Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
queen...tak blahoželám x-)
Odpovedať
kam ste sa vytratili? =-) ]-( :-D
Odpovedať
Hlasi sa este pár hodíín solecna...zajtra uz mladomanzelka :-D
Odpovedať
luculka, lubu a ostatné 19.-tky....u nás svieti slniečko, tak nech vám to výjde....trimem paľce :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeejda dnes je sobota.... baby drzte sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova fakt si ma pobavila s tou truhlou :-D to budem musiet niekedy pouzit x-) 19-ky su uz asi manzelky o tomto case ;-) asi uz urobim album dnes alebo zajtra 8-) :-D x-)
Odpovedať
idem sa pozrieť? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino az teraz idem popracovat na albume ;-)
Odpovedať
ved som si všimla :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ide mi to trochu pomaly :-| ale bude 8-)
Odpovedať
ja už kukám...jejejejeje :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi tu mam pomale pripojenie :-) pridam mozno neskor nejaky komentar :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
OKI, JE TAM :-D uz si ho mozete pozriet 8-)
Odpovedať
samponik - naaadherni ste x-) x-) ...aj my uz mame foto...krasni sme ... heeerci :-D...ale az zajtra dam, lebo uz spim :-D...vyse styroch hdin sme sedeli s pani fotografkou..skvela je :-D...tak zajtra bude nas profi albumik :-)....dobru nocku majovky..
Odpovedať
Hlási sa cerstvá pani Sušilová :-D
Odpovedať
Jeeeej...ahoj Sušilka :-D :-D ;-)...moje nechtarka KLaudia sa tak vola :-D :-D...tak ako sa citis? ;-)
Odpovedať
Supeeer sme si to uzili......boli sme uuuplne v pohodicke a vysmiaty :-D
Odpovedať
tak to je super :-)...tak zatial takto predbezne moc moc moc blahozelam...a kedy budeme moct ocumovat krasne fotecky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no blahozelam pani Susilova :-D julova mate krasne fotocky, joj az vam zavidim ;-) nase velmi nevysli :-( malo casu sme mali a este sme boli aj roztrziti... neusporiadani
Odpovedať
No váham ci ich tam uz dat,,,ci pockat na fotografove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luculka len pekne daj :-) ja som tiez prvy album zmazala...
Odpovedať
KUK
Odpovedať
pani sušilová...blahoželám vám všetkým trom....veľmi sa teším na fotečky ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
blahozelam luculka ;-) vsetko naj naj naj vam prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiež sa pripájam ku gratuláciám všetkým Vám, ktoré to už máte za sebou a už sú z Vás mladomanželky :-) a tiež držím prsty nám, ktoré to máme za 6 x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej, zuzka (zuzana26), az teraz vidim, ze mas svadbu ako my, tak to uz je dobra zhoda, mena aj datum :-D
Odpovedať
Jeeeej dakujem ste zlatuckeeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem vsetkym novym majovym nevestickam, kt. tuto sobotu povedali ANO svojim uz manzelikom... :-)
Odpovedať
mirka dakujem......bol to supeeeer den...az na male chibycky...ale pohoda...fakt sme si to uzivali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luc a otatné májovky, ktoré sa včera stali manželkami - blahoželám :-) Luculka-kde je foto?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?