Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ano v danici, inak pozerala som na ich stranke je vela siat co som mala na sebe ale tie moje tam nie su lebo patria do serie novsich siat ktore tam este nestihli dat, ale to este nie je na isto mne sa tam pacili viacere este chcem ist aj inam na porovnanie :-) kukni ich web danica.sk
Odpovedať
pozerala som..inak, NAJ šatočky majú v Žiline...sme s kamkou skoro pred tým výkladom padli na rit.. ;-) a ked som našla ich www. tak sa to len potvrdilo... ery, ved ak teda ešte chceš niekde inde skúšat, tak môžme ísť ..
Odpovedať
jeeeej do Ziliny idem vo stvrtok ale neviem ci budem mat cas a kde v ZA?
Odpovedať
no..ako ti to vysvetlím..nepoznám tam takmer nič..ale ako výdeš zo stanice vlakovej, tak smerom do centra po tej nákupnej ulici, asi tak 500m (cca?), myslím, že aj v strede ulice majú v takom presklenom výkladíku šaty no a vlavo v takom podchode alebo čo to je...no inak to vysvetlit neviem... :-N
Odpovedať
ery, našla som ich stránku..http://www.elegantstitch.sk/
Odpovedať
cafte babule...ery...dufam ze nam ukazes aj fotecky saticiek...... ;-) :-D a Terezka o tých mini vavlekoch rozmyslam aj ja len take masle z bielej latky....stvrtok idem do Ikei...kupovat sviecky a latky na masle,,, :-D :-D
Odpovedať
ahoj miri, diky za link, tie saty tam maju super len ja som dost obmedzena postavou lebo nie kazde co si vyberiem mi aj sadnu a to iste bolo na skuske vela sa mi ich pacilo ale ked som si ich vyskusala no babika na tortu sa moze schovat :-S aj tie co som si pozerala ma na prvy pohlad nejako ne to ale ked som si k nim dala zavoj a vsetky doplnky tak mi to normalne skoro vyrazilo dych, inak pani bola velmi mila mala so mnou trpezlivost 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zatial sme sa len so sestrou dohodli na termine, takze nemame skoro nic zabezpece. Ale pomaly to rozbehneme. Hadam to nebude tak dlho trvat, ked uz mam vsetko obehane od mojej svadby ;-) . A k tym satam Erytrea, ja som si vybrala saty v januari. Bola som presvedcena, ze su to tie prave, ze mi nadherne sedia. Ale nazor a vkus mozes zmenit aj v priebehu niekolkych mesiacov. Ako to sa stalo aj mne. Uz v marci som mala divny pocit, ze tie saty nie su presne ono. Boli krasne, ale malo extravagantne (aspon co sa latky tykalo - saten). Je tazky a prilis hladky na moj vkus. Mala ich mat aj jedna nevesta zo stranky a ked som videla fotky z jej svadby, nebola som si nimi ista. Nic v zlom. :-) Tak som si ich isla znova vyskusat a vtedy sa mi prestali pacit uplne, ale nastie mali tie, ktore sa mi strasne pacili a dokonca boli volne na moj termin a sadli mi ako uliate. A to bolo v juni, svadbu som mala v septembri. Takze rada pre Vas, ak si zajednate saty velmi skoro, mate vyhodu, ze si mozete vybrat spomedzi vsetkych siat, neskor je ten vyber obmedzeny. Ale treba si vybrat dobry salon, kde je mozne zmenit saty za ine a kde na to maju aj dostatocny vyber. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No uz aj sa sa pomaly vyberiem pozerat a vyberat saticky... Buduci tyzden ideme na svadbu do Dublinu, tak budu dalsie inspiracie ;-) Buduce nevesticky majove, berie si niektora z vas cudzinca?
Odpovedať
caute kocky, ja som uz opat mimo o com tu jednate....... :-( ja ani saty ani bizu, nic.....ach jaj.Asi je problem aj ten, ze ja byvam v malom meste, a nemam velmi cas, kvoli praci ist do vacsieho...my tu mame tusim 2 svadobky,ale vyber, nic moc...zozltle saty zo 68 roku :-D Mozno pojdem nieco mrknut koncom decembra a ked to nevyjde tak az v januari.....to co pisala sicilia je cista pravda, kto skor pride, ten skor berie :-o inak, co s tymi obieckami na stolicky?Neporadite mi teda nikto nejaku svadobnu agenturu bud zo stredneho Sk alebo vychodu???? :-( :-( :-( pekny dnicek
Odpovedať
Ahojte babenky, pripajam sa ku vam, konecne sme stanovili s milacikom termin na maj. Taka som stastna, neviem sa dockat, kedy to uz bude. Poviem vam, vcera sme sa boli pozriet trosku po restikach, ta ktora sa nam lubila, je uz obsadena. Normalne nechapem, to treba zajednat tak dlho dopredu? Chystame sa mat malinku svadbu,tak hladame utulne a nie moc velke :-) .
