Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alex - no my sme boli tak trosku netypicka svadba... rodina z mojej strany alkohol velmi nemusi, tak sme mali iba zopar flias biele a cervene vino a z druhej strany rodiny toho tiez vela nepopiju - iba tak s mierou... este ti zistim kolko toho vina bolo ale bolo este aj zopar plechoviek piva a tvrdy alkoholo mozno iba do 10 flias rozne - palenka, fernet a tak... nepijem alkohol, tak moc nemam prehlad, ale popytam sa... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak som zistovala... u nas bolo asi len 10 litrov vina - biele aj cervene - co sa minulo... 8-10 flias tvrdy alkohol + neviem kolko plechovic piva... ber to ale tak, ze minimalne 35 ludi nepili ziadny alkohol a dalsi sa dost krotili lebo sme nechceli mat na svadbe opitych ludi... tak asi to je na slovakov trosku neobvykla svadba... :-N - ale nam to tak vyhovovalo! nie sme totiz moc za pitie alkoholu... -preto si ty musis odhadnut zhruba ze ktory z hosti asi kolko je schopny vypit, trosku este nadhodit a mas vysledok - ako vidis je to velmi individualne... malinovky sme brali 2 litre na hlavu, ale sa nevypili... to ale nebolo tak teplo ako budes mat ty...
Odpovedať
Profilova fotka
miaa ;-) ako bolo v miloslavove? kde ste sa boli fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
Mia ďakujem za info.
Odpovedať
*alex* my sme mali 50 ľudí...20l červeného (ostalo 7 l) 20 l bieleho (tiež asi 7l ostalo) 6 l fernetov (2 celé a 2 načaté nám ostali) 4 l slivovice (asi 2 l ostali) 3 l vodky (ostal 1 l) a plechovkové pivo....to sa vypilo všetko (1 kartón bol) :-) u nás sa ale v rodine málo pije takže i tak sa mi zdá, že nám veľa ostalo. hlavne sa popýtaj hostí, čo chcú piť. tak si ušetríš veľa veľa prešlapov. hoci aj u nás boli hostia, ktorí iné povedali a iné pili. ale smädom nikto netrpel a čo sa zvýšilo sa nepokazí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda, mi robime after party, grilovacko-opekacku, kde sa to pitivo rychlo vstrebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dana_viktoria, tak ako herpes a choroba na svadbe, fotky máte krásne, nič nie je vidno.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dani :-) bolo kraasne! slniecko nam vyslo druhyx - raz na fotenie a potom ked sme isli na obrad... my sme to mali na tej druhej, mensej casti dediny u Baptistov v kostole, ale v tom istom case tam bola na Alzbetinom Dvore svadba aj v tom novom katolickom kostole... :-N tak som sa smiala ze svet sa zblaznil a zosvadbil! :-D inak ja som tiez ochorela riaaadne uz v pondelok vecer mi nabehla teplota, nos mi tiekol, hrdlo bolelo ako des, tak som nabehla do lekarne a ze nech zachrania nevestu aby nebola soplava! :-p tak mi dost dobre poradila teta lekarnicka a do soboty som bola ako-tak znesitelnejsie... len mi strasne schlo v hrdle a pocas obradu ked som uz docmulala cukrik mi zacala zasa taka sucha faza v krku tak som kaslala, slzy mi vohnalo do oci... ludia si asi mysleli ze ma to dojalo! :-N :-D ale potom preslo a bolo super... dani alebo aj nie 5majovky - neboli ste sa niektora fotit na hrade okolo 1-2 poobede? boli sme tam 3 pary a jednej neveste som aj stihla s auta zakyvat, ale netusim komu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pardon - preklem - ine 5 majovky som myslela... :-D :-N - bola som veelmi rada ze sme tam stretli dalsich na hrade... ako ste si uzili svoj velky den? ja som mala v kuse pocit ze je to o niekom inom a ze svadbu chystam niekomu uplne inemu! este stale mi to miestami nedochadza a v kuse si pletiem stare meno! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem vám kočky ešte raz za všetky info :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mia , my sme boli v sade janka krala este kym bolo slniecko... mno ale buduci tyzden zacinam riesit doklady...idem pre sboasny list a uz to pojde, to bude tour de bratislava... :)
Odpovedať
ja som tour de kosice zacala dnes- uz máme sobášny list...hurráááá ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gratulujem.... ja som teraz bola na poste a celkom ma to znicilo, este zrejme nejsom uplne ok :-|
Odpovedať
ahojte babule ZUZULKA DRZTE SAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!zajtra na teba od rána myslím :-D :-D
Odpovedať
luc- dakujem :-) o pol hodku idu zo mna urobit peknu :-D inak dnesny sen = hollywoodsky horor :-D :-D
Odpovedať
a modlite sa za pocasiiicko...zatial nam praje :-D
Odpovedať
halooooo :-D ;-)
Odpovedať
haloooo...už si krááásna? :-D
Odpovedať
Jani ...vraj ano :-D a este mame kooopec casu :-)....Petulo isiel s mojou maminou rozostavit menovky do restiky a ja si surfujem :-D a hladnaaaa som jak vlcik malicky :-D
Odpovedať
joj treba sa napapať a aj hlavne veľa tekutííín...ja som celý deň len pila a potom tie zážitky v šatách :-D :-D :-D myslím na vás celý deň, u nás je zas š´karedo...fúka vietor a včera bola búrka. je dosť chladno...tak nech sa to nepresunie k vám ;-) jáááj určite budete superovskí :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jul moja, veľmi na teba myslím. Hneď ako som vstala, tak som pozrela z okna, ako vám krásne svieti slniečko. Drž sa! a uži si to.
Odpovedať
už tískaš do tekvičky? ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
no mladsi bracho zahlasil ako ma zbadal, ze "To co mas na hlave?" :-D :-D...no zlaty je :-) a na hlave mam taku helmu nepohnutelnu prelakovanu, ze dovidenia :-)...a sest zivych ruziciek :-) Saška - dakujem moja zlata :-)...asi to tak fakt je, ze par dni pred su tie navjacsie stresy...ale ten den D...no uuuuplna pohoda...nastastie tu ani nikto nie je, kto by umelo vytvaral stres :-)...takze pohoda, klidek, tabacek :-D a vcera bola sranda s vleckou...ze pre istotu si drahy ide nacvicit, ako sa vypina, aby boli fotky aj take aj take...no vyse polhodiny s mojou maminou maturovali, kym na to dosli, takze som povedala dost, ze vlecka ostane vypnuta, lebo potom nemienim stresovat :-D...je to pekne aj tak :-)
Odpovedať
a este Vam idem aspon kyticku ofotit a peirko :-)
Odpovedať
že je to tak? v deň D už nie je nad čím stresovať...treba si ho užiiiiiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jul aj sebaaaa!
Odpovedať
presne Jani :-)...Alex , no skusim samospust, som sa doma :-D
Odpovedať
to skoro ako ja...na mňa v kvetinárstve tak čudne kukali, keď som si sama prišla pre kyticu...možno si myslei, že sa len hrám na nevestu... :-D :-D čakáááme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
OK, tešíííím sa
Odpovedať
joooj zienky strajkuje mi modem ]-( a samospust nehrozi, som nemehlo :-D...o chvilu, ked pride drahy, tak ma ofoti on :-) zatial len kyticka...snad uz to teraz naciita ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?