Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tiez na ne zvedava, aj ked asi nebude vela takych, co by sa mi pacili, ako sa poznam :-N ja som si teda tu svadbu az tak nejako neuvedomovala, ale vraj bolo super (si pozriem na videu) ;-) vobec mi to nedochadzalo, nepamatam ani ako som k oltaru dosla v tom strese :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj, tu v BB Je nádherná búrka.....len keby moj nastávajúci bol pri mne, |-| fnuk. Musí byt v práci až do zajtra. Babenky, čo porábate dnes večer? Budete sa duchaplne venovať svojím drahým polovičkám?
Odpovedať
sampo, to si nevšímaj...ja som si práveže veľmi dobre uvedomovala, ako kráčam k oltáru, lebo kantor nám 10 minút meškal, tak sme čakali vo dverách ako štyri bambusy.a môj tatko keď začne potiť a k tomu sa pridá môj manžel, tak sme sa tam šúlali, že sa ľudia obzerali, že čo robíme :-D :-D :-D ja som si ten deň dosť vychutnávala :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik ja asi nie, lebo uz zase nie sme spolu :-( inak aj tu v LM je uzasna burka....
Odpovedať
Fomarik - aj moj Petulo je este dnes vpraci...ale ako som zhanala korzet, tak som aj okolo neho isla, tak som mu bola aspon zamavat :-D...ale inak pride az neskoro...okolo 21.45 a to ja uz asi budem spat... ale od zajtra uz mame obaja volno..
Odpovedať
Profilova fotka
janino no my sme to mali zase opacne, my sme meskali 10 minut :-) lebo drahy meskal na odobierku, kamarati (co ma akoze mali hladat) minuli odbocku k nam :-) ale velmi dobre si pamatam, ako sa mi nevosla oblatka do ust :-D a ako mi farar asi 6x stupil na saty, ked sme vychadzali :-) ja som vlastne stale zakopavala o tie saty a kadekto mi po nich stupal a pri tancovani som vobec nemohla cuvat, lebo by som spadla :-N rano strasne prsalo, ale ako zazrak - ked sme sli do kostola dokonca aj chodniky vyschli :-)
Odpovedať
fomarik, moja polovička zdrhla do mesta s kamošom, tak sa venujem PC naplno, keďže ho on neokupuje :-D :-D :-D
Odpovedať
jaj sampo, tak to si mala perne...my sme mali bez príjmania, lebo drahý má iba krst. cúvať som ani ja necúvala :-D :-D :-D aj tak sa mi šaty na dvoch miestach roztrhli a zaplatila som v pondelok krásnu pokutu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Sampo, tak to ste si užili teda zábavy. Ja mám strach, že v kostole budeme riadne trapošiť. Julova- v sobotu budem na teba mysliet...budem sice akurat po nocnej, ale urcite tá myslienka k tebe doletí. Janino - to s tým potením...... to tiež poteší...aspon ste to mali spestrené
Odpovedať
my sme totiž vôbec nevedeli, ako ten obrad bude prebiehať....ale trapas okrem toho, že ma farár upozornil, že nemám polovičku osloviť v kostole Pali :-D :-D :-D ....a ja som to i tak urobila, nebol žiaden 8-)
Odpovedať
Fomarik - dakujem - urcite tu myslienku ucitim ;-)... Janinko :-D :-D :-D...no podareni ste :-)...esteze mi nebudeme vraviet slub s oslovenim, lebo zarucene by to bolo oslovenie ušiplesk :-D :-D :-D
Odpovedať
ale samozrejme...od zajtra si užívajte babenky 12.-tky a veľmi sa tešte, lebo je to super deň....v ten deň sme všetky za hviezdy :-) :-) budem na vás tak moc mysleť...jooj x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj som sa bala, ze budete pri manzelskom slube stikutat, ako sme na Vas 5-kove s usiakom mysleli :-D ;-)...