Odpovedať
ahoj, vitam Ta medzi nami.... ja osobne budem mat svadbu okolo 70 ludi, z toho vela mladych a priatelov zo zahranicia tak preto nam to vyslo na takyto pocet....my sme zajednavali miestnost v juny a (na 5.5.20007) a to uz bolo len tak tak a minule mi kamoska povedala ze uz je na buduce leto aj jesen vsetko ine plne......takze asi tak Psycho! :-D Coooooo????? My sme volili taky obrovsky hotel, najma kvoli faktu, ze skoro polku ludi musime aj ubytovat...... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dakujem pekne, my chceme len najblizsiu rodinu,takze nas bude asi 21, my sme tiez zvazovali ci neist do jedneho hotela, kde by sme mohli vsetci prespat, ale ked si porovname ze hostina nas vyjde na nejakych 15-20, a ten hotel raz tolko,tak hladame najprv volne restauracie. S tymi zajednaniami je to fakt divne x-) Snad sa nam podari nieco pekne najst :-(
Odpovedať
Urcite sa podari, neboj.Vsetko bude tak ako ma byt.....aj ked sa nam to obcas zda velmi divne v danu chvilu :-( Mne nevysli obliecky na stolicky a tak mi to tiez skrtlo pekne moj rozpocet ;-( drzme si prsty, nic ine nam neostava cmuuuuuuuuuuuuuuk
Odpovedať
Ja si tiez myslim,sak musime nieco najst, hadam nebudeme oslavu doma robit :-) A ty urcite najdes urcite este krajsie, a na tie povodne si ani nespomenies ;-)
Odpovedať
krajsie mozno ano ale urcite nie lascnejsie, toto bola fakt dobra cenova ponuka od jednej agentury zo ZV..... stolicky v restike su modre s hnedym drevom a ja to chcem orientovat farebne do zelena...... musiem nieco vymysliet, ved to ma byt naj. den v nasom zivote(aj ked urcite pridu sto krat krajsie a bez stresu.......ze??? :-) Budem skusat kontaktovat dalej nejake agentury aj ked zatial sa mi neozval nikto :-)
Odpovedať
caute Majky! vy uz takto vsetko chystate? ja sa pri Vas citim nejaka "zaostala". ja nemam nic, len priblizny termin a ziadost z matriky. a to je asi vse. vcera ste ma nainfikovali tak som zacala pocitat hosti. no napocitala som cca 80. my sme strasne velka rodina. snubencova ani nie ale moja. otec je z 9 surodencov, mamina z 3. a to hovorim iba o najblizsich. keby mala pozvat vsetky sesternice, bratrancov, strykov a tety atd tak sa vysplham niekde na 200 ludi. a to sa je uz extrem. este mozno aj tych 80 nejako zredukujem. nechystate sa na svadobny veltrh do BA? malo by to byt 3-4.2.2007. dam Vam link www.svadobnyveltrh.sk. Mozno tam nachytame este nejake inspiracie. aj ked na poslednu chvilu. ved este ostanu 3mesiace. boze uz teraz mam stres. :-( :-S
Odpovedať
janatom aj ja bola odmietava ze casu dost....ale som zistila ze nieje cas...a tak uz mame kameramana...fotografa...salu...muzikantov......a mam aspon kludne svedomicko...a nemusim stresovat..... :-D :-D :-D
Odpovedať
:-) este som zabudla. Je tu niekto z Levíc, alebo okolia?
Odpovedať
ale ja mam stale pocit, ze je to strasne daleko.
Odpovedať
neboj nieje...a niektorý fotografi maju dokonca zajednane terminy rok dopredu takze sa moze stat ze ten ktoreho budes chciet uz nebude mat volne... :-| ;-)
Odpovedať
no to je na uvazenie :-|. takze mozme vsetko potrebne zhanat. Akurat pozeram ze ty mas svadbu 19. Ja som tiez chcela predposlednu majovu sobotu, ale to som zistila, ze je 19. a to mam narodky. a na narodky svadbu nechcem. tak som to presunula o tyzden neskor.
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez este len zacinam zhanat fotografa a kameramana ;-)
Odpovedať
ery, ty máš vyhradenú postavu?? tak potom to nechcem vidiet seba, ked budem skúšat.... :-S babenky, vitajte...aj nové, aj my už trošku staršie...xixi 8-) idem ja do robotky späť, aby sa tam nepototo.. ;-)
Odpovedať
No ako tak citam, ja sa pohybujem zatial len v hladine premyslania :-) Satky a oblecenie pre milacika dame sit, takze sa budem musiet zacat zhanat po latke, restiku zatial nemame, do kostola sa chystame. No asi by sme sa mali aj rozbehnut,ze? aby sa nam nieco aj uslo :-)
Odpovedať
no veru, treba sa rozhýbať!! ..že to hovorím zrovna ja.. :-|
Odpovedať
Clovek si mysli, ze ako vela ma este casu, ale ked si to zrata, tak sa zbada, ked je uz vsetko obsadene :-|
Odpovedať
no veru...ja stále nemôžem nič organizovať, tak len čakám...keby som nemusela, už by som určite mala aspon polovicu..no čo, snád sa to postíha alebo v horšom prípade odloží. No jo, už vážne utekám, aby nebolo zle...pakený dník ti pucitko 8-)
Odpovedať
A preco nemozes organizovat? Utekaj ale pomaly :-) krasny dnik aj tebe miriamka
Odpovedať
xe :-D ja tusim najsnazivejsia majovka.... :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?