Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
aaaale..."fazulka" mojej kamky a už sa nepáčila aj tá posledná, tak som ju musela prepísať :-D no čo, prišlo aj na mňa..xi 8-) došla si wpoho? už netuješ? :-D :-D
Odpovedať
no jasne, skusila som to ako Ty ani som sa nevyzula az priebezne pri startovani pc supeeeer usetrila som asi tak dve minuty :-D :-D :-D
Odpovedať
no ja tak isto...! ešte v topánkach a oblečená.. :-D sme závisláčky.---.
Odpovedať
preco si zmazala tu s Petom???? aj ta sa jej nepacila????? to co???
Odpovedať
no mením...stále nejaká nová...teraz spolu voláme.... :-D :-D :-D som celá happy :-D :-D :-D
Odpovedať
oki tak ho pozdravuj ;-) ja som utahana ako kono asi to za chvilku zabalim este kuknem maily a uvidim aha pockaj este skusim nainstalovat ten program, phuuuu mam to este dost 8-)
Odpovedať
držím palčeky...
Odpovedať
miri ja musela na prikaz emje vymazat mojho havka :-| ]-( ]-(
Odpovedať
to vážne?? no ja som musela kamkinu "fazulku", že to patrí na modrý konik a už mi išla aj tú poslednu..tak som ju uprosila..a aj to som ju musela prepísat.. :-|
Odpovedať
jeeeeej miri ta Tvoja posledna fotecka je krasna :-) :-) :-) co stvaras? ako sa ma Peto?
Odpovedať
ajoooooooooj...heeeeej? tak to dakujem ;-) ;-) ten program ti ide? peto je v robotke...pracuje, xudátko mojo milované..a ty ako weenduješ? ja sama..ved ak ináč... :-D
Odpovedať
aj ja sama...drahý isiel domov...bracho zabija....fnuk.....takze vik doma pri telke.... ;-) :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
este som to neskuala lebo som este len teraz dorazila z prace ]-( to si necham na weekend zase ako vcera este v topankach a uz pisem ;-) noooo zatial som doma uvidime ake budu plany na vecer ale voooobec sa mi nikam nechce a zajtra zase do roboty ]-( takze tak a zacalo ma boliet hrdlo to z tej vcer. vinei 8-( a Ty ako?
Odpovedať
no ja som chcela íst na nejakú haloween party...ale tu pes skapal..nie je s kým... ]-( tak budem doma doteraz som upratovala..žehlila a tak....takže moja chyba, že ta bolí hrdlo, čo? no to jesné 8-) luci, tak budeme dve samé cez weekend..sme si zvykli, nieeee?
Odpovedať
ery, a utekaj sa najprv vyzut, vyzliect a potom pokecáme :-D 8-)
Odpovedať
uz som oki ale nieeeeeeeeeee ja Ta z toho nevinim len ma to tak napadlo :-D
Odpovedať
no sme celi ist s babami z worku...je oldies ale sme sa to neskoro dozvedeli...a oni uz deti maju tak to musime skor dopredu planovat...... :-( ]-(
Odpovedať
ery..ved ja zo srandy... :-D :-D luci, ved neplánované akcošky dopadajú vždy lepšie... ;-) len teda, že asi nemajú kam detúrence dat, čo? tak ich doneste ku mne...ja vám budem robi zadara au-pair...xixi milujem detúrence :-D :-D
Odpovedať
to uz take 10 rocne.....to iný certici...xi :-) :-D
Odpovedať
to newa..vždy lepšie ako sama čumiet zas do bedne.... ]-(
Odpovedať
miri kedy to ides do tn? pridi v ten pondelok a pojdeme na spining hm? zacina o pol 6
Odpovedať
hmm...to by bolo supiš...v pondelok prídem na 90%ˇna tie šatočky a môžme teda aj na spining..ale sa tam budem hambiť...ani nemám nič také, v čom by som cvičila... :-S
Odpovedať
aaaaaaale prestan, tam je aj tak tma normalne ja mam take cierne teplaky a biele tricko bez rukavov, super tak mozem Ta v nedelu zapisat? stoji to 95 sk a trva to necelu hodku, akoze hanbit? co blaznis a za co? naposledy nas tam bolo 5 takze pohoda 8-)
Odpovedať
no ale si vravela aké laty tam boli...čo tam budem potom ja? no snád to prežijem, aspon to skúsim. Oki, tak ma zapíš. Pôjdeme aj tie šatočky pozerať? nech si vezmem čo treba 8-)
Odpovedať
jasne pojdeme len mi este daj vediet ze kedy aby som sa mohla nachystat, ale to tam bola iba jedna taka lata 8-) ostatne boli dopoho, hovorila som drahemu o bytiku povedal ze porozmysla, no tak nakoniec ideme von tak zatial cawino ved este sa ozveme dobre? tak pa pa zatial.... 8-)
Odpovedať
oki, tak sa zabavte...ja mám spoločnost televízor... :-| papa, zavolám zajtra alebo v nedelu 8-)
Odpovedať
ahojte kocky, co stvarate? ja som dnes bola cely den s mojim krstniatkom x-) ;-) :-) 8-) ja uz asi chcem mimi x-) x-) x-) bol uplne uzasny ma tri roky a no nemam slov super den 8-) miri do zajtra vecera mi prosim Ta daj vediet lebo budem s tym chalanom zo spiningu a aby som vedela ci pojdes oki? 8-) aka bola sobota?
Odpovedať
ery,,,mi o detoch nehovor...ja uz by aj hned zajtra mala mimi....aaaaaach ;-) :-(
Odpovedať
to Ti verim, nikdy som si to nevedela predstavit ze ako to asi vyzera ked tikaju biolog,hodiny noooo a uz teraz to viem uuuuuplne presne teda..... dufam ze je to ono :-D :-D :-D
Odpovedať
holky moje......mne začali tikat tak pred rokom minimálne....a už aj kamka, ktorá po tom až tak netúžila, tak čaká... :-( podme prehovorit svoje polovičky!! ery, jasan, prídem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?