Odpovedať
my sme sa len usmievali a každý sa čudoval, že akí sme uvoľnený...ale veď sme to chceli, tak prečo s stresovať. :-D počkaj ako sa vám bude štikútať :-D :-D :-D
Odpovedať
Jani :-D :-D...a co tam po stikutani, ja len dufam, ze oddavajuci/ca nebude mat nejaky priserny parfem, aby sme neblinkali :-D :-D...a uz som dokoncila darceky pre hosti,idem dat do albumu a auz sme dostali aj jeden darcek svadobny :-)..hodiny...aj to tam dam :-)
Odpovedať
idem pozrieť. my sme našťastie dostali len pár darov, aj to bolo znesiteľné :-N =-) potom si spravím asi posvadobný album a dám to tam :-) no idem pozerať ;-)
Odpovedať
tie darčeky sú super, bude to mať úspech...chlapi to u nás hneď pojedli a ženy si brali domov....ja som to mala s menom :-) a ruská vodka? to musí byť sila.... :-D :-D aj my sme dostali hodiny...kam si ich dáte?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dostali hlavne peniazky...basnicka na pozvanke ku stolu zabrala :-D no ja som nestikutala len mi vynechaval hlas pri slube atd. ;-) a dajte si pozor pri unose, aby ste si to potom neodlezali jak ja :-) keby ste videli ake cierne saty boli tie moje svadobne po unose...fuha, som sa bala ze draheho vyhodia zo salonu vcera ako ich vracal :-)
Odpovedať
asi az do noveho bytiku do obyvacky :-)..este neviem...tu by nam ladili asi tak na chodbe nad vchodovymi dverami...ale tikaju dost, tak to chce vacsi byt...lebo tu by som sa pri tom tikote nevyspala :-D...aj tie co mame v kuchyni su len pre paradu,...museli sme na moj protest vybrat baterku von, lebo som ich pocula tikat aj cez zatvorene dvere :-D...no co uz...ušiak ma uši velke a je hluchy ako pen a ja naopak..vzajomne sa doplname :-D a ta vodka je super...a ked je tak faaajne v mrazaku a je taka ako gel - no lahoda, taky chutovkovy stamprlik :-)...bude na "krstiny" ;-)
Odpovedať
ajoj dani....mne práveže hovorili, že som ich doniesla čisté....lebo som ich furt dvíhala, aby sa nezamazali 8-( našťastie únos u nás nebol a tiež väčšina ľudí dala na náš názor, nech nám dajú peniažky.ale to vieš, niektorí sú zarytí a tým nevyvrátiš názor, že sa to nepatrí ]-(
Odpovedať
my sme v podstate aj tak nechceli nic...a su aj taki, co povedia, ze peniaze su neosobne a ze mame mat nieco na pamiatku...takze od rodicov budu korunky a mozno este od niekoho, ale nejake darceky sme si uz povedali...tak snad budu podla nasho vkusu a vsetky zuzitkujeme :-)
Odpovedať
ale perleťové šáločky na kávu by ťa potešili? :-|
Odpovedať
aj my dostaneme aj aj.....niektorý radsej nieco kupia...aj ked nie vzdy je to vhodná volba :-D ]-(
Odpovedať
no tak to asi nie :-S...vacsinou sa nas ludia pytaju, ked zavrhnu peniaze :-S...tak dufam, ze take nam nehrozi :-S
Odpovedať
Profilova fotka
bleh...mna asi nie...dostali sme len par darov inych ako peniaze a aj to nam trochu viac este obmedzilo pohyb uz aj tak v zapratanej izbe :-( ...ale zase nic vyslovene nepotrebne sme nedostali :-)
Odpovedať
Kto vlastne ma este svadbu z majoviek 19teho????to som sama =-) :-N
Odpovedať
ajoj luc... ;-) viete, to je tak, keď sa niekto neopýta :-) takže ďalšia krabica do skrinky....ja zas nemám silu dať to ďalej...ani najväčšiemu nepriateľovi by som to nespravila :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janino...mozete na kazde vyrocie jednu rozbit pre stastie a z nostalgie opat spolocne pozametat ;-) :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D tak toto keď poviem palinovi, sa zošúla :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Avoj majovky. Hlási sa lubu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?