Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
8-) oki
Odpovedať
krááása...jaká ohnivá kytička :-) :-) ;-) skoro ako ty ;-)
Odpovedať
;-)..uz je tu drahy, ideme na vec ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásna kytička :-) No zvedavá som... určite si krásna. Škoda, že sa nemôžem prísť na teba pozrieť. Kamoške sa obrad začína o 15:00. Ale ak by som stíhala, tak možno si ťa pôjdem obzrieť.
Odpovedať
jeeej zuzi, veď to máš aké krááásne. ozaj sú tie kvietky super. tak myslím na vás a držím palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, krásne to máš! Ty si ale kočko x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juli tak už to máš za sebou a si už pani Kučerová. Veľmi na Vás myslím, ako si to užívate. Gratulujeeeeem moc, moc, moc! A dúfam, že fazuľka poslúcha a nehnevá maminku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Julova..... snad sem este mrknes po svadbicke. Myslela som na teba, teraz uz určite prebieha zábavka v plnom prúde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
Odpovedať
Ahojte zienky :-)..hlasi sa pani Kučerová :-) dakujeme Vam aj s Petom, ze ste na nas tak mysleli - ste skvele :-) som "mrtva" od unavy....bolo to rychle, ale nadherne a neopakovatelne ;-)...uzili sme si to, aj ked sme nestihali sledovat, ako ten cas leti....fazulka posluchala, len mi nedovolila moc jest :-D...ale vydrzala sa zabavat a tancovat do pol 4 :-D...fakt to bolo skvele, krasne, uzasne...a este mam stale "dojimakovu" hrcu v hrdle, ked to sem pisem...foto zatial nemam ziadne, ale verim, ze budu skvele a pridam ich co najskor :-)...a este idem za mojim najdrahsim spinkat :-)....ale...ja sa este vratim :-D ;-) Dakujem Vam....pa pa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
aojte dalsie krasne pani :-) je pekne sledovat ako sa to tu pretvara a ako sa menia nase stavy :) setkym vcerajsim slecno/paniam srdecne gratulujem a zelam Vam aby Vasa svadba bolo to najspravnejsie a najkrajsie rozhodnutie v zivote (samozrejme to zelam i minulotyzdnovkam a aj tym nastavajucim) ;-)
Odpovedať
dakujeme ;-)
Odpovedať
ajooojte zuzi a peťko...blahoželáme vám s palinom, včera som na vás myslela, keď sme kukali naše DVD zo svadby....15:46 bolo presne :-D :-D že asi čo tak práve robíte, či ešte čakáte, alebo už to prebieha v plnom prúde.... ;-) tešíme sa na foto ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujeme Janiiii :-D...este sme robili vtedy par zaberov v salach Primacialneho palaca :-)
Odpovedať
caute baby...chcela by som Vam vsetkym MAJOVYM zablahozelat.......Tak dufam, ze nam to vsetkym vyjde ;-)
Odpovedať
vierica - bezpochyby...verime v TO ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
majovky su vyvolene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte moje májovky..............Julova gratulujem ti boli ste krásny, ako dve slniečka :-D , Už to máte skoro všetky za sebou a ja neviem či sa mám báť alebo tešiť :-S , Dúfam že to dobre všetko dopadne. Ja som dnes v poslednej noičnej, tak dúfam, že to dobre dopadne
Odpovedať
Ahojte ZUZULKA ako bolo....teraz som sa dostala k PC...... ale vcera som na vás myslela :-D 8-)
Odpovedať
ahojte :-) dakujem lubu aj luc...a urcite sa teste...ten stres, ktory bol par dni pred svadbou sa uuupe vytratil...budete nadherne aj vy 19-tky ;-)...a urcite vsetko vyjde...teste sa teste sa teste sa a uzivajte si to nplno, lebo o fakt veeelmi rychlo ubehne ;-)...ale fotky Vam tu atmosferu vzdy pripomenu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky jul. Jááááj krásny ste boli veľmi!
Odpovedať
Saška ďakujem :-)...este stale mi to pripada ako sen x-) x-) ...uz sa to krati aj Tebe ;-)...veeelmi sa tesim na Vase fotecky, bezpochyby budete aj Vy nadherny par - kde je laska, tam je krasa - na fotkach to viediet ;-)...nasa fotografka bola uuuplne uzasna...uz sa neviem dockat aj tych nasich profi fotiek, a ak budes este stihat, mozme dat stretko este pred Tvojou svadbou :-)...
Odpovedať
Profilova fotka
Jul v stredu máme stretko s júnovkami, tak by si sa mohla prísť ukázať. A ak nevyhovuje, tak si dohodneme iný termínik ;-)
Odpovedať
neviem ako budeme behat okolo dokladov a ci uz budem dospata :-D...ale to ešte nebudeme mat fotky :-| ...no v kazdom pripade si pisneme a ked nebudeme mat nic, tak radi prideme aj s Petom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné, privítame aj chlapa, veď teraz už si pod papučou, tak to nejde len tak sama niekam ísť ;-) Písneme si. Som si všimla, že na foto nemáš korzetík k popolnočným šatám??? =-)
Odpovedať
Saška to bolo tak - zenich sa taaaaak spotil pri taneckoch, ze nakoniec po polnoci pouzil oblek, ktory mal v skrini :-)..povodne mal mat ten svadobny a vymenit len koselu s kravatou...a tak by som sa s tym bledym korzetom k nemu nehodila...ale popravde, ked som dala dole svadobny korzet, tak som si povedala, ze najblizsie desatrocie ziadny korzet na seba nedam :-D...bola to neuveritelna ulava byt len tak v bluzke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahááá, no ale chápem. A fazuľka poslúchala?
Odpovedať
Tak idem hajat, ale zajtra sa stretneme na MK alebo MS ;-).. Dobru nocku prajem a krasne sny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrú nocku prajem Vám všetkým trom ;-) :-) x-)
Odpovedať
Fazulka mi nedovolila moc papat, ale tancovat vydrzalaaaa...sama som bola prekvapena, ako dlho - odchadzali sme asi o stvrtej rano ;-)...s mojou maminou, starsim bratom, svagrinkou a jednou byvalou kolegynou a dvomi kamaratmi :-)...ale ked sme sa okolo pol 12 prisli domov prezliect a zbadala som postel, bol to tazky boj, vratit sa naspat :-D...ale svadobcania boli skveli...uvidis, aky je to krasny pocit, ked mas okolo seba skvelych ludi, ktori sa tesia s Vami, ktorych mate radi a vidno, ze su spokojni so vsetkym :-)..takze to ma premohlo a vyhrali hostia pred postelou :-D a uz spinkam ;-)...tak zatial pa pa moja zlata
Odpovedať
Profilova fotka
paaaa a sladké sníčky |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?