Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
kuk 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no manzelky, vy sa tu akosi zriedkavo ukazete ;-) luculka peknu svadobnu cestu :-D
Odpovedať
mrtvoooooo.....luculka už egyptuje a ....... u nás prší..... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru tak, mrtvo...u nas sice svieti slniecko, ale zatial len take zubate...v egypte je urcite krajsie... :-)
Odpovedať
huuuuuu............juuuuuuuuuuuuuuu..............co pak? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas svieti slniecko a je teplejsie ako vcera inac ja mam novinu :-)
Odpovedať
akúúúúúú...ja som zvedavček.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janino, o 6-7 tyzdnov pride automobilovy bocian :-) :-p
Odpovedať
bociany nosia už aj autíčka? a aké? pekné, červené? :-D :-D :-D a ozajstného bociana nechystáte? :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino, ako si uhadla ze bude cervene. :-) co sa tyka ozajstneho bociana, tak to zatial neriesime, ale ak sa zadari tak sa nic diat nebude diat ... nechavame tomu volny priebeh
Odpovedať
lebo moja obľúbená je čeervenáááá :-D :-D :-D hlavne v lete :-D :-D a už je leto...tak červené auto...a vidno ich dobre na ceste :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janino, taktiez tak ... keby si mrkla do mojej skrine tak najdes vacsinou veci cervenych, ruzovych, fialovych, oranzovych ... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja zas maslové, červené a biele...milujem jasné farby... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale ako v kazdej skrinke musia byt aj nejake cierne veci ... dobre sa to potom kombunuje :-)
Odpovedať
tak tak...niekedy mám aj tak pocit, že mi stále nejaké handričky chýbajú. mne sa sstrašne máčia malé čierne šaty...ale kam by som ich nosila? :-| :-|
Odpovedať
teda páčia :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janino, v pohode ja tu po sebe teraz citam .. ze "kombunuje" .... so som myslela na kombajn alebo co :-)
Odpovedať
veď keď rýchlejšie myslíme ako píšeme...cha cha ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hovorí tá pravá, nie janino?? kde si zas, ty tu peletujes po májovkách a ja ta potrebujem na fóre v KE!!
Odpovedať
ty osoboooooo...si ma odhalila :-D :-D už som tam.... :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no kopla som sa aj ja: :-N POLETUJES som chcela! toho bociana som akosi....?? ale ja mám rada v lete bielu, vecer v lete ciernu, mozno nieco svetlo modré.... a zltá je IN, baby!! cervená je komunistická, mám na nu zlé spomienky (my sme dokonca platili známky za komunist. klub) :-N ale aj mne sa páci, hoci nemám vela cervenej v skrini!!
Odpovedať
chi ;-)
Odpovedať
haloooo...ahojte manzelky :-)...hlasi sa dalsia červenofilna manzelka :-D tak sme dnes podpisali uverovu zmluvu :-p
Odpovedať
blahoželkooooooo...už som myslela, že sa ti tu nepáči keď si už vydatá, cha cha :-D :-D :-D :-D veď jako mako pako sa máte blaváci? :-D ;-)
Odpovedať
jaaaaj Jani, dakujejme :-)...co sa sukromia tyka, vsetko uno tuto ;-) ..aj fazulka celkom poslucha...len v praci problemiky...ale nejako to ustanem...len sa mi dostalo vdaky za moju dobrotu, ze som bezcharakterna svina, ktora nema uroven, ze som uboha a mam sa nad sebou hlboko zamysliet...som si aj poplakala...a to od mojich 2 zamestnankyn, ktore mi charakterne a so skodoradostnym usmevom dali vypoved 28. 5. , ze uz 31.5. su posledny den...ja som s dohodou nesuhlasila...pred polrocnou uzavierkou? samovrazda...ale aj tak nepridu...a toto sa mi vcera uslo...popravde, bolo mi z toho dost zle :-(
Odpovedať
tak im daj absenciu a nevyplať im žiadne osobné príplatky...takoj by som to spravila... :-p :-o neplačkaj, lebo fazuľka nevie prečo plačeš a potom bude smutnunkava...hneď sa usmej ( x-) ) veď to tak býva...ja som sa dočkala toho, že ľudia, o ktorých som si myslela, že sú moji kamaráti, mi ani spraostú smsm neposlai, že vydala si sa? no ničto. nad také veci sa povznesieme....hm? už sa usmievaš? :-) :-)
Odpovedať
ved to som urobila - a preto ten vcerajsok... usmievam x-) x-) ...hned mi je lahsie :-)....veru..za dobrotu...ale kazdy bude pred Pankom sudeny...on nech vynesie "rozsudok" aky si kazdy zasluzi...
Odpovedať
Profilova fotka
Panicky ... :-) Dobra nalada nevyriesi vsetky nase problemy, ale stoji za to si ju udrzat, lebo nas...e tolko ludi okolo nas :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D...veru, egy...mam uzasneho manzelika, fazulku v brusku, uver podpisany, dobru robotku, napapane brusko momentalne...no na zaaaaavidenie :-D....a oni nech su zatrpknute :-)
Odpovedať
veru, je čo zavidiet... egy nejde o dobrú náladu, ale skôr udržať si nadhľad a nepripúšťať si takých ľudí k svojim emóciám...hm...mne sa to tiež veľmi nedarí.... :-| ale stále skúšam :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?