Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaj vy moje chorobky....ja som sa celu noc drkotala pod perinov a potom potila.... :-. o druhej su mam vyzazistku na skusku ucesu a makeupu....tak aspon nejake rozptylenie...
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka vitaj :-) baby co ste vy stvarali? ja som svieza :-D nic mi nie je, dokonca aj alergiam sa uspesne zatial vyhybam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo ja ti neviem....zakon schvalnosti...som nebola dlho chora...tak preco nie na svadbu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tu hram hrdinku teraz a nakoniec to aj mna skoli :-) aby som netrhala "kolektiv" :-D ale dufam, ze nie.. nevyzeram zatial na to. Vyrobila som ozdoby na auto, tak idem odskusat.. na to nase faro - feliciu :-) (ale to len tak provizorne, lebo stale neviem, akym autom pojdem). Ja by som sla aj peso :-) ved to mam blizko.
Odpovedať
Ďakujem za privítanie :-D A kedy máte vlastne kočky svadby?Už sa nám to kráti,čo?Pociťujem už aj ja nervozitu.A choroby dúfam, že dovtedy zaženieme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka v sobotu :-D chora nie som :-) a nervozna uz vobec nie, lebo mne to akosi stale nie a nie dojst.. :-N
Odpovedať
Ahooojte, ja chora zatial nie som (dufam, ze to neurieknem), nervozita - trosicku, ale pripravy zacinaju na 100%. Vcera sme uz skusali ozdobu na auto :-D , make-up vyskusany - treba mi hrubsiu vrstvu napatlat, lebo stres robi svoje aj na mojej tvaricke :-p Sampo tatinovi povedz, ze na tej tretej fotke je najvacsi fesak a podla mna to tk najlepsie ide k mamine... Ivetka datum svadby uvidis, ked prejdes s mysou na fotku kazdej z nas.
Odpovedať
Tak to Ti teda držkám palce, nech Ti to dobre dopadne :-) Ja som bola práveže doteraz v pohode, ale ako sa to kráti, tak neviem, neviem... Ale skor som taká z toho, aby to dopadlo OK, a či som náhodou niečo nezabudla. Napr. až včera som bola objednať svadobné podbradníky. Akosi som na ne zabudla. Ale budú krásnučké x-) To si tu asi jediná, čo si zdravá :-N
Odpovedať
Profilova fotka
janga poviem, aj tak pojde uz asi v tom, lebo vacsina je za tu moznost ;-) ivetka my sme s jangou dve zdrave :-D ja som asi dost odvazna, lebo ani uces ani mejkap nemam vyskusany... ;-) ale si nahovaram, ze pokazit nie je co, lebo uces bude jednoduchy a mejkap tiez..
Odpovedať
To aj ja dufam, ze nie je co pokazit ... Lenze ja mam teraz novu - nevyskusanu kadernicku, lebo moja mi akosi vybuchla :-N Takze tiez mi nie je vsetko jedno... A este nemam korunku do vlasov - taku aku by som chcela.
Odpovedať
Profilova fotka
janga tak to ani ja :-N chcela som pozicat zo salonu (co nakoniec asi aj tak urobim).. lenze vsetky sa mi zdali nevyhovujuce, obrovske, precackane.. a ja nechcem vyzerat ako "miss" :-S s takou korunou obrovskou. Takze este obehnem zajtra LM a uvidim, ci nahodou nezozeniem lepsiu. Ak nie, tak si zoberiem tu zo salonu.
Odpovedať
Ja som si zase zajednala len taku jednoduchu celenku, no nie som s nou nadsena. Uz som obehala skoro vsetko... a nic. V jednom salone mi mali robit podla mojich predstav, ale nedosiel dealer... smola, no co uz....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som prave chcela nieco take jednoduche... aby mi to netrcalo, lebo nechcem mat vlasy velmi vycesane... resp. co najmenej. lenze ta korunka, co si teda chcem zobrat nakoniec, je trosku poskodena, ale slubili mi, ze ju do stvrtka opravia :-p
Odpovedať
A nebola by ti teda lepsia celenka?
