Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
jooooooooooooj teri, ja už len o tom snívam...... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, mimka, o to sladsie a krasnejsie to bude:) a predsa, v sne mozes vychytat aj tie najmensie chybycky a okorenit to niecim, hmmm....... ;-)
Odpovedať
hm...tak to si trafila do čierneho...v poslednom čase mám dosť "divé" sny... :-N
Odpovedať
dobre ranko ;-) ja zase az z práce....Vonku nam svieti slniecko a my musime takto trpiet, ze baby???!!!! Mne dnes rano milý nasadol do lietadla a uz je hadam aj v Ba.....(Mimka prepac) :-( ale neboj sa, on mi zase na dalsi tazden odie a opat budem smutit s Tebou......Takze tak. Mam tiez desive sny, ako mi opuchnu oci v svadobny den, ako mi padaju saty, ako mi nevedia urobit uces atd.....hroza, asi mi uz kvapka...... Svata pravda je ze si vzacni budeme, lebo my sme sa nevideli od juna cmuuuuuuuk
Odpovedať
babule mne sa zasa dnes snivalo ze sme prisli na svadbu ....nemali sme spravenu výzdobu.....nezahrali nam nasu skladbu na prvý tanec...a nikto si nas nevsimal......fnuk fnuk =-) ]-(
Odpovedať
cau lucka, a co sa snivalo mne?????? Ze mi padali saty, ze hrozne prsalo, ze mi nechceli urobit uces a ze mi na saty dali ciernu bundu.... :-( Myslim, ze mi uz zasibava.....doslova.A to ja este s tou svatbou velmi neponahlam, nic nesurim, dokonca som to este vypustila z hlavy. ;-) Takze sa mi to zda nepochopitelne... Inac som po obede, nahadzala som to do seba, teraz mi je pekne tazko.A to tu dnes budem asi do 17 hod...umieram.pomoooooooooooooc :-( :-( :-( takze cmuuuuuuk a drzme sa, lebo nam z toho hrabne :-D
Odpovedať
adi...ja ti taaaaaak závidím... ;-( ale aj ti to zo srdiečka prajem..užite si to ;-) holky, vy tedá máte divoké sny o svadbe...to ja zatial naštastie nie..ja mám teraz akosi erotické sný... :-D ale aj také kraviny, že až no.. ]-( krásny dník, ery, tak zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!! teším
Odpovedať
miri zajtra dufam dodate fotecky saticiek.....tesiiiiiim,,, ;-) :-D :-D
Odpovedať
no práve som si naštartovala foťák, tak snád budú...a veľa veľa.. 8-)
Odpovedať
supis...... 8-) :-D
Odpovedať
no uvidíme..už mám všetko nachystané...topánky, podprsku, foťák...snád nájdeme tie pravé...:) 8-)
Odpovedať
podprsku si si kupila tu pod korzet...ja ju skusala a nejako som sa v nej divno citila.... :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
nooo..to je taká špeciálna pre väčšie prsia, lebo ja mám s nimi dosť problém..s podprskami..tak je skvelá...netrčí zo šiat a je veľmi príjemná. ale ramienka ja musím mať...takže asi tak... :-S
Odpovedať
no tak ja mam prave opacný problem.... :-( .....xi
Odpovedať
caute ja som uz doma z prace....haha.JA pisem bud z prace alebo vecer ked tu nikto nie je :-( Vy fakt uz takto vazne skusate saty a zhanate????To mam zacat aj ja?Nestaci v januari? Ja sa bojim ze sa zbytocne navnadim a ze sa budu v pozicovniach divne pozerat ked im poviem ze to bude na maj ;-) ????
Odpovedať
Adi neboj nebudu divne pozerat to je normal.....oni s tým rataju a aj preto ti povedia teda aspon mne ze ak budem mat vybrate a potom sa mi zapacia z novej kolekcie nejake mozem to kludne zmenit..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:))) ja tiez pisem z prace...co uz, nejak si tu ten pobyt aspon sprijemnime, ked to inak nejde.korunky treba:)) adi, ja som tiez este neskusala saty. sice priznam sa, ze jedny hej. ale to len preto, lebo som chcela vediet, aky je to pocit. holky, vy mate len take tie strasne sny o svadbe, lebo mojej kamoske sa to fakt stalo. prisla do kadernictva o 08.. rano (o 10.30 mali fotenie), a oni jej uplne pokazili uces. nakoniec jej tam museli dat nieco velmi, velmi divne,cim by to zakryli.takze nemiesto kvetiniek vo vlasoch, mala nejaky zvlastny pokryv hlavy z roznych druhov materialu... inak, pre zlepsenie nalady :), hovori sa, ze ked sa ti sniva nieco zle o svadbe, tak sa stane presny opak ;-) tak sa len teste :-D ja nastastie tiez nemam o tom este ziadne sny...:)
Odpovedať
