Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ved prave preto-kvoli tym vybavovackam, by som si chcela zopakovat len sobotu, lebo to uz bola pohodicka, uzivanie si toho, ze sme boli hviezdy, tak ako to ma zobrazene zuska v albume :-)
Odpovedať
Profilova fotka
19-tky, drzim vam paste, nech vam vyjde svadobny den podla vasich predstav. pocasie vyzera, ze budete mat super, tak to mate fajn... :-) hlavne si to uzivajte a nestresujte sa...
Odpovedať
to luculka: pohare nie su az take dolezite...nam sa stalo nasledovne: kameraman nam tesne pred hostinou, ked kameroval stoly, buchol kamerou do jedneho pohara a ten sa rozbil a samozrejme sa vsetko vylialo na hlavny stol, takze sme chvilku cakali este vonku pokym to vsetko upracu. no a na druhy den po svadbe som ja nechtiac rozbila druhy pohar co nam zostal... a tak sme sa z nich vytesovali a nakoniec nam zapozicali pohare z restauracie. :-( ale aspon mame naco spominat. prajem krasnu svadbicku. :-) :-)
Odpovedať
shirley ved ja viem ze niesu dolezite ale ked uz za ne vysolis 1600 litrov tk ti to luto príde :-D ]-(
Odpovedať
jasne, ved aj nam to bolo luto. :-( nase stali 1300sk, ale co uz
Odpovedať
luculka...už sa len usmievaj, aby bola zajtra fazuľka spokojná :-D :-D :-D budem na vás myslieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
19-ky zelam vam zajtra kraaasny den, pre vas najkrajsi ;-) nech vsetko vyjde tak, ako ma x-)
Odpovedať
19-ky aj ja Vam s manzelikom prajem aby ten zajtrajsok bol najcarovnejsi den vo Vasom zivote...snad nech ho predci uz len narodenie babatka...aj ked to bude ina emocia ;-)...tak tfuj tfuj tfuj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuska ahoj, teba som tu uz davno nestretla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja Vám želám veľa lásky a nech je super počasie :-)
Odpovedať
joj...Janik - zle nam byva takmer cely den 8-( ...ale este som neblinkala ani raz :-D..takze vela spim a ked nespim, tak sa ledva pohnem..nic mi nechuti...no radost - a ze uzivaj si tehulkovanie od zaciatku :-D...prvy trimester je fakt narocny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julova - ďakujeme za blahoželanie, aj ja som ti pred chvíľkou prispela do Vášho albumu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kika - idem kuk :-D
Odpovedať
ta čaute baby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi to zvladnes :-) potom bude dobre a na toto zabudnes. Kedy bude babo?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janino - tak už je to za nami :-)
Odpovedať
ta cau Jani :-D samponik - no to je otazka :-D...predbezny vypocet uvadza 31.12.2007 :-)..ale moze to byt aj skor aj neskor...+/- 2 tyzdne...ale je to jedno...hlavne nech je zdravucke x-) ...a nevolnosti zvladnem..len je to taka "vrazedna" kombinacia, ze by si jedlaaaa ale na nic nemas chut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kris pozrela som tvoj album, no krasna si bola, teda ste boli ;-) a aj tvoja mamina je fakt kocka :-. janino ahoj
Odpovedať
v nedelu budeme mat profi fotky, dnes som volala s p. fotografkou x-) ...uuuplne uzasna bola a vraj sme kraaasni :-) :-D...tak som zvedava :-)
Odpovedať
ajoj kris...veru veru... a je to dobré...normálne sme sa s drahým ešte od svadby nepohádali :-D a ja som sa pritom už asi dvakrát štartovala ]-( zuzička....veď fazuľka kým sa poriadne zachytí...musí ti dať najavo, že si hľadá miestečko...neboj, prejde to jak psa motor :-D moja adrika, keď čakala alexa, vždy mala žalúdok v krku (tiež neblinkala) a jedla iba surové uhorky a kaleráb... :-D :-D :-D to boli časy....myslím na teba, nech ti nie je zle ;-) ;-)
Odpovedať
jéééj veď aj ja som zvedavá :-D ajoj samponik ;-)
Odpovedať
Jani - ja som dnes mala na ranajky tri suche rozky :-D
Odpovedať
ale nie také na strúhanku :-D :-D
Odpovedať
nije...makulinke ;-)...ale pri tretom uz zaludok stuupal :-D...ale kolace co ostali svadobne mi celkom beru :-x :-D ...ale cely den byt na tortach, to uz ako by som vyzerala o chvilu?? :-D...a skor su to take naahle chute...a este hrstkova polievocka od maminky x-) x-)
Odpovedať
vieš ako by si vyzerala? ako guľa :-N =-) veď by som ťa nespoznala... :-D :-D ja mám desnú chuť už týždeň na palacinky a nejako sa neviem odhodlať postaviť k tomu sporáku....ale zajtra ma to asi neminie :-D :-D už sa nepresvedčím, že ich nechcem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
idem do BS za mangelom :-) chory je chuda... zase zanedbal prevenciu a teraz bude chciet, aby som ho polutovala... :-N no jo, chlapi :-|
Odpovedať
ja mam teraz vyhovorku a vari iba Petulo :-D...lebo fakt sa mi zo vsetkych vyparov dviha zaludok...takze sa o mna kraaasne stsra, hladka brusko a vari :-D :-D...lebo osm mu povedala, ze ked nechce mam papanie aj s pridavkom niecoho "navyse" tak nech neriskuje moje kulinarske umenie momentalne :-D :-D
Odpovedať
tak ho polutuj...ved je tvoj :-D :-D
Odpovedať
samponik :-D..no jo 36,5 a uz by si truhlu kupovali :-N ...ale ved polutuj ho...nic ta to nestoji ;-)..ved su to vecne deti... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte 19-ky budem zajtra na vas mysliet a zelam vam taku krasnu svadbu aku som ja prezila z manzelikom minulu sobotu. Uzivajte si ju naplno a nechajte prebiehat vsetko zvolna aj tak vas bude kazdy obskakovat a pomahat. Krasnu svadbu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?