Menu Forum

Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
Registrovala sa 23. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 421 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. mája 2007
    Modry kostolik v Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
Registrovala sa 23. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 421 príspevkov. Okres Bratislava.
 Jaaaj vy moje chorobky....ja som sa celu noc drkotala pod perinov a potom potila.... emoticon
o druhej su mam vyzazistku na skusku ucesu a makeupu....tak aspon nejake rozptylenie...
1. máj 2007 o 10:38  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
Registrovala sa 5. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1038 príspevkov. Má 48 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
sampo
Registrovala sa 5. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1038 príspevkov. Má 48 priateľov.
 ivetka vitaj emoticon
baby co ste vy stvarali? ja som svieza emoticon nic mi nie je, dokonca aj alergiam sa uspesne zatial vyhybam emoticon
1. máj 2007 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
 sampo ja ti neviem....zakon schvalnosti...som nebola dlho chora...tak preco nie na svadbu? emoticon
1. máj 2007 o 13:30  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 ja tu hram hrdinku teraz a nakoniec to aj mna skoli emoticon aby som netrhala "kolektiv" emoticon ale dufam, ze nie.. nevyzeram zatial na to. Vyrobila som ozdoby na auto, tak idem odskusat.. na to nase faro - feliciu emoticon (ale to len tak provizorne, lebo stale neviem, akym autom pojdem). Ja by som sla aj peso emoticon ved to mam blizko.
1. máj 2007 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetka5
Registrovala sa 25. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 32 priateľov. Dubnica nad Váhom, okres Ilava.
  • Svadba bola 12. mája 2007
    V Dubnici nad Váhom, okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
ivetka5
Registrovala sa 25. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 32 priateľov. Dubnica nad Váhom, okres Ilava.
 Ďakujem za privítanie emoticon A kedy máte vlastne kočky svadby?Už sa nám to kráti,čo?Pociťujem už aj ja nervozitu.A choroby dúfam, že dovtedy zaženieme emoticon
1. máj 2007 o 13:44  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 ivetka v sobotu emoticon chora nie som emoticon a nervozna uz vobec nie, lebo mne to akosi stale nie a nie dojst.. emoticon
1. máj 2007 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
Registrovala sa 24. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 224 príspevkov. Má 31 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
Registrovala sa 24. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 224 príspevkov. Má 31 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahooojte, ja chora zatial nie som (dufam, ze to neurieknem), nervozita - trosicku, ale pripravy zacinaju na 100%. Vcera sme uz skusali ozdobu na auto emoticon , make-up vyskusany - treba mi hrubsiu vrstvu napatlat, lebo stres robi svoje aj na mojej tvaricke emoticon Sampo tatinovi povedz, ze na tej tretej fotke je najvacsi fesak a podla mna to tk najlepsie ide k mamine... Ivetka datum svadby uvidis, ked prejdes s mysou na fotku kazdej z nas.
1. máj 2007 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetka5
fotoportrét
fotoportrét
ivetka5
 Tak to Ti teda držkám palce, nech Ti to dobre dopadne emoticon Ja som bola práveže doteraz v pohode, ale ako sa to kráti, tak neviem, neviem... Ale skor som taká z toho, aby to dopadlo OK, a či som náhodou niečo nezabudla. Napr. až včera som bola objednať svadobné podbradníky. Akosi som na ne zabudla. Ale budú krásnučké emoticon To si tu asi jediná, čo si zdravá emoticon
1. máj 2007 o 14:09  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 janga poviem, aj tak pojde uz asi v tom, lebo vacsina je za tu moznost emoticon
ivetka my sme s jangou dve zdrave emoticon
ja som asi dost odvazna, lebo ani uces ani mejkap nemam vyskusany... emoticon ale si nahovaram, ze pokazit nie je co, lebo uces bude jednoduchy a mejkap tiez..
1. máj 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
 To aj ja dufam, ze nie je co pokazit ... Lenze ja mam teraz novu - nevyskusanu kadernicku, lebo moja mi akosi vybuchla emoticon Takze tiez mi nie je vsetko jedno... A este nemam korunku do vlasov - taku aku by som chcela.
1. máj 2007 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 janga tak to ani ja emoticon chcela som pozicat zo salonu (co nakoniec asi aj tak urobim).. lenze vsetky sa mi zdali nevyhovujuce, obrovske, precackane.. a ja nechcem vyzerat ako "miss" emoticon s takou korunou obrovskou. Takze este obehnem zajtra LM a uvidim, ci nahodou nezozeniem lepsiu. Ak nie, tak si zoberiem tu zo salonu.
1. máj 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
 Ja som si zase zajednala len taku jednoduchu celenku, no nie som s nou nadsena. Uz som obehala skoro vsetko... a nic. V jednom salone mi mali robit podla mojich predstav, ale nedosiel dealer... smola, no co uz....
1. máj 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 ja som prave chcela nieco take jednoduche... aby mi to netrcalo, lebo nechcem mat vlasy velmi vycesane... resp. co najmenej. lenze ta korunka, co si teda chcem zobrat nakoniec, je trosku poskodena, ale slubili mi, ze ju do stvrtka opravia emoticon
1. máj 2007 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
 A nebola by ti teda lepsia celenka?
1. máj 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 janga no bola, ved nieco take "celenkoidne" som chcela emoticon
1. máj 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
 No tak to by ti sadla ta moja. Ja by som chcela taku nizku korunku (taka 1. vicemiss by mi stacila emoticon )
1. máj 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 janga no mozno ano emoticon len nesmie byt strasova (taku mam)
..hm, ale do soboty mi ju asi nedorucis... emoticon
1. máj 2007 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
 Ani ja nemozem mat strasovu - to by som nemala problem! Potrebujem smotanovu perlickovu... no co uz, hadam sa vydame aj bez nich emoticon emoticon emoticon
1. máj 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 no presne taku potrebujem aj ja! emoticon ale asi taku uz nezozeniem, takze si prinajhorsom zoberiem trosku inu, ale ved hadam ma nikto skumat z blizka nebude... emoticon
1. máj 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
 Neboj budu, este ta aj odfotia!!! emoticon (ale nie, jasne ze to bude dobre)
1. máj 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetka5
fotoportrét
fotoportrét
ivetka5
 Dík za radu, vidíš, koľkokrát som si obrázky zvačšila, a nevidela som ten dátum emoticon Isto, ale pomaly, vlastne rýchlo sa námto kráti, však? Nebojte, aj korunky zoženiete. Ja si požičiavam zo salónu. Je jednoduchá a pekná. A hodinu kedy máte obrad? A kde na úrade, alebo v kostole? My na úrade, boli problémy, tak som to nechala tak. Čo už. Ja už mám účes odskúšaný, takže som spokojná. Make-up až keď budem učesaná v ten deň. Mám super kozmetičku, tak myslím, že to zvládne emoticon
1. máj 2007 o 16:30  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
 Ivetka my to mame v kostole a uz o 13.00 - no uz aby to bolo, sa strasne tesiiiiim.
1. máj 2007 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
 mnooo prave som po skuske vlaskou a make upu....sranda ze ma namalovala velmi podobne ako sa malujem sama emoticon ...vlasky budu peknucke polospustene a kucerave...bez korunky so zavojom a kvietkami...nechty mi pride spravit vo stvrtok tak sa tesim....aspon raz v zivote dlhe nechty emoticon

