Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
co porabate??ja smejdim po mimibazare =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale moj drahý je stále v práci a ja som doma aj po nočnej a pred nočnou, nejak sa stále míname. Asi sa uvidíme len pred oltárom :-S . No čo už také sú naše povolania....A zajtra sme mali isť na skúšku. JA idem ale sú dva týždne do svadby a ešte stále nemá vestu ani kravatu....Aj ked mu to x krát pripomeniem aj tak si zabudne vymenit službu ;-(
Odpovedať
my mame svadbu 19teho a zajtra ideme drahemu kupovat topánky :-D
Odpovedať
Jaj tak z toho si vobec nic nerob. Ja mam 6 dni do svadby a vobec nemam spodne pradlo, ani korunku aku chcem a milion veci... no nejako to stihneme neboj... Musis mu prehovorit do duse :-N
Odpovedať
Profilova fotka
som zvedava ako to všetko stihneme... :-( ten čas tak strašne letí.... Aj sa strašne teším aj s astrašne bojím :-N zajtra vam napíšem ako bolo na skúške šiat, či si ich vobec oblečiem alebo budem na poslednú chvílu zhánat niečo z tretej ruky a moje ročné plány výdu na zmar
Odpovedať
Profilova fotka
No drahý sa dovalil z práce idem hriať večeru..Pa moje májovky........ ;-)
Odpovedať
halooo..je tu este niektora? :-) Luc? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh, hlasi sa prva majova pani :-D ale kedze padam od unavy, tak na nic ine okrem hlasenia sa nezmozem :-N pekny vecer
Odpovedať
Ahoj Janiiii :-D...a uz som to chcela vypnut :-D...vsetky ostatne kruzime okolo "Maj 2007" ako supy, kedy sa aspon jedna z Vas objavi :-D ;-) Tak vela stasticka, mlada pani ;-)...posielam virtualny cmukajz a objatie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jul zajtra ťa čaká veľký deň... uvidíš fazuľku x-)
Odpovedať
ahoj Alex :-)...veru...len dufam, ze bude na spravnom mieste fazulienka nasa |-| ...dam Vam vsetky co najskor vediet ;-)...
Odpovedať
Profilova fotka
Teším sa... Dobrú nocku!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobru nocku aj Tebe ;-)
Odpovedať
Halooooo...5-kove panicky...budiiiiiceeeeek !! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj jolova, naozaj tu krúžime ako také supy :-D som strašne zvedavá ako to celé dopadlo....5-kove májovky kde ste? 8-)
Odpovedať
ja som nedockava straaaasne a zvedavsia este viac :-).. dnes som bola u Dr. a potvrdila nam, ze sme tehu x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte zienkyyyy ! Tu dalsia pani :-) ...aj pocasie vyslo.... a ja mam zapal pridusiek a antibiotika :-D
Odpovedať
Ahoj Daniiii :-)... srdecne blahozelam a prajem vela vela vela stastia lasky a malo malo teploty a bacilov kadejakych :-D...taaaak som zvedava na foto, ze dovidenjaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julova gratulujem, tak teraz si už dávaj na seba velký pozor. V elmi sa s tebou teším :-D no tak ako čo bolo dobre? Ako si zvykáš na nové meno? A ten zápal priedušiek z toho si nič nerob, ja som sa dnes zobudila s teplotou a angínou a kedže som zdr. sestra tak som si naordinovala ATB sama, som zvedáva do kedy ma to prejde, ale sa mi ani nechce ísť takáto bolava skúšať šaty ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mno jo, ale nemam hls, iba teply vzduch ide ;-) ... bolo fajn len pokrocilou hodinou som sa citila horsie a horsie.... ale vsetci sa strasne dobre bavili :-) obrad bol krasny, ale vobec si este neuvedomujem ze som pani :-D
Odpovedať
a kedy Vas uvidime v plnej parade ?? ;-) inak nam asi od tretej do pol piatej nesla elektrina...uz som mala umyte vlasy, ale nemohla som zo seba spravit cloveka, tak sme nesli osobne potriast packou :-S...vies ake som mala nervy? :-D ale ani pocasie ste nakoniec nemali take strasne, ze? :-) lubu - dakujem velmi pekne :-)...ja idem dnes na poslednu skusku siat..
Odpovedať
Profilova fotka
svietilo nam slniecko....az vecer prsalo ked ma uniesli...aj to mi pomohlo pri zapala priedusiek :-) vsak som ta vyzerala ... ale nenasla :)
Odpovedať
a suknu vsetci chvalia a to je len amaterske foto :-D...stale sa nou kocham :-)
Odpovedať
Profilova fotka
U nás včera v LC pršal celý den dážd tak som na vás myslela že ako je u vás či prší. Julova potom napíš ako to dopadlo. O.K? ;-)
Odpovedať
lubu - napisem :-)...ked pridem do prace - dnes mam poslednu poobednu smenu...ale ako to tak vidim s mojou unavou za posledne dni, tak tam fakt zaspim na mojom stole pracovnom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nevadí, šéfstvo ti to prepáči :-D ved máš pred sebou velký den....JA ešte štyri smeny a už budem korimová :-D ani sa mi veri nechce :-D ..Aj ja sa ozvem večerm že ako to dopadlo, lebo minule bol hotový len korzet aj to tam bolo vic špendlíkov a viac zicheriek ako látky tak uvidíme :-S
Odpovedať
Profilova fotka
oZaj tá sukna je perfišná :-)
Odpovedať
no na tej poobednej budem sefstvo najvyssie ja, takze si to urcite prepacim :-D...moja zamestnankyna sa tak vola ;-)...ale Petra...
Odpovedať
Budem Dankina chodiaca reklama - jej a jej skvelej krajcirky :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
No uvidím ako to celé dopadne. Ozaj pred rokom mala svadbu švagriná a mal 12 metrovú vlečku ktorá sa nedala ani vypnúť a ni zložiť, tak si vieš predstaviť ako to dopadlo, už pred kostolom bola dostúpaná a ked ancovala mladomanželský tak moj švagor jej na to stupil a tie gorálky sa rozutekali po celej sále. Dosť omické to bolo, ale aspoň máme na čo spomínať ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?