Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ajojky...idem žehliť...papa fazulkove maminy :-) :-)
Odpovedať
naaaastup :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau mamina ;-) pozrela som fazulku :-) vy mate take krasne fotky zeny x-) kolko ste mali na to fotenie? lebo my asi tak 20 minut, podla coho to tak aj vyzera :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj Zuska, kedy to bude? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sampo, ved aj vy mate pekne fotky. a ste na nich velmi zlati... my sme sa fotili asi hodinu. po fotky si ideme az tento vikend, tak potom sa popysim aj ja... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka tak to sa asi ja sama sebe zase nepozdavam... :-N
Odpovedať
saponik - a mne sa vase fotky pacia :-)...My sme mali na fotenie 2 hodinky... kedy bude co? termin? :-D noooo podla poslednej mrsky 31.12. a podla UZV a velkosti babatka 1.1.2008 ;-)
Odpovedať
samponik - poznam ten pocit...ja mam asi 4 fotky, kde som si sama povedala, ze sa aj sama sebe pozdavam :-D...a je ich taaak veeela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne viem o com pisete. ja ked som videla fotky v pocitaci, co urobil nas fotograf, tak som sa sama sebe lubila a velmi.... :-) uz sa neviem dockat, ked si ich vyzdvihneme...
Odpovedať
Profilova fotka
wow julova, takze novorocne babo :-D skvele ;-) ja som sa sama sebe zdala nejaka divna, neviem, ci tym mejkapom alebo co.. alebo mozno fakt tak vyzeram ]-( my mame tiez fotiek na kasu, ale takych spolocnych velmi malo :-( mozno tak 30, aj to neviem, ci som to neprehnala
Odpovedať
no samponik tak aby som ta hadam trosku ukludnila, tak vobec nie si divna - mne prides ako veeelmi zaujimavy typ...a posobis na mna velmi vznesene, graciooozne a fakt Vam to ohromne pristalo x-)
Odpovedať
ahojte babule uz som mala abstak od 9 tej sme namali prud.......zachvilu pride muzicek a ide mi kupit nový digi fotácik...taký ten s velkým hladácikom.. :-D :-D po takom tuzim....a aj nový telefonik...aaaach :-D ;-) ozik my sme sa fotili skoro cez dve hodky =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kuk ;-)
Odpovedať
kuk ;-) práve čítam, čo som dnes zmeškala :-D
Odpovedať
my sme sa fotili asi hodinu a potom ešte večer počas hostiny tie zábery pri studničke...sampanik, veď máte krásne fotky.... mne sa práve zdalo málo, že sem môžem dať len 50 ks...tak sa lúbime mne :-D :-D :-D chichi
Odpovedať
tad samponik...soráč ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte majovky hlási sa pani Korimová :-D
Odpovedať
vitaj...blahoželám...už si späť medzi nami? aké pocity? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
suuuuuuuuper, mam aj fotky ale mi ich nechce uložiť, lebo sú velké a neviem ako ich zmenšiť :-| ]-( Bolo strašne super
Odpovedať
lubu - otvor si ich napriklad cez "Paint" alebo v SJ "Malovanie" a tam klikni na roztiahnut alebo skosit obrazok a zo 100% staci ked das na 99 a nanovo foto uloz a mas ju zmensenu ;-) a blahozelam mlada pani :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem kočky idem na tom pracovaŤ :-D
Odpovedať
tak čakáme... :-D
Odpovedať
no ja idem cakat do postielky, lebo sa zasa seka net - si modem blika ako sa mu chce ]-( a zajtra uz idem do prace :-( :-D Jani - a inak, dnes som mala blinkajucu premieru :-N :-D ...ani nebolo co...len nejake stavy zaludocne ci co..ale bolo mi neuveritelne tazko-az ma brucho dost bolelo z toho napinania :-S...potom sa mi trosku ulavilo, tak dufam, ze sa to nestane dennym pravidlom ]-( ...Petulo bol vybavovat nejake veci a ked sa vratil, tak mu vravim "mam pre Teba darcek k dnesnym narodeninam" a jemu sa rozziarili tie modre kukadla a ja som mu hrdo povedala, ze sme dnes prvykrat na jeho narodeninovu pocest blinkali :-D....tak ma pomojkal, pohladkal brusko, ja som mu dala pusu a bol spokojny...no zlaty je :-)...a ze este ho potesi, ked mu pred spanim poskrabkam chrbatik a ze nic viac si nepraje :-D...zlatiicko moje to je najvacsie ;-)
Odpovedať
no veď tak je to správne...my s palinom máme zas taký zvyk, že musím k nemu zacúvať vždy tesne pred spaním a ráno, keď sa zobudíme. trochu si tak poležíme a potom si ideme svojou cestou...a večer si idem ja na svoju posteľ :-D :-D :-D to je najsilneší zvyk aký máme...joj tak dobre...idem aj ja...papa a neblinkajte ráno ;-) ;-) a že boškávam peťula k narodkám :-x :-x
Odpovedať
joj, zlatunka si :-) - odkazem mu x-) ....my sa raz musime stretnut...aj dvakrat...tri osem sto :-D tak pekne cuuvanie ;-) papa a krasne snicky - fakt sa mi to nacitava neskutocne pomaly...ale zajra z robotky to bude ficaaat...teda ak bude cas, ked tam idem po 1,5 tyzni :-S...ale ja si nejaky ukradnem ;-)
Odpovedať
ach som sa teraz pred chvílou riadne zlakla. drahý je v práci...a mám na poličke v obývačke naše svadobné poháre, album, pohladnice ,krížik...album z neznámych dôvodov stratil rovnováhu (po 3 týždňoch) a spadli oba poháre z 1,5 m výšky na zem. jeden ostal celý a jeden sa rozbil na márne kusy...fuj, jaj som sa zľakla =-) =-) tak zajtra z práce...papa tri osem sto :-D :-D
Odpovedať
lubu gratulujem,,,aj Vám to tak utieklo? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
helou manzelky :-) lubu gratulujem ;-) julova nejako to vydrz, ale nezavidim ti teda :-| mojej mame tiez byvalo hrozne zle, vsetko jej prekazalo, este aj pachy, no ale ma teraz 4 detiska :-D luculka kde su fotocky, ha :-D janino tak to by som sa teda zlakla aj ja... aj ked farar povedal, ze takato povercivost je hriech :-x
Odpovedať
ja takým veciam veľmi neverím, ale hneď som volala palinovi, či je O.K. a sú to len črepy pre šťastie...veď prečo by mala len *luculka* rozbitý pohár :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, hlasi sa mlada pani ... ktora uz ma hotovy svadobny album. Prepacte ze sa ozyvam az teraz, ale troska sme sa v poslednej dobe s manzelom povenovali len sebe. Od svadby sme sa ani raz nepohadali :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?