Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Mimka, to urcite musia pozicat, poziciavju aj len samotny zavoj, tak musia aj bolerko... no a nemozu pytat viac, ako 500 korun...teda aspon podla mna, ale priznam sa, este som doma nebola v svadobnych salonoch, takze zase ja moc radit v tejto sfere nemozem... :-| a co si obliekas na tu kamkinu svadbu? Lucka a ty ake saticky planujes? uz mas predstavu, ci len musis vyskusat a co ti sadne ako uliate, to beries? :-)
Odpovedať
Ja som sa dnes dohodla s kamoskou ze 25. mame obe volno...tak ideme pobehat salony tu v meste...potom vam podam cerstve info,,,, ;-)
Odpovedať
ozik, babenky, neviete ci ma salon Nicol web stranku, zeby som si mohla aspon na nete zatial pozriet, co vsetko maju, alebo nejaky iny dobry salon?
Odpovedať
tusim ma skus mrknut....
Odpovedať
no ved pobehám a uvidím...potom dám aj ja vediet...obliekam si šaty, čo mi ušila svokrička, ona je krajčirka, mala som ich v zime na plese.Ale teraz použijem len suknu z nich, ja to staroružová farba, vrch som si kúpila také zaujímavé tričko snehovobiele....a biele botičky..už sa teším...no a na dalšiu svadbu v novembri..to si zas půjčím suknu od sestry, aby som nebola stále rovnaká.. :-) síce je tiež ružová, ale ovela viac tmavá.. aj ja už snívam o obchôdzkach svadobných šiat...len ako vravím..bod mrazu..tak musím čakať :-S
Odpovedať
teda, potom pridaj Mimi nejake fotecky do albumiku, nech vidime... ;-) Ja uz si tiez budem musiet nejaky spravit... :-N
Odpovedať
oki, určite pridám... ako mám nejaké fotečky, čo ma malovala kamka aj česala na ples, ale to nie je aktuálne, lebo už mám dlhé blond vlasy a vtedy som mala krátne hnedé
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj žienky. POzerám, že dnes som premeškala fajn pokec. Bola som trocha v prírode. Ja mám iba objednanú sálu a práve teraz zháňam hudbu, šaty mám iba predstavu, ale neskúšala som nič. Účes a make up mi urobí kočka, čo sa k nej chodievam strihať. Inak som sa upokojila, že nie som jediná, čo má iba niečo.
Odpovedať
no ahoj...ako tak pozerám, ja som tu dnes strávila asi celý den...teda nie, že by som iné nerobila, malovali sme, prala som ako divá..ale medziprestávky boli všetky tu... 8-) aj sála je dobrý začiatok... ;-)
Odpovedať
no a ja som s vami tiez stravila cely den a je to super vam musim povedat :-) teda nie cely den, kedsze pre mna su teraz este len tri hodiny, takze tak o hodinku budem ficat do druhej roboty :-( Juuj, ale sa mi nechce, najradsej by som tu takto s Vami klabosila :-D :-D :-D no a sala je fakt super zaciatocek, my este nemame ani miesto :-| ale ved casu hadam dost, tiez mi vacsina ludi povedala, ze zacali zariadovat tak pol roka dopredu a vsetko vyslo super!
Odpovedať
peti, máte ešte len tri hodinky? o jooooj, my tu už niečo po devietej, umyla som si vlásky a už padám do postele.. to máš fajn,že z jednej robotky můžeš byt stále ne nete...za dnešok Vám holky dakujem, príjemný dník ;-) snád nebude zajtra pršat, išla by som to bolerko zhánat. tak vám krásnu noc, Tebe peri ešte príjemnú robotku, papa 8-)
Odpovedať
dakujem Mimka, sladke snicky a zajtra drzim palceky, nech najdes nejake krasne bolerko (za rozumnu cenu ;-) ) Pa
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja som práve volala s kamkou, ktorá to pochodila ´pred dvoma týždnami a skoro ma porazilo...korzet s nejakým vrchom s dlhým rukávom...neviem sa teraz presne vyjadrit ako sa to volá...vraj stojí +-2000,-sk!!! chápeš to??? ved to si kúpim bolerká hádam aj 3!! no pojdem ja asi po obchodoch...tak pa,už utekám buvat ;-)
Odpovedať
to bude asi ozaj rozumnejsie, za tu cenu si ho kupit a budes mat aj do buducnosti, ked pojdes na nejaku dalsiu svadbu alebo ples :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sálu musela rezervovať rok a pol dopredu, lebo u nich sú všetkay termíny zadané aj stužkové sa tam robia a študenti si to rezervujú 2 roky dopredu. no hrôza. a to mi prvý termín nevišiel, lebo bolo obsaddené môj chlap sa smeje, že sme nalepené na počítači, že vraj, čo na to vaši muži, keď sa im nevenujete, či nežiarlia na net, že mu venujete viac pozornosti. hihihi
Odpovedať
no ja zatial takto s vami chatujem pocas pracovnej doby, takze to mojho chlapa nezanedbavam, lebo tu v USA nemame doma net, ale asi ked prideme domov, tak bude ziarlit, kedze budem tolko casu travit venovanim sa monitoru compu a v prvom rade Vam xi-xi :-D
Odpovedať
no ten môj si už zvykol, aj ked sem-tam si ešte pobrble.. ;-) ale ved to inak nejde... :-)
Odpovedať
Babule cafte aj moj sa stale vypytuje co stale tukam...ale ze s nevestickamy mozem...ked to nejsu zenichovia....xi xi :-D
Odpovedať
ahojte majovky, a preco by sme nemohli chatovat?! ked oni mozu zabit hodiny cumenim na futbal, preco by sme sa my nemohli takto zabavat? :-D
Odpovedať
ahojte, ja som tiez majova x-) , mozem sa pridat do pripadnej diskusie????
