Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ahoj ajka :-)...brusko este nebude, kedze svadba je o par dni ;-)...
Odpovedať
No teraz nie to je samoška ale do 9 mesiacov hej! Takže sa Vám to podarilo. Tak to gratulujem. ;-)
Odpovedať
dakujem :-D...ale teraz nam treba frisko najst byt :-D
Odpovedať
Ahojte kočky, no konečne som sa aj ja dostala na net. S tým počasíčkom nám to snáď víde OK, pretože ani my nejdeme do atelieru, najkrajšie fotečky sú vonku. No a keď nám to nevíde, tak to istí jeden hotel V Trenčíne. čo sa Janinko týka chlapov, z toho si nič nerob, aj my máme momentálne tichú domácnosť :-( Snáď sa to do svadby urovná, aby sme si apspoň povedali "áno". :-N Cˇo už s nimi narobíme. Moj drahý by bol najradšej keby zanho všetko vybavovala mamina. Lenže ona to chce tak a ja tak. Takže sa skooro nikdy nezhodneme. :-N S hypotékou držím palce, my sme si tiež užili. Už síce sme vo svojom, ale tie nervy. Hľadali sme byt od januára 2006 a kúpili sme až v auguste, kde sme sa nasťahovali v decembri. A teraz si krochtáme :-D Ale momentálne ani nie, keď sme obaja ticho. :-(
Odpovedať
Ivetka podla mna na nich ide predsvadobna nervozita a nechcu si to pripustit! ;-)
Odpovedať
Janga asi máš v tomto pravdu. Musíme ich chápať, ale kdo potom bude nám rozumieť. Ja sa strašne teším na našu svadbu, bude krásna dúfam, ale už sa aj teškám na svadobnú cestu, kde konečne na chvíľu aspoň vypnem. :-D
Odpovedať
Čo ste už išli všetky spať? Nikto sa nehlásite. Ale pre dnes to už aj ja balím, ešte nie som celkom doliečená a zajtra idem do práce. Majte sa pekne :-o
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babule , no mna asi poraziiiii, mam pocit ze sa my prvtkrat v zivote robi herpes, verite tomu? to budeme mat svadbu vo trojke? ja , moj drahy a nieco velke nechutne, zavadzajuce a odstavajuce na mojej inak celkom malej hornej pere? mna asi j**ne ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
dani to mas asi z nervozity (takej vnutornej) Ja som mala minuly tyzden. Pre istotu sa mi zase cosi vyhodilo na rukach, svrbia svine a zase zacinaju byt cervene ]-( moja mama sa vydavala s herpesom, dostala este aj mrchu a navyse im prsalo, snezilo, svietilo slnko :-) a bolo vraj dobre. Ja to po(i)casie musim este trochu rozdychat, ale hadam bude dobre. Idem dnes po saty do PP ;-) tak by mi uz mohlo dojst, ze to JA som nevesta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dani, ja som mala minuly tyzden tiez herpes, ale nie prvykrat. vyskusala som COMPEED nalepky a je to fakt super...skus, mozno to zastavi. alebo nejake masticky, co maju v lekarni. ked sa ti to este len robi, tak to zabera... k tomu uzasnemu pocasiu sa ani nejdem vyjadrovat. stale tajne dufam, ze nebude prsat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, nekazme si najkrajší deň v živote. Môj priateľ je chorý a mňa pobolieva hrdlo, počasie verím, že nebude až také zlé. dana_viktoria - držím palce nech sa ti nezväčší, tiež som nikdy nemala herpes, tak si daj od báb poradiť, čo je na to dobré a uvidíš, že ti to pekne vizážistka zakryje. A už si zdravá? Čo si užívala?
Odpovedať
Ahojte majovecky moje...a hlavne tie ktore to mate za dva!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj luc, no ako sa má malinké? :-) Drž nám palce nech aspoň neprší, lebo nejak je tu dnes mŕtvo hlavne kvôli počasiu :-(
Odpovedať
Aj ja držím na sobotu palce...lebo mám rozluckovo grilovaciu párty...takze tfuj ftuj nech je teplúcko.... :-D fazulka nám rastie...a má sa fajn dnes sme boli u dokiho a dostali sme knizku a suhlas na svadobnu cestu do Egypta :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeme...Ozaj ako je to s tým tehotenstvom, keď chcete ísť k moru? Posúdi lekár kedy je to najrizikovejšie, nevadí tam to teplo?