Odpovedať
Profilova fotka
janga no bola, ved nieco take "celenkoidne" som chcela :-)
Odpovedať
No tak to by ti sadla ta moja. Ja by som chcela taku nizku korunku (taka 1. vicemiss by mi stacila :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
janga no mozno ano :-) len nesmie byt strasova (taku mam) ..hm, ale do soboty mi ju asi nedorucis... :-|
Odpovedať
Ani ja nemozem mat strasovu - to by som nemala problem! Potrebujem smotanovu perlickovu... no co uz, hadam sa vydame aj bez nich :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no presne taku potrebujem aj ja! :-D ale asi taku uz nezozeniem, takze si prinajhorsom zoberiem trosku inu, ale ved hadam ma nikto skumat z blizka nebude... x-)
Odpovedať
Neboj budu, este ta aj odfotia!!! :-D (ale nie, jasne ze to bude dobre)
Odpovedať
Dík za radu, vidíš, koľkokrát som si obrázky zvačšila, a nevidela som ten dátum :-| Isto, ale pomaly, vlastne rýchlo sa námto kráti, však? Nebojte, aj korunky zoženiete. Ja si požičiavam zo salónu. Je jednoduchá a pekná. A hodinu kedy máte obrad? A kde na úrade, alebo v kostole? My na úrade, boli problémy, tak som to nechala tak. Čo už. Ja už mám účes odskúšaný, takže som spokojná. Make-up až keď budem učesaná v ten deň. Mám super kozmetičku, tak myslím, že to zvládne :-D
Odpovedať
Ivetka my to mame v kostole a uz o 13.00 - no uz aby to bolo, sa strasne tesiiiiim.
Odpovedať
Profilova fotka
mnooo prave som po skuske vlaskou a make upu....sranda ze ma namalovala velmi podobne ako sa malujem sama ;-) ...vlasky budu peknucke polospustene a kucerave...bez korunky so zavojom a kvietkami...nechty mi pride spravit vo stvrtok tak sa tesim....aspon raz v zivote dlhe nechty :-) ja mam obrad o 16:30 v kostoliku ...uz za 4 dni!! omg to leti.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
janga.. no tak dokonala aj tak nebudem :-) co tam po jednej korunke :-) ja si inak tiez myslim, ze ma v konecnom dosledku namaluje tak, ako sa malujem sama... :-D ale da si na tom urcite viac zalezat.. ja niekedy uz flakam tie nacvicene tahy ;-) a dlhe nechty nebudu :-) nechavam si vlastne ;-) ivetka my mame tiez 16.30 (cize dani budem na teba mysliet, ze asi v rovnakom case kracame k oltaru) inak bola som na spovedi, to bola teda ina comedy :-N si ma asi zapamata ten farar... ach jo :-x
Odpovedať
Profilova fotka
juuj sampo aj ja na teba.... :-) prave som sa dozvedela ze nam pada svadobne afto.... asi pojdem bicyklom....
Odpovedať
dobré ránko májovky ;-) drahý šiel do práce :-D :-D :-D ivet vitaj medzi nami ;-) dani ako skúška? spokojná? ja tiež pôjdem na ostro, dúfam, že ma nezmaľuje...a účes bude, že ako sa podarí, tak bude. a nejako ma to netrápi. 8-) som na antibiotikách, aspoň, že mám dobrú lekárku...prišla za mnou dokonca k nám a hneď ma vyšetrila |-| nie sú to priedušky (asi sobotňajšia zmrzlina a bublinkové vody zabrali) :-D :-D keď ja to tak lúbim a moje hrdlo nie ]-( babenky ja budem na vás myslieť, lebo predo mou obrad ešte len bude.... ;-) ;-) janka janga a v nicole v nitre nemajú perličkovú čelenku? no toto... ženy mne sa dnes snívalo, že som si ostrihala nechty na rukách :-o celkom na krátko a a ž potom som si spomenula, že veď v piatok mi ich budú robiť... :-o :-o to nič ešte sem kuknem dnes a myslííííím na váááás ;-) ;-) zuska, kde si ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte majovky. pridavam sa k vam s mojou chorobkou. nos mam uz ako rajcinu - nie taky gulaty, ale cerveny a predbiehame sa s mojim drahym, kto viackrat kychne a minie viacej vreckoviek a to nie je z alergie. ja len dufam, ze do buduceho tyzdna nam to prejde, lebo ako povedala moja kolegyna, namiesto kytice budem drzat balicek vreckoviek... :-( babenky, ktore to mate tento tyzden, drzim vam velmi palceky, nech vam to vyjde, aby to bol jeden z najkrajsich dni vasho zivota a aby ste si to uzili... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka aby si nemala cerveny nos, tak si kup masticku borozan v lekarni :-) je to super, nebudes ho mat ani cerveny a potom ani suchy ;-) inak vonku je taka otrasna kosa, ze ja asi zamrznem v tych satach alebo co ]-( sa tvari, ze slnko svieti, ale 4 stupne!
Odpovedať
Profilova fotka
diky sampo. po robote zbehnem do lekarne a kupim si ho....aj tu na juhu je riadna kosa :-S
Odpovedať
asi budem mať nakoniec kožúšok, akoby som sa ydávala v decembri dokelu ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?