Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no a urcite mas hroooozne nestastné manzelstvo ze??????xi xi robim si srandu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, máj je mesiac lásky a ja som stastne vydatá 5 mesiacov :-D :-D :-D pisem, ako keby to bolo uz 15 rokov alebo aj viac :-D
Odpovedať
babenky, žiadne povery!! ;-) jooooooooo?? 8-)
Odpovedať
miri mna to hroooozne rozculuje ze sa niekto tým :-| zapodieva ]-(
Odpovedať
nuž...aj ja som sa to kedysi pýtala, ale to aby reč nestála...určite nemienim kvôli nejakým poverám meniť dátum!! ;-)
Odpovedať
som bola kuk na modrý konik....stale mi neda spavat co s nasim hafanom ked budeme tehotný...ale tam babule v pohode maju psikov aj pocas tehotenstva aj pri mimine.... :-D
Odpovedať
ani nehovor...aj ja tam stále chodím nakúkať.. :-D ..no neviem...kamka, čo čaká mimi, majú doma kočku, zatiaľ ju má, ale potom ju chce dať mame či kam..
Odpovedať
no macka nieco prenasa...ale pes je viac v poho...len aby neziarlil....
Odpovedať
myslíš? že by žiarlil??
Odpovedať
no je to mozne lebo teraz je on ako nase mimco.....tak bud bude ziarlit alebo ho ocranovat.... :-D
Odpovedať
noo..tak snád ochranovať ;-)
Odpovedať
babenky, dnes som bola s kamkou len tak nakuknúť do jedného salonu, tu v meste...no čo ja viem...nič moc.... :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale objavili sme náááááááádherné...božské šatočky...na nete... 8-) len ich zohnat a modliť sa aby nestáli celý majland... :-o ..pridávam ich do alb.
Odpovedať
tak to by si bola sko princeznicka......... ;-) :-D
Odpovedať
jeeeeej tak tie su inak dost dobre, aj mne sa pacia, len myslim ze sa hodia skor na mensiu postavu, nooooo aby som v tom nevyzerala ako babika na tortu :-D :-D :-D jeeeeej bud tyzden si uz aj ja konecne zalozim album, totiz vsetky dobre fotecky ma sestra v notebooku noooo uz nech je doma :-D miri mas peknu druzicku inak kolko ma rokov? ja mam krsniatko a ten ma 3 potom uvidis v albume ;-) xi xi dame ich dokopy :-D
Odpovedať
babule aj lara...mala tie moje saticky....som sa do nich zamilovala..a tusim to vyhraju..... :-D :-D :-D
Odpovedať
ery, no Maruš má 2 preč...takže vekovo by to šlo..kedy ich zoznámime?? ;-) teším sa na stredu:) no tie šatočky sa mi síce páčili, ale kamka sa do nich zbláznila a aj ma nakazila...ved v den "D" máme byť ako princezné, nie? tak prečo nie v týchto šatočkách? :-D
Odpovedať
miri som bola kuk temu ze majove nestastne manzelstva....ha ha ha
Odpovedať
videla som.... ;-) my budeme predsa dôkazom opaku 8-)
Odpovedať
ery.... :-N no ja som ale krstná...už mala moja hviezda 3rôčky...ach, ešte že toto tu nečíta jej mamina... :-D
Odpovedať
ale niektore to tusim beru smrtelne vááááázne...xi
Odpovedať
to vieš...ked poznajú nejaké manželstvo z mája, ktoré sa rozpadlo, hned je to o poverách...ale ked sa rozvádzajú v júli alebo decembri..vtedy je to čo? založíme tému "prekliate decembrové svadby" do sekcie povery.... :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
8-) :-p
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D miri tak toto bolo dobre :-D fakt 100 bodov
Odpovedať
akoze nechapem tu babu co to zalozila tu temu, sama mala tusim svadbu v aprili a neviem co sa do toho montuje ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ooooo......ani som netušila aká viem byť protivná.... :-D :-p
Odpovedať
ale ved uznaj to uz tu moze zalozit temu najlepsi pravnik pri rozvode!!!! a to mi este ako emjee napisala aby som nepouzivala velke pismena!!!! no sorry! ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
no to som nepochopila...prečo ti napísala, aby si nepoužívala veľké písmená? niečo mi ušlo?
Odpovedať
kukni a tu temu a hned po mojej reakcii aby tu temu uzamkli mi napisal admin ze nemam pouzivat velke pismena :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?