ja mam obrad o 16:30 v kostoliku ...uz za 4 dni!! omg to leti.... emoticon
1. máj 2007 o 18:52  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 janga.. no tak dokonala aj tak nebudem emoticon co tam po jednej korunke emoticon
ja si inak tiez myslim, ze ma v konecnom dosledku namaluje tak, ako sa malujem sama... emoticon ale da si na tom urcite viac zalezat.. ja niekedy uz flakam tie nacvicene tahy emoticon
a dlhe nechty nebudu emoticon nechavam si vlastne emoticon

ivetka my mame tiez 16.30 (cize dani budem na teba mysliet, ze asi v rovnakom case kracame k oltaru)
inak bola som na spovedi, to bola teda ina comedy emoticon si ma asi zapamata ten farar... ach jo emoticon
1. máj 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
 juuj sampo aj ja na teba.... emoticon
prave som sa dozvedela ze nam pada svadobne afto.... asi pojdem bicyklom....
1. máj 2007 o 22:08  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
Registrovala sa 5. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1268 príspevkov. Má 37 priateľov. Švédsko.
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
Registrovala sa 5. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1268 príspevkov. Má 37 priateľov. Švédsko.
 dobré ránko májovky emoticon
drahý šiel do práce emoticon emoticon emoticon
ivet vitaj medzi nami emoticon
dani ako skúška? spokojná? ja tiež pôjdem na ostro, dúfam, že ma nezmaľuje...a účes bude, že ako sa podarí, tak bude. a nejako ma to netrápi. emoticon som na antibiotikách, aspoň, že mám dobrú lekárku...prišla za mnou dokonca k nám a hneď ma vyšetrila emoticon nie sú to priedušky (asi sobotňajšia zmrzlina a bublinkové vody zabrali) emoticon emoticon keď ja to tak lúbim a moje hrdlo nie emoticon
babenky ja budem na vás myslieť, lebo predo mou obrad ešte len bude.... emoticon emoticon
janka janga a v nicole v nitre nemajú perličkovú čelenku? no toto...

ženy mne sa dnes snívalo, že som si ostrihala nechty na rukách emoticon celkom na krátko a a ž potom som si spomenula, že veď v piatok mi ich budú robiť... emoticon emoticon

to nič ešte sem kuknem dnes a myslííííím na váááás emoticon emoticon

zuska, kde si ty?
2. máj 2007 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirka20 (34 r.)
Registrovala sa 26. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 158 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Veľký Krtíš.
    V Prievidzi, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
mirka20 (34 r.)
Registrovala sa 26. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 158 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Veľký Krtíš.
 ahojte majovky. pridavam sa k vam s mojou chorobkou. nos mam uz ako rajcinu - nie taky gulaty, ale cerveny a predbiehame sa s mojim drahym, kto viackrat kychne a minie viacej vreckoviek a to nie je z alergie. ja len dufam, ze do buduceho tyzdna nam to prejde, lebo ako povedala moja kolegyna, namiesto kytice budem drzat balicek vreckoviek... emoticon
babenky, ktore to mate tento tyzden, drzim vam velmi palceky, nech vam to vyjde, aby to bol jeden z najkrajsich dni vasho zivota a aby ste si to uzili... emoticon
2. máj 2007 o 09:11  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 mirka aby si nemala cerveny nos, tak si kup masticku borozan v lekarni emoticon je to super, nebudes ho mat ani cerveny a potom ani suchy emoticon

inak vonku je taka otrasna kosa, ze ja asi zamrznem v tych satach alebo co emoticon sa tvari, ze slnko svieti, ale 4 stupne!
2. máj 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirka20 (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mirka20 (34 r.)
 diky sampo. po robote zbehnem do lekarne a kupim si ho....aj tu na juhu je riadna kosa emoticon
2. máj 2007 o 09:24  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 asi budem mať nakoniec kožúšok, akoby som sa ydávala v decembri dokelu emoticon
2. máj 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš