor sa do vybavovania, mame tu jedna druhu a ked nas neberu vazne doma tak tu je to pravy opak,majte sa krasne a vsetko nove tu hlaste,zatial ahoooooooj zdravi erytrea :-)
Odpovedať
Erytrea, si sa rozkecala...si doháňala...čooooo? ;-) presne tak, s krstniatkami je to všetko krásne a to, že ma "poctila" byť "aspoň" krstná, ked som bola vyše roka v tom, že budem svedok...tak to ma riadne hlo....vieš, a najhoršie je, že ja som sa s tým už všade a každému pochválila...no bola som pyšná, že pre niekoho asi niečo znamenám viac ako ostatní...ale bolo to asi len o vypočítavosti..no nič... jasné, pošli fotečky, ja milujem detúrenčeky....už dávnejšie túžim po svojom... moje krstniatko malo síce pri krste už dva a pol ročka, ale to vôbec nevadí...prvýkrát som ju videla ked mala pol roka, lebo bývajú dosť daleko, až pri Prahe skoro, takže bieda...ale o to sú mi obe...malá i mamina vzácnejšie...práve včera volali, že pridú na mesiac na Slovensko, tak sa tešíííííííííííím :-) napíš mi RP a potom Ti dám mailik...teraz utekám buvať, lebo dnes sme mali náročný dnik... ;-) a máš pravdu, ked bo neberú doma vážne, my sa tu jedna druhú potešíme.... ;-) Krásny večer babenky, :-D
Odpovedať
Babky co uz mate zajednane????
Odpovedať
no veríš, že vůbec nič´??? ešte neboj, je moc skoro ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?