Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
a ešte nechcete malé? my už aj áno... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani ja som sice vysadila, ale tiez este davame pozor, aby sa nepritrafilo :-| ja by som aj chcela, ale nie som s tym este celkom stotoznena. Odlozim to tak o rok ;-) mama vcera povedala, ze by som mohla tu dizertacku obhajovat uz aj s bruchom :-) fakt "netusim", co mi tym chcela naznacit :-N zatial sa mozem vyblaznit na Ivovej (resp. aj mojej uz) neterke x-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino este nie.... ja mam 25, sice zajtra 26 :-) a moj manzelicek ma cerstvych 24, este sa na to necitime.... aspon ja nemam pocit ze je ten spravny cas... samozrejme keby sa pritrafilo tak by sme sa tesili...ale planovat to zatial najblizsich par rockov neplanujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani to je skvele, ze 26-teho budes mat 26 :-) to by chcelo nejaku oslavu na druhu :-D tak vsetko najlepsie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo to ma ani nenapadlo, ze mam takuto zhodu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, vsetko najlepsie k narodeninkam
Odpovedať
Profilova fotka
dani, aj ja ti gratulujem a prajem vsetko dobre k tym tvojim narodeninam. aj my uz planujeme potomstvo, uz som vysadila tabletky, ale tento mesiac si este davame pozor, lebo prvy mesiac po vysadeni je vyssie percento viacpocetneho tehotenstva,tak len preto. ale kyselinku listovu uz poctivo papam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem babizne :-) miri drzim ti palce.... by sa ti nepacili take rozkosne stvorcata? :-D :-D :-D
Odpovedať
jej dani...tak všetko naj... ;-) my asi tak ako mirka....a štvorčatá nieeeeeeee :-D :-D :-D ja už mám tridsiatku na krku o rok, tak už je najvyšší čas ;-) ;-)
Odpovedať
veru, Jani ;-)..ja stara korcula som nakopla stafetu a podavam kolik dalej :-D :-D Dani - vsetko najlepsie ;-)...moj manzelik mal narodky v utorok ;-)
Odpovedať
ajoj zuzik, ako sa máte? už je lepšie? :-) :-) fazuliak je poslušný v tomto teple? :-D :-D :-D
Odpovedať
tak horko by mi bolo aj bez fazuliacky ;-)...ale inak mi je fajn...az mam sekundove stavy, ci je vsetko OK...ale fakt sa citim fajn a uz sa neviem dockat dlasieho UZV aby som pocula to magicke "Vsetko je v poriadku" x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
veď to musí byť super pocit...a keď už bude kopať :-D :-D ...pána beka...tak trošku ti v dobrom závidím...ale v dobrom... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
vcera som bola pozreit kolegynku ktora je v 6 mesiaci a 9/6 sa vydava...uz ma nadherne brusko a uz ju chlapciatko kopka :-D...bola aj na 3D UZV a ze jej aj zamaval :-N ;-) ...veru moc sa na to tesim...aj ta blikajuca bodecka-srdiecko je uzasny pocit...tak nech sa Vam coskoro postasti x-) x-)
Odpovedať
ďakujeme... x-) x-) joj a ešte mám jedno prekvapko: dnes mi ho palino prezradil, lebo už nevydržal. dal mi urobiť kalendár zo svadobných fotografií na rok 2008. a včera mi kúpil ružičku len tak...asi ma ozaj ľúbi :-D :-D :-D
Odpovedať
jani - to "asi" bolo zlate :-D :-D...tak ale si mi dala tip pre Petula k meninam na dalsi mesiac ;-) :-D
Odpovedať
dobré nie? ani som si nemyslela, že má takú fantáziu môj drahý...my oslavujeme na svadobke...budeme imaginárne spolu...hm? ta ne taká oslava bude... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
budeme :-)...ti poslem do IP tel. cislo a poslete nam MMS, aby sme si mohli cin-cin-knut na tych nasich zlatiakov :-D ;-)
Odpovedať
dobre...dobre...pošleme...a cin cin cinkneme :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
akurat robim faktury - dnes som ich robila pozehnane, tak aspon trenujem Kučerovský podpis :-D..Ty uz si si zvykla? ;-)
Odpovedať
ja som trénovala v banke...lebo teta mi hovorí: vzorový podpis vás poprosím...chachacha srandistka...tak om svoju skatku Š prerobila na skratku G so štyroma bodkami...chachacha...ja už som domenkaaaaa som zdrhala o pol tretej z prácičky....hahahaha :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
xixi co sa tyka zmena mena, nikde som nemala problemy len u mna v praci. Nemohla som minulu stredu pracovat asi 5-6 hodin lebo mi menili pristupy a davali nove hesla a este vcera som narazila na par aplikacii kde som figurovala pod starym menom tak to este operativne riesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani - no ja mam tento rok tiez rovnaku zhodu.... 30. aprila som mala 30 rokov :-D no a v sobotu na to som sa vydavala tak som oslavu radsej vobec neriesila... stala sa tym padom taka mila vec... vsetci mi zabudli priratat rok a kazdy si myslel ze este nemam TRIDSAT! ja som si iba rochnila a nechala som ich v tom! :-N inak tiez som mala byt narodena okolo 26-28 maja... tak sme tak trosku narovnako... :-)
Odpovedať
to nič...ja už týždeň nechodím do práce...nejako ma neviedia zaevidovať v dochádzkovom systéme... :-D :-D :-D :-D som tam a nie som tam....kde som? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janino - heheee :-D tak to je dobreee! :-N mne to zmenili vsetko behom par minut v praci... ale tie vybavovacky po uradoch.... to je des! hlavne kataster a tak... aj dnes som isla na vodicak a pas a zasa som sa pomylila - ze vas podpis.... no a bolo co nemalo! :-N :-D
Odpovedať
ja sa všade pýtam či nový, alebo starý podpis a oni na mňa kukajú, že : moja, veď si sa vydala, nie? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heheheee :-D ako veelmi to chapem! to mi ver! som rada ze to nie iba ja som z toho taka divna... pre vsetkych okolo je to uuplne normalna vec... len pokial to nepostihne ich prave... potom to je nienormalna vec, ale zmena ako diva svina! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prave na uradoch som bola velmi rychlo spokojna a ked budem mat hotovy vodicak tak mi poslu sms ... som sa vytesovala, lebo za pol dna vsetko vybavene :-)
Odpovedať
taká malá divá svinka :-D :-D :-D alebo ešte divšia :-D :-D dnes ideme k našim tak som besná, lebo sa teším :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
egyptanka - hmmm tak to si mala dobre... ja som prisla na policiu a ze vraj nemozeme vam vydat novy obciansky (podotykam ze 2 tyzdne po svadbe!) lebo v systeme ste stale ako slobodna a mate tam povodne priezvisko... tak som na nich kukala ako puk... =-) vraj mi to matrikarka zabudla prehodit! no a este mi to vysvetlili taak skomolene ze najprv som pochopila ze mame neplatny sobasny list az potom mi doslo ze co je neplatne... tak na matriku a tak... potom prihlasit manzilka na trvaly pobyt a to tiez neslo, lebo najprv na kataster... tam ze az o mesiac bude zmena mena hotova, tak bude zatial byvat na cierno! no uz mam toho doost |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?