caute:-)))) Terezka....no normalne si ma potesila, snad to tak bude...ta spojitost sny a skutocnost.Ty si z Ke, ze?Ja som tiez rodena Kosicanka, hoci sme tam nikdy nebyvali.....sranda ze? Trpnem v tej praci, neviem sa dockat, kedy budem moct vypadnut a utekat pre mileho na stanicu..... :-) Inac tiez mi baby rozpravali na obede ake maju skusenosti s kadernickami a svadbami.Bud neprisla, alebo zaspala a oni museli ist s rozpustenymi vlasmi vo svoj nakrajsi den...no ja by som asi vrazdila... Drzme si teda prsty. :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
to teda hej:)) a hlavne, ak nemas znamosti, tak vybrat nejaku fakt dobru, je dost problem. trosku sa priznam, ze mam z toho obavy. dokona som pocula, ze aj tie najlepsie sa mozu utnut a nevyjde to....ale ja verim, ze nam sa to podari. to by musel byt v tom pes zakopany ;-) tak sa to tusim hovori, nie ? :-p inak, ja som z piestan, len moj drahy je z jednej dedinky pri Ke. a kedze viac ako 1/2 mojej rodiny je z ke a okolia, tak bude svadba tam :-N
Odpovedať
holky, tak zo skúšania šiat dnes nič nebolo... :-( ..ery to nevyšlo, lebo mali niečo ohladom bytíku, tak sa to presunulo na bližšie neurčený čas....ale tak snád sa nám to podarí 8-) mne sa túto noc prvýkrát snívalo niečo o svadbe...to odkedy tu čítam vaše sny...že som stratil snubný prstienok a stáááááášne som plakala... =-) oki, ja utekám na angličtinu, zatial ahojte ;-)
Odpovedať
caute kocky mam novinku - mame bytiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 8-) ;-) :-) :-D x-) x-) :-D 8-) ;-) :-) ja sa asi zblaznim od stastia, dnes sme to konecne vyriesili aj napriek odkladu zo dna na den sa nam to konecne podarilo, juchuchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ani tomu nemozeme uverit ale dnes je uz definitivne naaaaaaaaas ;-) :-) 8-) :-D :-N x-) aj ked na druhej strane ma mrzi to ze sme museli s mirkou zrusit satocky, ale urcite si to skoro vynahradime, miri prepac este raz no naozaj sa nedalo, dnes bol tazky den ale aspon uz mame byvanicko v suchu... oki idem to rozdychat majte sa kranse 8-) ;-) :-) :-D :-N x-) papky
Odpovedať
Profilova fotka
ery, som stastna aj za teba:)) aj ked som si tu spravu precitala az dnes, ale aj tak zo celeho srdiecka gratulujem:)!!!!!! to je bomba!!!!!!!!! ery, vy ste kupili novy byt-novostabu, ale starsi?? :-D
Odpovedať
ery...tak to ti uprimne záááááávidim.....a prajem...aj my zhaname nejaký domcek....ale zatial bez uspechu...........ach ti zavidim to zariadovanie hniezdocka :-( :-) :-)
Odpovedať
ery, moooos Ti gratulujem, samože sa nehnewám...len ma trošku mrzelo, lebo som to mala dokonale ten den premyslený...ale to je jedno. Bytíček je určite dôležitejší a snád sa na tie šatočky niekedy dostane... 8-) prídem na kolaudáciu ;-) užívaj si to, lebo my sme kúpili bytík pred rokom a doteraz z neho nemáš až také úžasnú radosť, lebo sme tam vlastne ešte ani nespali a idem tam tak raz za pol roka len "na návštevu", ale ked sa tam budeme mať sťahovať...to budem celá happy ako teraz Ty :-D
Odpovedať
ja som dnes nasla na nete domcek za supis cenu...a ked som tam volala....tak mi oznamoli ze sa pomylily ze to v inom meste.... :-( ]-( :-(
Odpovedať
neboj luci, nájdete to svoje hniezdočko ;-) 8-)
Odpovedať
:-( no dufam lebo tu nehorazne ceny......a vy preco ece nebyvate????
Odpovedať
no máme tam podnájomníkov, lebo bytík je v druhom meste a odtialto sme to mali obaja blizučko do robotky, drahý 3minutky a ja 10minút..no a teraz mi drahý odišiel a ja pôjdem tiež..takže preto..ale už sa straaaaašne teším..škoda, že nebývaš niekde tu..v trenčíne teraz predávame v robotke dobrý byt a ani nie drahý...
Odpovedať
babule moje dakujem Vam, no kupili sme starsi bytik ale je asi 500 metrov od centra takze je to super taky sme presne zhanali a ja to mam kusok do prace cize pohoda, no ale chceme ho do svadby prerobit mozno ze aj skor ako sa podari, ale uz som rada ze mame s hladanim pokoj lebo uz ma to prestavalo bavit pozreli sme desiatky bytov a na kazdom sa nam nieco nepacilo teda povacsine cena ]-( no ale tento na nas cakal, takze tak dievcata tak drzim palceky aj Vam pri hladani, nie je to sranda ale netreba sa nechat odradit a treba kupit az vtedy ak ste na 100% presvedcení ze ho chcete, juuuuuj uz som na totalku unavena zajtra ma sestra promocie tak letim buvat majte sa ;-) 8-)
Odpovedať
Ery aj miri zohnali ste si bytik cez realitku alebo na vlastnu päst???ja kuk po nete ale rozmyslam ze zajdeme do realitky..... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?