Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
terezka aj ja mam ten pocit.....a rodia sa tusim saní chlapci........ :-) :-D
Odpovedať
caute... Terazka:dakujem za povzbudenie....len aby sa nam to nevypomstilo.....ja budem mat pravdepodobne nieco z KE, tam mame znamu....ale meno Salona netusim...hold, davam si na cas..... Akurat som prisla z obedu a tak sa mi cka az mi je zle....a nemozem to nicim "zapit"....nepomaha... :-D u nas sa nevydavaju ani nerodia.....fakt...aspon nie v mojom okoli.... takze tak. cmuk :-p
Odpovedať
babky ja idem dnes skusat...kamka mi ide asistovat...tak drzte palceky...... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luculka, robte aj nejake to foto:)) ja som bola tiez v tom jednom salone a normalne mi zakazali robit fotky. vraj, az ked zaplatim nejaku zalohu, okolo 2-3000 korun, a potom mi cez mail poslu tych par fotiek..bola som velmi nahnevana...:( ved k comu to uz potom bude????!!!! adi, ani na mna uz kava nejak nezabera.... neviem co mam od radosti robit. podme si pisat! ;-)
Odpovedať
to je pekna blbost....ved nas zakaznik nas pan...ale asi sa boja ze si ich das podla toho usit alebo co???? :-N :-S
Odpovedať
no to s tym salonom, ja by som sa otocila, vynadala im, a nikdy viac sa tam nevratila aj keby mali naj. saty na svete.Som na toto alergická. ]-( ]-( ]-( Ja som este v praci, vsetko mi tu ide hore krkom, toto dotukam, pojdem si zapalit(jaj) a uteciem domov dnes skor x-) asi tak.A po praci ideme niekm na drink =-) tak si to uzijem. mna asi nebavi este skusatäa mozno by som aj sla), vsetci mi stale hovoria, ked robim cokolvek okolo svatby, ze prehanam a ze sa mam skludnit...na nervy. prestala som brat anti a tak sa mi zhorsila plet ze az...som na nervy.....pomooooooooc cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
adi, neboj, ta tvoja plet sa casom urcite zlepsi...ale ked sa mam priznat, tak aj mne tu uz rastu rohy:(( uz nech je 5.00 pm a mozme ist domov.... lucik, asi mas pravdu. ale mna to ani nenapdlo.len som si to, asi ako kazda, chcela poriadne pozriet doma...ale je pravda, ze ma to uplne odradilo. a viac uz do toho salonu nepojdem...aj ked to tam bolo vcelku super, ale v ten den mali na skusanie len asi cca 10 ks siat... to je fakt velmi malo!! tak som si pomyslela svoje, vyskusala, a sla prec.... co uz....aj ked s tazkym srdcom, ale trosku urazena a smutna kvoli tym foto... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som sa s takym pristupom stretla v salone Nicol......saty drahe ako kon a fotky som nemohla robit......a ked som chcela tie co prave nemali,tak som im povedla nech donesu z ineho salonu(teda to navrhli oni) a ja ze si ich pridem potom vyskusat,tak povedali,ze az ked zaplatim zalohu...No ako mozem zaplatit zalohu,ked este ani neviem ako tie saty budu na mne vyzerat???????? ]-( ]-( ]-( Totalna blbost,co poviete?
Odpovedať
babule tak uz som prisla zo skusania...mam len jedny otfotene.....idem ich dat do albumu...tsk kuk :-D
Odpovedať
jeeeeeeej tie saty su krasne podobne ako moj styl, nic precackane ale zaroven vkusne, inak na taketo saty musi byt aj super postava, su fajn seknu Ti ;-)
Odpovedať
babenky, ja si foťáčik beriem a nech sa skúsi mi povedať tam niekto, že nemôžem fotiť... ]-( teraz sekám machra...uvidíme v stredu... :-D teri, kde sa túlaš? sme ťa tu dlho nevideli ;-) a adi, aj mne stále nadávajú, že sa plaším a zbytočne stresujem..ale ved bude koniec roka a potom to pôjde tak rýchlo, že ani nebudem vedieť....a lepšie mať v marci všetko pripravené ako potom na poslednú chvílu...takže nič si z toho nerob..ja už nikomu nič nehovorím...ani, že si idem šaty skúšať.... 8-)
Odpovedať
sú krásne... 8-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj lucka, saty su krasne, sadnu ti ako uliate, tusim mas tu perfektnu konfekcnu postavu, ze ti vsetko sadne a netreba nic presivat...stastny si ty clovek! a ako bolo v salone? boli predavacky mile? aj pomohli, ci moc nie?