Odpovedať
No jasne :-) Vitaj! Jeeej, inak ty mas ten krasny datumik, nad ktorym som uvazovala aj ja, ale moj Drobcek ma 26.5. meniny, tak chcel, aby svadba bola vtedy ;-) A mne na tom v podstate az tak moc nezalezi, hlavne je, ze svadba bude :-N :-N :-N
Odpovedať
cau petruska ;-) ono to bola skor nahoda, ani som si to prvoplanovo nevsimla....odkial si????? a. :-N
Odpovedať
Ja z Nitry, teda docasne este v USA, z coho uz vobec ale vobec nie som nadsena, sialene uz chcem ist domov!!! A ty si odkial?
Odpovedať
Teda baby, clovek sa tu par dni neukaze a uz som mala normalne casovy problem sa docitat do konca ;-) Ada 52 vitaj medzi nami kazdu majovku radi uvitame, tak co ako ste zacali novy tyzden? Ja som dnes na isto potvrdila kapelu takze juchu chuuuu hudbu mam z krku 8-) Pocujte uz by sme asi aj mali ist kuknut saty co vy na to?????
Odpovedať
Ani mi o tom nehovorte! Vy uz vsetko takto super planujete, idete skusat, zajednavate, a ja odtialto dokopy nic nemozem ]-( Uz by som taaak strasne chcela zacat, zavidim vam :-(
Odpovedať
ja som zo starej lubovne, povodom Kremnicanka ;-) , nemam nic okrem tych servitiek s postavickami :-D hahahaha.Dobry zaciatok, co??? Erytrea, dakujem za uvitanie.... takze tak, nic nemam, len miestnost zajednanu a tie servitky ;-) zhanam obliecky na stolicky,ale je to vsade nenormalne drahe...1ks - 80 sk a masla 50 sk......dobre co???? Vy toto neriesite??? Petruska55, este si to tam uzivaj, ak mas miestnost, ostatne sa zvladne....naozaj cmuk
Odpovedať
no o stolickach mi ani nehovor, to som uz obvolala snad cele svk a nakoniec som sa rozhodla pre jednu agenturu v Senci, ta ma dobre ceny a ja ich potrebujem cez 100 takze bude aj zlava a tiez mam este nejake napady co tam urcite zozeniem takze tak, meno agentury najdes v zozname, nepisem meno lebo mi to tu aj tak nezobrazi, ale zatial co som volala s tou pani bola po telefone velmi ochotna takze uz ani viac nezhanam, lenze som z tn a nejako nemam cas sa tam osobne zastavit kedze chodim do ba chodim len cez weekendy, takze tak, dnes som inak celkom dost vytesena z tej kapely :-) Petruska a kde si? ved ja som zatial dost veci vybavila aj cez mobil, aspon teda rezervacky....
Odpovedať
erytrea a mozes mi napisat kolko to vyjde u nich???? ja potrebujem ccav 75 - 80 ks ;-)
Odpovedať
No este ani ta miestnost nie je ista, ako som uz pisala, nasi sa snazia vybavit mi povolenie od mestskeho uradu, aby obrad mohol byt v mieste konania hostiny a ak to vyjde, tak potom az zajedname tie priestory...ale to miesto, ktore mame vyhliadnute, tam rezervuju az od januara, takze to uz budeme doma a dovtedy casu dost, tak aspon cosi :-) Noa nad tymi navlekami som uz aj ja uvazovala, ale rozmyslala som, ze by som zavolala nejaku svadobnu agenturu, aby pomohli s vyzdobou, ti by mi to potom zohnali, ale najskor musim zistit, co taka sranda stoji, zaplatit tu agenturu :-|
Odpovedať
takze ja pre dne odlietam, ozvem sa zajtra, vsetkym pekny vecer..... ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?