Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
tak 6001 :-D...a svadobne cestarky pochvalte sa zazitkami ;-)
Odpovedať
ahojteeeee....my sme prostáli dnes o 10.30...ja som sa tak bála, lebo po celý let sme vlietali do turbulencií a môj vtipný manžel ma plašil, že nech mu držím ruku, aby potom vedeli spojiť zas naše telá, keď nás to dotrhá a podobne...ta tak mi slzy tiekli jak malému decku, keď sme sa dotkli zeme.... ale bolo nám úúúúúúžasne 8-) 8-) 8-) nádherne, no proste...ozaj...nabudúci rok sa môj manžel chystá znovu a mne naordinoval, že idem s ním a budem mať brucho...tak uvidíme... *mia77* už ste doma? ;-) krásna je tá kréta, že? ;-) zuzi...ako????? :-D :-D idem ešte kuknúť na koňa a potom do vane a spať...zajtra do robotyyyyyyyyyy :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky moje :-) prave som tu iba na skok, lebo prvy den v praci a koopa vsetkeho sa na mna vali, ale som neodolala sem kuknut.... docitavat budem az neskor :o) janino - strasne som rada ze sme sa aspon na okamih stretli - vazne! skoda ze v Knosose uz nevysiel cas, lebo nas tam vodili nasi a vas zasa vasi a potom uz sme odchadzali... :-( mali sme sa naadherne - pozicali sme si auticko a pobehali polku ostrova... sidce teplo ako v pekle, ale okrem toho moja najlepsia dovolenka zatial! no a s najlepsim clovekom po boku tak co dodat... :-) my sme mali let tak pohodovy ze som ho cely prespala hned po tom co som dojedla to papanicko co nam tam dali... zobudil ma az drahy ze uz pristavame - on prvyx letel tak vsetko sledoval, mna to uz moc nebralo :o) prileteli sme vcera o pol druhej rano a hodinu nam meskal let... sranda, ze Air Slovakia a pritom posadka kompet spanieli! :-N som sa na tom bavila riadne! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Tak niektoré už máte svadobnú cestu za sebou my ešte len pred sebou 20.7. na Rhodos, je to o chvíľku veľmi sa tešíme a dúfam, že pôjdeme lebo tehulkujeme :-) tak musím ísť pred dovčou na kontrolu. janino a mia77 tiež sa nám minulý rok veľmi páčilo na Kréte ale ten vietor.......taká som bola ohučaná :-) ale bolo super lebo sme boli len my dvaja a to je podľa mňa suprové. Janino a mia77 na budúci rok sa tam stretnete s bruškami, to určite ;-) julova-ako sa máš? Mne je tak smutno že na MS už chodíte tak máličko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja tu napisem len tak, ze som tu bola ;-).. lebo vy tu uz aj tak nechodite :-(
Odpovedať
Profilova fotka
FAkt je tu poslednú dobu nejak mrtvo.... Asi už všetci chodíme na MK...... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lubu ja veľmi nie, ešte to nie je pre mňa veľmi aktuálne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
JA zatial chodím len obkukávať hadam sa niečo nalepí:))) :-N
Odpovedať
baby vobec sa to nehodi do tejto temy,ale som taka zufala, ze to davam hocikde...neviete mi nahodou niekto poradit ako zohnat nieco ako zavesy alebo nieco cim sa da zakryt terasa?Mame to vonku na terase uz teraz v sobotu a dnes sme isli nakupovat latku do ikey a zistili sme, ze ju uz nikde nemaju na sklade...mna porazi, nema niekto napad ako to vymysliet..aby nam kazdy necumel na hostinu..je to terasa restauracie, bude zatvorena, ale aj tak je to v centre mesta (v Trencianskych tepliciach), tak nas bude kazdy ocumovat..a aj to krajsie vyzera s bielymi zaclonkami (alebo zavsmi alebo ako to nazvat) zachrante ma niekto, prosim