Odpovedať
peti...xi boli mi velke...museli mi ich zospendlit ale inak ma nadchli...asi sa pre ne aj tak po ostatnom skusani vratim......len keby boli biele...lebo ten zavoj ktorý chcem je biely
Odpovedať
no ak ti hned padli do očka, tak sa pre ne veru vrátiš... :-) ;-)
Odpovedať
a predavacka bola celkom milá...len mala plno tak moc na mna nemala cas.....
Odpovedať
to vazne ti boli velke? potom teda fotka bola perfektna, lebo saty vyzerali presne ako na teba :-) teda je mi luto, ze neboli biele, ale ved este mame casu, este budes skusat toooolko siat a isto budu aj snehovobiele..ja zase neviem, mozno by som aj chcela take jemne kremove, som dost bleda, neviem, ci ta snehovobiela na mne vynikne...a neboli saty moc znicene? to uz mi ktosi pisal, ze bola strasne sklamana, lebo satky boli znicene...to by som nerada, ze uz si nejake vyberiem a potom objavim nejaku vadu, laebo tak...
Odpovedať
no boli obnosene...ale mne by ani nevadilo ze niesu bile len k nim nemaju zavoj...a ja chcem taký aký mam na foto taký velký....
Odpovedať
teda, sme my zenske strasne, vsak? nieco si vysnivame a potom nie a nie sa prisposobit niecomu inemu... :-D ako s tym nasim fotenim, ked som raz povedala, ze az po obrade, tak az po obrade a basta ]-( ja neviem, co sa zavoja tyka, tak asi nebudem mat ziadny...zatial este stale planujem mat tie octubre od nicol, alebo tie druhe satky, co mam v albume, ak ich najdem, uz viem od jednej dobrej dusicky, ze ich maju v cechach v mnelniku, no a podla mna sa k nim nehodi zavoj, lebo jedny su krajkove a druhe moc komplikovane, takze by sa to podla mna bilo...ale uvidime, este sa mozno predstavy zmenia, ked zacnem satky skusat...a aj uces chcem nejaky speci, tak aby vynikol...
Odpovedať
Peti tie octobre su aj moje ....druhe vysnivane....chcem ich skusit...... :-D
Odpovedať
ze su nadherne? mne sa uplne najviac paci ten top k nim, je to take rozpravkove princeznovske a su strasne nezne...vsimla som si, ze dost letia, zopar nevesticiek ich malo, kazda vyzerala bajecne..snad nam sadnu...ale zase super je, ze ked budeme mat my svadby, tak nicol uz bude mat aj kolekciu 2008, takze podla mna bude z coho vyberat a mozno budu este lepsie a hlavne menej nosene... ;-)
Odpovedať
ozaj keda dostavaju nove kolekcie??????
Odpovedať
ozaj kedy dostavaju nove kolekcie??????
Odpovedať
no vraj v aprili...viem, je to asi dost na poslednu chvilu, ale ak budu stat zato, tak preco nie?
Odpovedať
caute babenky. Ktora z vas este pocula ze majove manzelstva su nestaste? Ja som chcela 5.5.2007 ale odhovaraju ma... :(
Odpovedať
dobre ranko, ja som zase ranne vtaca z prace ;-) Zuzka: Ja mam svatbu 5.5.07 a vzdy mi bolo jedno co kto vravi....to su povery a Tvoje manzelstvo bude presne take, ake si ho urobis......Asi tak moj skromny nazor.Takze sa neboj. ;-) Vy ste uz boli skusat saty, PETKA, a my chudata co urobime???? :-| :-( :-( :-( musim utekat cmuk
Odpovedať
ZUZIK a ty takej blbosti veríííís?????sak aj junove...novembrove...alebo neviem ake moze byt nestastne ked si ho tdaja take urobia......boze co sme v stredoveku??????? :-D :-D
Odpovedať
oprava:dvaja :-)
Odpovedať
BABULE kuk album DZULA ona mala tie saticky co som skusala........ale v bielej tusim....su zlatunkeee....aaaaaach :-) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som mala svadbu tiez v maji, na povery neverim... 5.5. je môj datum narodenia a 6.5. som sa vydavala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?