Odpovedať
no on povedal ze zakázat mi to nemoze ale ze ked je vsetko OK...mam si len dávat pozor aby som pila len z pet flasi....a ovocie si vzdy umyjem minerálkou aby som nechitila nieco z tej ich vody...no a povedal ze neoficialne mi odporuca kazde rano frtana :-D :-D .....
Odpovedať
Profilova fotka
Čože? No tak to som ešte teda nepočula :-D Ale veď pohoda, budeš dávať pozor.
Odpovedať
ahojte :-) a Luc - hlaven pozor na slnko - neoplauj si moc brusko, aby sa Ti fazulka neuprazila ;-)...no a neviem ako je to s kupanim...ani to by sa moc nemalo v teplej vode...
Odpovedať
Profilova fotka
kris...papam vitamin C a este od jamieson echinaceu...pijem cajik rooibos co je na posilnenie imunity...tak hadam to nejak odide... ten herpes ani neviem ci je herpes.... uvidime mazem ho niecim cim si mama megli herpes, vraj zabera :-) uz maam nechtiky a akurat som si doniesla svadobne saty, idem ich vybalit :-)
Odpovedať
taaak sa uz tesim na Vase fotky :-)....dufam, ze sa tu skoro objavite ;-) vsetky 5-kove majovky...
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria - tak sa uzdrav aj ja si dám niečo preventívne ;-) na nechty idem zajtra na 10.00 a šaty som mala mať včera - bola som na skúške ale doma budú až zajtra :-) julova - aj ja sa teším na fotky aj keď pri fotení asi zmrznem, ale do albumu ich určite dám. Babulky tak sa majte a prežite krásny svadbný dník a celý život ešte krajší........... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
5-kové, tak vám závidim...uz aj ja chcem. :-( ale som rada, ze je to az za tyzden, lebo od rana ma boli hrdlo a este sa mi hoji herpes...tak az o tyzden... :-)
Odpovedať
mirka - zbehne to ako voda :-) ;-) moje mile 5-tkove majovky - tak tfuj tfuj tfuj - nech vsetko dopadne tak dobre, ako sa len da ;-)...ak by ste sa tu uz nestihli ukazat, prajem Vam krasny den D, plny stastia, lasky, porozumenia, dobrej nalady a take nech su vsetky dni po nom... ;-)...budeme aj s fazulkou drzat palceky, aby bolo pekne pocasie a ak by sa aj slniecko ukrylo, vy budete ziarit viac :-)...a proti dazdu sa pomodlim ;-) Drzte sa!
Odpovedať
zuuuus este si tuuuuuu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julova zuziiii dakujeeeem/e.... ja sa tu este dufam zajtra mihnem i ked den bude hrozne hekticky.... :-) ja vam vsetkym chorobkam drzim palceky aby vas to nezlomilo.... :-*
Odpovedať
dani a saticky nedas do albumu.....a prajem ziadne stresy a hlavne pohodicku tfuj tfuj tfuj :-D
Odpovedať
Aj ja Vám držkám palce 5-kám, aby Vám to dobre dopadlo. :-) Ja si ešte vychutnám týždeň, snáď už nebudú žiadne stresy, aj keď sa toho obávam, že budú. Nech Vám víde aj počasíčko, a majte celý deň úsmevík na tváry, aby bole peknučké fotečky :-D
Odpovedať
a som doma - prisla nam ozdoba na autoooo :-D...krasne - idem ju dat do albumu :-D...a zajtra si idem pre popolnocnu suknu...taaak sa tesim, ze az! ;-) Dani, ak sa budeme dobre citit, mozno sa "zbehneme" mrknut a ukradneme si nejaky TOP lukrativny foto zaber :-D
Odpovedať
Jeeeeej aj ja chcem znacku mladomanzelia.... |-|
Odpovedať
http://www.svadobneozdoby.sk/index.ph... luc ;-) - odtial to mame aj my :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?