Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ajoj lubu...veď ty máš termín ako luculka, a ona že tu je sama 19.-stka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nie nie aj ja som 19.-stka :-) Ale mi už delikátne lepí a k tomu tá moja choroby, ale redšej teraz ako pred svadbou. Dnes mi na operačke celý den tiekli soplíky do rúšky ]-(
Odpovedať
to nič...ja som antibiotikovala celý týždeň pred svdbou a vysadila om ich, keď som došla od kaderníčky...musela som si dať panáka :-N ...a potom už bolo všetko ok...celý večer sme s palinom pili len ríbezlový džús a keď odoišli poslední hotia...dali sme si vínko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luculka- nenechám ta v štichu aj ja sa budem potiť 19 steho ;-) janino- vidíš dobrý nápad musím to nejak vyriešiť, ešte štastie že obaja sme zdravotáci. Petinovi prídu húkať pred kostol kolegovia na sanitkách zo záchranky, a my sme sa hned smiali že sa budú včetci čudivať, že to ale je svadba ked je tam toho sanitiek :-D že asi nevesta skolabovala :-D
Odpovedať
lubu - jeeeej...tak to bude pekne originalne :-D
Odpovedať
:-D :-D tak to áno...to bude sranda... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to bude. 20 chlapov v červenom a ja :-D
Odpovedať
ale jeden ude hádam v obleku, nie? ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no dúfam že oblek si dá :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky idem búvať, tá denná ma nejak zložila. Dobrú nocku vám prajem a majte sa papap
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uz mam prve fotecky v albume....zatial len dve...
Odpovedať
tešíme na ďalšie dani.... ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte vsetci :-) Janino, Sampoo, Dani - kraaasne fotky mate, boli ste nadherne nevesticky, nech ste teraz stale len stastni spolu ;-)
Odpovedať
Babyyy, tak Vam slavnostne oznamujem, ze sa zmestime aj s fazulkou do korzetu...uf...takze netrebalo menit saty :-D
Odpovedať
ahoj zuzi, no super. Takze si nic nezmenila... sa nam to krati, co? Uz sa len 3-krat vyspime :-D :-D :-D
Odpovedať
AHOJTE zuzi supeeer ty si ma normálne vysokovala ze ja pojdem na buduci utorok skusat a nevmestím sa :-N :-D
Odpovedať
ajojte...len sem nakúkam...musím este popratat a potom hokej 8-) zuzi tak som rada....joj uz sa tesim na dalsie albumy majovky moje ;-) ;-)
Odpovedať
joooj niekto nám nahodil nevestickovsku fotecku....aj ja idem kuk hokej...dufam ze chlapci nepocestuju domov..... no ja som si dnes uvedomila ze este jeden vík...a kolotoc sa zacína :-D :-D :-D
Odpovedať
Jangka :-)...ani nevrav...mne uz nervicky radostnicky pracuju na plne obraaatky :-D drahy isiel na poslednu hodinu tanca :-D...cestou ide dat vytlacit menovky, tak este tie musime nastrihat ;-) Luc :-x ...to som nechcela :-D..neboooj...to len ja som taky pupkoš :-D...ale tiez som ostala prekvapena, ze tri cm museli povolovat.. Janinko :-)...Slovenskoooooo :-D
Odpovedať
ZUZ a si vydela moje brusisko na MK,? :-D ]-( :-D
Odpovedať
luc videla :-D :-D..ale ty mas tusim saty vcelku, ze? tak to by podla mna malo byt v pohodke ;-)
Odpovedať
No ja som prave nalepovala etikety na flase - a to si predstavte s tymi mojimi nechtami... Mi to trvalo dost dlho.
Odpovedať
Jangka - tie nalepoval moj drahy...sice na nechtiky idem az zajtra, ale aj tak :-D...ved aj on nech je aktivny trosku ;-)
Odpovedať
hlavne ked sa stanem...brusko nech aj trci.... ale om nanerva ked som celý den taká napucaná...a niekedy nic.......budem muset aj ja ist nejaké tehu gatuse pozret...... JEEEJ a dnes som bola na poste zaplatit tu supravicku beneton,,,,tak ocakávam riflicky aj supravicku :-D ;-) :-D
Odpovedať
ja som si vcera jedny kupila...v C&A v Avione ;-)...a su supis...sice biele a budem ako zmrzlinarka, ale pohodlne budu a v lete uz ich budem aj moct nosit :-) aj to som pozerala, chutne to je :-D...my dostaneme nejake vecicky a az potom budeme nakupovat, keby nieco chybalo...takze zatial odolavame...musime setrit na zariadenie noveho bytu :-D...aby mama a tata mali na com spat a varit a prat a taak :-D
Odpovedať
no...idem nakrmit fazulku a potom Slovenskooo! este sa neskor ukazem ;-)...papa zatial babulky ;-)
Odpovedať
ajojte...volala mi maminka...tak vas len citam...slovenskooooo...potom pridem aj ja....idem este pojest suchariny zo svadby :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janino...my tiez dojedame od svadby povinne :-) a o piti ani nehovorim :-)
Odpovedať
pitia nam ostalo na dlho dlho, ale aj tak dobre ;-)
Odpovedať
babule kukate hokeeeeeeeeeeeeeeej? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?