Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
EGY to je supeeeer ! len tak dalej...najlepsie navzdy ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez blahozelam vsetkym novomanzelkam a nech ste spokojne a stastne a vysmiate a vesele a tak... :-N
Odpovedať
egy...krásne fotečky :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no presne egy! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
egy - inak ta foto s autom a hokejom ma maximalne pobavila lebo u nas sa to zakazdym vyhlasovalo do mikrofonu aky je stav a ludia sa na tom zabavali na maximum aj ked sme prehravali! :-D dokonca jeden host chcel aby sme mu tam doniesli telku... 8-( tak sa mu slusne vysvetlilo ze prisiel na svadbu a nie na hokej a nic sa nenosilo! :-N
Odpovedať
To musim pridat...ja som nacapala asi 30 svadobcanov v nasom "svadobnom" apartmane, pozerali tiez hokej. Tak som sa k nim samozrejme pridala, nastastie to boli asi nejake 3 minutky do konca zapasu. Dokonca aj Amici sa pridali a povzbudzovali ako blazni ;-) ... Egyptanka, gratulujem...mas krasne fotky.....
Odpovedať
Profilova fotka
mia, to u nas telka bola ... ale tu mal SBSkar na svojom pultiku, ktory strazil budovu a vsetci sa vratane mna okolo neho zoskupili a pozerali hokej :-) napad s dresom bol mojej sestry ... necakane prekvapenie
Odpovedať
Profilova fotka
vierica, dakujem ... napodobne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehehee :-D no vidim ze slovaciska maju hokej proste v krvi viac ako svadbu... :-N kto vie este na kolkych svadbach toho 5.5.07 bol tento fenoment tak viditelny! ;-) asi ich malo nebolo! :-N
Odpovedať
ahojte :-) Peti - blahozelam;-)
Odpovedať
ahojte babulky....dnes som bola na sono.....nas pokladik bol krásne vydiet lezi dolu hlavickou...a vydela som mu rucicky no proste super :-D :-D
Odpovedať
a foto mas? :-)...a manzelik bol pri Tebe? x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nebol...lebo mi robil vnutorný tak povedal ze manzelika zavolame az nabuduice v dvaciatom.....a foto tiez nemam :-( ale bolo to super...nevidiet len flak :-D :-D
Odpovedať
ved aj mne robila vnutorny a bol pri mne =-) teeeeda...a taaak som sa tesila na mimiiiska ]-( :-D ...a teraz si vlastne v ktorom tt? ;-)
Odpovedať
v 11 aj 4dni ;-) a vy?
Odpovedať
ale to leti :-)...tak tri mesiace uz mas takmer za sebou ;-)...my sm v 8+2 tt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no luculka mala rozbity pohar este pred svadbou ;-) ozaj lucu, ako si to nakoniec vyriesila?
Odpovedať
Profilova fotka
inak lubu a egy gratulujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Blahozelam majovkam, tak uz sa nam to tu zaplna svadobnymi foteckami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cavte babenky už som konečne dala do albumu fotky tak mrknite.papa 8-)
Odpovedať
ja už som ich videlaaaaa :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem janini za blahoželanie, zo salónu pridám neskôr :-D
Odpovedať
Profilova fotka
o chvilu my majovky odvzdame stafetu junovkam ... je mi z toho akosi clivo, zrazu ako keby nebolo co riesit. Niekedy mi az ten stres zo svadby chyba. Co vy majovky moje zlate?
Odpovedať
ajoj egy...mne ten stres vôbec, ale je mi clivo keď si spomeniem, že o pár rôčkov si nebudem ten deň pamatať ako teraz :-| ale prídu iné starosti...jaj teraz som bola v lekárni a kým sa jedna pani vyrozprávala, čo všetko jej je, listovala som si časák mama a ja...a normálne tá teta lekárnička mi hovorí...vezmite si ho...tak idem študovať... júnovky nech sito užijú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino, studuj studuj ... :-)
Odpovedať
Jani a ja som si ho predplatila ;-)...a dostala som ako darcek gumenu kacicku do vane :-D :-D...kazdy predplatitel nieco dostane a fakt ze su tam veeelmo zaujimave veci ;-)
Odpovedať
asi si ho aj ja predplatim, lebo sa mi lúúúbi...ako sa mate? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-N ako sa nam pekne zvrtla tema... :-D no vidite... sidce rozruch okolo svadby opadol, ale teraz tusim kazda z nas studuje co a ako s detickami :-) mna to tiez zastihlo, lebo ked sa to cloveku nahodou dostane do ruk, tak ho to chyti (hlavne teda uz po svadbe) a nepusti! takze hor sa studovat a naberat nove infosky - tie sa tiez coskoro zidu! :-) ja som sa tiez pristihla ze si obzeram knihy pre buduce mamicky a to ich este pritom vobed nepotrebujem... ale lepsie je byt pripraveny dopredu a zdravotka co som absolvovala je uz taak daleko - kto si to ma vsetko pamatat! :-(
Odpovedať
ajoj mia...veru to tak človeka samé chytí, že? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tusim pravy opak...chcela som vysadit HAK, ale neurobila som to....aby sa nahodou nepritrafilo mimco... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?