Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
a sa mi nestikutalo...no to mi ani nespominaj...to ma hrozne nastvali...ach.... :-D
Odpovedať
no jo... :-D aj ery tam písala a admin jej príspevok "musel" upraviť...xixi
Odpovedať
to viem aj to ma nastvalo...admin to zerie....ups dufam ze ma nezrusiiiii ]-( :-D
Odpovedať
neboj...nezrušili... :-D
Odpovedať
nazdar baby uz spite???
Odpovedať
no teda asi hej, ja som akurat prisla a idem teda uz buvat, miri pre to cd sa niekedy zastavim vopred sa ozvem, zatial diky moc a pekne snicky pa pa ;-)
Odpovedať
aj tebe....ja zas chatujem s kamošom, čo je v prahe... ;-) krásne sny holky :-D
Odpovedať
ahojte babule, co mate nove??? mne to dnes taaaaak strasne rychlo ubehlo ;-)
Odpovedať
caute baby, nebola som tu skoro tyzden :-D mala som tu priatela na par dni, tak som sa vytesovala z kazdej minutky :-N a teraz mi ide srdce puknut.....ale radsej o tom uz nepisem, lebo to bude len horsie. Inac-bola som merat stolicky, potahy, co som mala slubene su male.... ]-( :-( ja som v koncoch, prosim VAs, pomozte mi nejaku firmu z okolia SL az Ke alebo Zv, BB Velmi by ste mi pomohli ;-) pekne dnicky
Odpovedať
:-) ahojte babenky. pridávam sa k Vám "májovkám". Taktiež ma v máji 2007 čaká veľký deň "D" asi to vyzerá na 26.. Zatiaľ ešte nemáme nič nachystané, trochu premýšlame. akurát dnes som bola na matrike po žiadosť. no prvý mini krok je za mnou. :-) ale ešte strašne veľa pred... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
adi, a nepacia sa ti namiesto potahov na cele stolicky, len take mini, ale krasne ozdoby vrchnej casti stolicky?? ;-) ono to super vyzera...je to z priesvitnej latky, a je to len na oeradle ;) je to originalne :)) a nemusis sa bat, ze to bude male .... ;-) . videla som to tu, v nejakom prispevku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To som velmi rada, ze sa tiez nasiel niekto, kto s pripravami nie je az tak daleko ;-) my mame zatial len salu a termin na premanzelsku nauku - v Univerzitnom pastoračnom centre v Blave. Mimochodom, nechysta sa niektora na nauku tam?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky janatom:))) vitam ta, v mene vsetkych nas uz sa nedockavo tesiacich na ten krasny den :-D , ktory sa tam pomaly vlecie... nic si z toho nerob, ze este nemas nic pripravene...takych nas mozno je ;-)
Odpovedať
ahoooooojte... 8-) nebojte, pripomínam, ja mám LEN podprdu... :-D :-D :-D :-D :-D , takže nič nie je stratené.. :-D :-D
Odpovedať
no a ja "az" na obrucky a nausnice a celenku do vlasov tiez nic ine, takze tak...tusim by som mala maminu poprosit, aby mi priniesla domov z matriky tiez tu ziadost, nech mam pocit, ze sa nieco deje ;-)
Odpovedať
veru, veru...aj to je pokrok... :-D :-D
Odpovedať
ale mam dalsi pokrok, vcera vecer som nemohla zaspat, tak som premyslala nad tou nasou svadbou a dopocitala som sa k poctu hosti 50, normalne neviem, kde som predtym tych 60 ludi zobrala :-D
Odpovedať
no vidíš... :-D ešte rozmýšlaj častejšie a nakoniec ich bude 25 8-) 8-) ja zas čím viac rátam, tým ich je viac... :-S tak som už prestala počítať...
Odpovedať
k akemu cislu si sa dopracovala teraz? :-) no ja fakt neviem, my mame strasne malicku rodinku, nakolko nase maminy su obe jedinacikovia...takze rodina je vlastne max. 30 ludi a potom zhruba 20 kamaratov, ludi, na ktorych mi ozaj zalezi a ktorych by sme tam vazne chceli mat...a inak je to aj lepsie takto, lebo miesto, kde by som to strasne chcela je tak do 60 ludi, aby sme sa tam normalne zmestili a netlacili ako sardinky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som uz sice nevesta, ale moja sestricka bude mat svadbu 5. maja, tak k Vam obcas zavitam a vymenim si s Vami svoje skusenosti, lebo budem pomahat pri pripravach ;-)
Odpovedať
peti, no ja som najprv narátala asi tak 35 so všetkými a pri posledno rátaní som bola na 50!!! :-o to vieš...sú takí, ktorí tam "musia" byť, či chcem, či nie...a to tam nebude moja rodina...teda len rodičia a sestry. sicilia,tak čo už máte? inšpiruj nás?
Odpovedať
babky viete co????? mam novinku 8-) ja som bola dnes skusat saty!!!!!!!! hoci som to najskor chcela nechat az na neskor ale vlastne ma k tomu dotlacila sestra lebo ta uz zajtra odchadza a chcela byt pri tom takze sme to dnes zmakli ako premierovo na jednotku, ale........ baby je to uuuuuuuuuzasny pocit normalne som mala dost x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ty si už bola? :-(
Odpovedať
miri neboj to na veci nic nemeni rada pojdem aj s Tebou bolo to uplne super, napis kedy by si mohla a urcite pojdem aj ta pani je super vidno ze sa vyzna aj poradila aj pomohla no super 8-)
Odpovedať
a už si si aj vybrala? ved vieš, že ja nejdem na isto vyberať...zatiaľ som sa chcela len pri tebe zviesť... a máš fotečky?
Odpovedať
nemam :-( nejako sme boli vsetky tri aj s maminou take uzasnute ze sme ho aj zabudli vybrat z kabelky :-D noooo mala som ich na sebe asi 15 ale nakoniec som sa rozhodla pre jedny ale este si to mozem zmenit lebo ma prist este nejaka nova kolekcia tak ma potom ta pani este zavola aby som si na porovnanie mohla vyskusat aj ine.... cize pohoda a vies co? mam aj zavoj!!!!! paaaaani moji taky dlhy asi meter a pol!!!! 8-)
Odpovedať
tak to som šťastná aj s Tebou... 8-) 8-) , a nemáš ich niekde na nejakej stánke tie šaty? no ja už skúšať nepôjdem.
Odpovedať
pockaj kuknem ich stranku
Odpovedať
počkám..a kde si to bola? teda v ktorom si vybrala? v danici?
Odpovedať
dakujeme sicilia, to bude super, ked sa s nami podelis o vzacne rady, co a ako :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?