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj. Ja si myslim, ze taku latku by si kupila aj v normalnej predajni s latkami a zaclonami, teda aspon u nas v LM maju fakt kadeco, len to az take lacne nie je. Ja som si napr. v Ikea kupila pred svadbou take moskytiery ci ako sa to vola (vesia sa to nad postel, aby ta neotravoval hmyz).. bolo tam tak vela tej zaclony, ze som z toho vyrobila obe ozdoby na auto :-)
Odpovedať
kuk :-) už sem nikto nechodíííí :-)
Odpovedať
ale obcas zabludime :-D :-D poslusne hlasim pre NE-konikarky, ze s mimiskom sa mame skvele, vsetko je v najlepsom poriadku, tete Dr. robime radost, pekne sa zagulacujeme, rastieme....a v stredu mame velky den...ideme na velky UZV po 8 tyzdnoch 8-) ...a ked bude drobcek poslusny po maminke :-D ...tak sa nam ukaze, co bude zac 8-) ;-) ...dam vediet :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeeej ahojte stratene nevesticky.... :-| uz aj janino sa nam udomacnila na konovy :-D ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj aj ja sem občas zablúdim :-D Ale častejšie je nás vídať na koníkovy :-D
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/forum/show.p... SUP SEM ;-) :-)
Odpovedať
ved ja sa udomacnujem, len nech sa vo mne udomacni nejaky skriatocek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vy nechodite ani sem ani tam :-N
Odpovedať
ja len keď ma trkne.... :-)
Odpovedať
vidím, že len mňa "trkne..." :-( ;-( májovky...čo porábate? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janino :-) aj mna obcas "trkne".. ale ked vacsinou tu nikto nie je :-N tak ja asi ako jedna z mala "majoviek" necakam dieta :-D a fungujem tak ako aj predtym.. A ty sa mas ako? x-)
Odpovedať
ajoj x-) aj my fungujeme tak ako predtym, len by sme už radi tehuľkovali, ale nemôžme kým sa mi zdravíčko neupraví...ale vyzerá to dobre...tak snáď už na nový rok budeme mať predsavzatie ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pisem sem len tak ... aj tak sem uz nikto nechodi, lebo vsetky ste na modrom konovi :-D a aj ja obcas idem pookukavat dajake deticky :-D
Odpovedať
halloooo baby je tu este niekto? alebo ste uz vsetci na konikovi? x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery no ja sa tu obcas este mihnem :-) nie som na konikovi, lebo sa ma velmi este netyka, presla som na strechu :-D ako sa mas?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Babule, o mesiac to bude rok co sme vydate? Chystate nejake prekvapenie na vyrocie? Ako sa Vam dari v manzelstve?
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby.. viem,ze tu uz velmi nechodite, lebo vacsina mate "konikovske" starosti, ale zelam nam vsetkym pekne majove vyrocia x-) egy, prekvapenie nebude podla mna ziadne... ale inak manzelstvo je v pohode, ako keby to odjakziva bolo tak :-D
Odpovedať
jeeeej aha nasa temicka x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) zrovna som dnes myslela na to ze co a ako sa baby mavate? x-) x-) x-) no ja som este neni na konovi iba sem tam kuknem a hlavne na streche som dost cato kedze sme teraz nedavno dokoncili bytik 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) a vy ostatne ako sa mavate? na vyrocie zatial nevieme ale isto nieco bude x-) sampo jo jo dobre si to vystihla ako keby to odjakziva bolo 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
čafte.... tak krásne výročia vám všetkým prajem babulky x-) x-)
Odpovedať
ahoj manželky :-) všetkým prajem krásne prvé výročie x-) a ďalšie roky manželské nech sú tiež takéto skvelé ;-)
Odpovedať
ahojte majovky x-) x-) x-) x-) tak vsetkym co dnes oslavuju prvy rocik vsetko naj naj naj x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?