Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, ja som na tom podobne - hrdlo boli, nastastie ucho uz prestalo boliet a to pocasie ma fakt serka. Ale zasa na druhej strane, aspon drahemu nebude teplo. Ale nechcem aby prsalo ....
Odpovedať
Profilova fotka
mno vcera boli prehanky na 40%, dnes uz su na 60% tak uvidime... hlavne vonku bez slniecka sa nebude dobre fotit :( ...jo stastie a peniazky ako sa vravi :-)
Odpovedať
baby asi je voľajaký vírus na tejto stránke, lebo mňa ráno príšerne bolelo hrdlo a bolo mi strašne zle od tlaku. :-p teraz idem posledný krát skúšať šaty...som z toho akási nesvoja od soboty, čo sa mi sníval ten sprostý sen :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aky sen sa ti snival? ja som mala vcera nocnu moru s mojim drahym...
Odpovedať
no ja dnes o nicom nebudem hovorit, iba o sukni :-D :-D ;-)
Odpovedať
dani...všetko sa pokazilo, čo sa dalo. celý svadobný deň: ráno pršalo (priam lialo :-p ), keď som otvorila vak so šatami, boli tam zabalené úplne iné, než som si vybrala. nevedeli sme nájsť obrúčky, v reštike nám nechceli spraviť výzdobu a aj jedlo podľa nás, že oni vedia, čo majú robiť... |-| =-) ;-( ;-( no prosto haluz nad haluze :-p
Odpovedať
no ja len dufam, ze na mna nic nevyleze, lebo lieciky ziadne nemozeme papat teraz :-| ...ale nic mi nie je - ani naznak...len to, ze mi nechuti nijake jedlo :-S
Odpovedať
ahoj žuži ja tiež nemám chuť tískať lieky :-| asi to večer skúsim s cibuľou a medom :-D drahý bude mať radosť :-D :-D
Odpovedať
inak usiplesk sa dnes prihlasil na tri tanecne hodiny ;-) :-D Jani ;-)...ked to ma vykantrit bacilky, tak to musie dvojmetrak vydrzat..z lasky ;-)
Odpovedať
fíha, to je sila...vstúpil si do svedomia? :-D :-D vydrží on všetko pre mňa, xixi 8-)
Odpovedať
ja som sa bala vcera spat, lebo som pozerala az do polnoci ci dokedy to trvalo Gothiku :-D...ale sa mi paci ten film ;-)...tak som neodolala...ale skoro vobec som sa potom nevyspala :-S
Odpovedať
dobrý film ozaj... ;-) musím zdrhať, lebo idem na skúšku šiat a potom už domkov :-) dnes som bola poslednýkrát v robotke slobodná :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jani - asi hej :-D...
Odpovedať
jeeej - Ty sa maaaas...ja makam aj zajtra a az do piatku :-S ...ale nevadi...v piatok budem mat suknuuuu hotovu :-) ...tak pekny dnik a ked budes mat este chvilku, tak nakukni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty pracujes aj cez sviatok? no totoo, to by sa nemalo :-)
Odpovedať
Dani - no joo - to vies kapitalisti ]-( ...sa nas nikto nepyta...proste vzdy prveho zacina uzavierka...iba 1.1. mame posun o jeden den...inak svaatek nesvaaatek - makame jak farebni...ale nevadi, sukna vsetko zahojila dopredu na vela dni :-D...a zajtra idem na Alexnadrovcov, tak to tu nejako prezijem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
strasne sa tesim z tej sukne :-) skoda ze som pri tom nebola.... chcela som vidiet aj maju....vraj ma cierne vlasy.... si prefarbila vcera z tej najblondavejsej blond :-)
Odpovedať
tak ani by som nepovedala, ze by mohla byt blondina :-)....hej, ma cierne a sekne jej to..ja si ju zasa neviem predstavit v blond farbe, kedze som ju predtym nevidela :-)...aj sme vymysleli, ze mi dole na kazdy "cipik" vlecky nasije maly cvocik a ked bude treba pri tancovani, tak to tam len pripnem, dva do jednej strany a dva do druhej strany :-)...no super...a trosku mi musela rozsirit pas asi o 4 cm kvoli brusku |-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Slovenskooooooo :-)
Odpovedať
heeeeja heeeeeeja heja Slovenskooooo :-D...sice sa skvarim v praci, ale nevadiii, nevadiii...sme maaajstriiii :-D :-D....a drzte palce, ideme poobede vybavovat uver na bytik...tak snad sa dohodneme na nejakom slusnom percente urokovom :-S
Odpovedať
Profilova fotka
julova, vela stastia ... ja uz to mam za sebou.
Odpovedať
dakujem .. treba na to vela nervov :-S :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no my to mame este daleko pred sebou.... :-( ...ale drzim palce zuzi
Odpovedať
už som nakukla...ja som dnes strasne ochrapana. v om salone mali tak teplo, ze som postijacky zaspavala, jek tam behali kolo mna. ani neviem, ci sa mi tie saty este pacia 8-( viete si predstavit svet bez hokeja?idem aj tam nakuknut =-) ked to este frci, ci co :-D :-D zuzi trimem paste ;-) ;-)
Odpovedať
vážne som si poslednú minutu mrkla... 8-) ale viem výsledok akuálne, to je hlavné, nie? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo! je tu niekto? :-) ci nie? :-( janino aj ja som bola dnes poslednykrat skusat saty. Samozrejme, pridem do PP a na dverach dovolenka vycapena.. Teta na mna zabudla, ale potom prisla predsa len :-) usili mi kabatik z odstrihnutej vlecky, skvely :-) ale akosi mi to stale nedochadza.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som nemala pozerat tu predpoved pocasia, lebo ma to stale viac ROZCULUJE ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no predpoved sa nejak zasadne nemeni, aj ked by uz mohli upresnit, ci to bude na celom uzemi, kde viac kde menej....
Odpovedať
ahojte...včera som padla s horúčkou do postele a vôbec, ale vôbec to u mňa nevyzerá dobre. zajtra asi idem k lekárke na antibiotiká :-S sa teším....aj pred krstom pred dvoma rokmi som takto ležala v horúčkach...ešte že ma už nečaká v živote žiadna takáto sviatosť... :-D :-D tak myslím na vás a snáď sem nakuknem, keď ma starostlivý medvedík vypustí z pelechu :-D :-D
Odpovedať
Ahojte kočky, ja som nová, ale snáď neva. Ako čítam, že ste všetky choré, pripájam sa aj ja k Vám. Včera som bola taktiež u lekára, samozrejme antibiotiká. :-( Ani by som neišla, ale do 12.5.2007 musím byť fit, keď sa vydávam :-) Pekný dník a vyliečte sa. Ja to mám ťažšie, keď aj na sviatok práce som v práci. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?