Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
jeeej to mas super, ze najskor ides na kamaratkinu svadbu a vsetko uvidis, co a ako... ja som tiez vzdy dufala, ze niektora z kamaratiek sa bude vydavat skor, tak sa pojdeme inspirovat, ale oni vsetky tvrdia, ze kedze sme my s drahym spolu najdlhsie, my mame mat prvi svadbu, alebo aj sestru mam starsiu, aj moj Dusko ma brata starsieho a nikto zatial nic... :-( a ja uz som si povedala, ze viac sa mi na nikoho cakat nechce a teda budeme prvi :-) a hotovo!
Odpovedať
no ja som tiež rada, že sa budem moct trošku poinšpirovat ;-) A neboj, niekto byt prvý musí a ked vás kamoši uvidia, tak sa kolotoč so svadbami nezastaví :-D
Odpovedať
veru a potom budeme chodit zo svadby na svadbu 8-) to bude fajn ;-)
Odpovedať
to veru...ja začínam teraz..hned dve svadby behom pár týždnov ;-) sa teším ;-) na prvú idem s priatelom ale na druhú si budem musiet nájst nejakého partáka :-D
Odpovedať
a to uz preco?
Odpovedať
no lebo hned po tej prvej priatel odchádza do zahraničia :-(
Odpovedať
a kam ide? na kolko ta opusti? teda, to budes potom vsetko okolo svadbicky zariadovat sama? noa le aspon ti do toho nebude nikto kecat :-D budes si moct vsetko zariadit po svojom...
Odpovedať
no ja som to tu už viackrát spomínala...odchádza do Írska a ak sa mu tam podari nájst dobrú robotku, v januári pojdem aj ja a tým pádom ani svadba nebude ale mám druhý termín na 19.4.2008. No čo, životné zmeny sa nám ponúkajú....preto som aj spomínala, že až v januári možem vobec začat niečo aj vybavovat, lebo dovtedy neviem či vlastne svadba bude... ;-) ale nakoniec to možno dopadne úplne skvele...ako by sme najradšej...zoberieme sa tam, a potom doma už len pre rodinu posedenie v reštike a s kamošmi riadna chata niekde... ;-) ach jaj, mám to teraz všetko v hlave a už dlhšie sa mi ani spat riadne nedá...už aby tie zmeny, ktoré majú príst, prišli, lebo takto sa neviem nikam pohnút... :-S
Odpovedať
Ahaaaa, no ja som sa zaregistrovala len pred nedavnom, tak som to nepostrehla, ale znie to ako velmi dobry plan ;-) trosku si zarobite a hned sa vam po navrate bude lahsie zacinat a ja mam teraz v Irsku kamaratku, vraj je tam super, velmi je spokojna. A mozno ani ta svadba tam by nebola od veci :-N my sme tiez s drahym este v USA a uz sme tiez mali napady ako svadba v Las Vegas atd., nebolo by to zle, ale ako som pisala, nasim rodicom by to bolo luto, hoci by akceptovali akekolvek nase rozhodnutie :-|
Odpovedať
ved aj našim by to bolo určite lúto, ale pokial mám dat nehorázne penieze za svadbu, ktorú navyše ani neschvalujem..(teda nie doslovne, len sa mi to nepáči)...teda obaja...nie sme za obyčajnú svadbu so všetkými tými zvykmi a pod...a iné svadby tu na Slov. asi ani neexistujú...tak prečo nie... ;-) vy ste teraz v USA? tiež zarábate? na bytík a tak, že? ;-) je to dobré...moj drahý tam už bol, ale jemu sa tam až tak nepáčilo...ja by som šla...ale tak uvidíme...ako bude na ostrovoch a potom pudem o dúm dál... 8-) ;-)
Odpovedať
Miri na tu otazku kolko budeme mat ludi 73...preto sa divým ze tebe sa zda 47 vela--- :-D
Odpovedať
jaaaaaaj.... :-D no mne príde vela aj 30.... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej, my sme tu uz prosim pekne piatykrat :-o ...ostavame skoro do decembra, na sedem mesiacov... niezeby sa nam tu az tak ohromne pacilo, nikdy by som tu nedokazala zit, americania nemaju ziadnu kultutu a neschvalujem ani ich zivotny styl, ale vzdy sa nam tu celkom pekne podarilo zarobit...mohli sme si vdaka amerike kupit bytik, teraz este treba peniazky, aby sme ho mohli zariadit a snad ostanu nejake aj na auticko, alebo aspon, ked uz budeme brat uver, tak nie moc vysoky a co svadby tyka, ja som sa na nu namotala az teraz, ked sme sa rozhodli, ze to uz buduci rok uz ozaj bude :-) pre mna vzdy ovela viac znamenala len ta obrucka na prste a pocit, ze niekomu patrim a tak, nikdy som nesnivala o svadbe ci o bielych satach...az teraz a musim sa priznat, zacina sa mi to pacit...dokonca aj dilemu, co som vzdy mala (nie sme s mojou laskou pokrsteni, takze svadba v kostole neprichadza do uvahy), najst nejake pekne miesto, kde by bol obrad, uz som zahodila za hlavu, lebo vsetky tie kastiele, co ti to mozu spravit, pytaju za to nehorazne peniaze, tak som dnes Duskovi oznamila, ze uz je mi to uplne jedno a ked sa nam nepodari vybavit obrad niekde tam, kde chceme hostinu, prosto to bude na mestskom urade a basta, hlavne, ze budeme svoji a hotovo :-N
Odpovedať
Peti a co tak niekde vonku???zavolate si oddavajuceho tam... ;-) A fakt je 73 ludi dost este ze mi to platia moji milovaný rodicia...lebo inak by sme sa asi vzali len tak sami v sukromi a hotovo...ved tolko prachovv... :-D
Odpovedať
to je milé..... ;-) ja tiež nestojím o žiadnu typickú svadbu, jedniné čo mi bude ľúto, budú tie krásne biele šatočky...ale aj to by sa dalo vyriešiť ;-) tak piatykrát? no hlavne, že sa dá tak dobre zarobiť..lebo tu by si si zo slovenského platu nikdy nekúpila ani len karavan!! my by sme sa radi zbavili dlžob za úver..snád sa to podarí...veľmi som vždy túžila utiecť niekam von..snád to bude dobrý začiatok.. ;-) vy ste sa tam ako dostali? cez agentúru či známych? viem...treba sa len rozhodnúť a risknúť to..ved prinajhoršom, vrátim sa tam, kde som teraz...
Odpovedať
no to prave zistujeme, co a ako...ono uz ani to miesto by nebol problem, mame nejake miesta, ktore by prichadzali do uvahy, len vybavit to povolenie, vraj to nejde len tak...to jedine sa mi tu paci na americanoch, oni sa proste rozhodnu, ze sa zoberu doma na zahrade, tam si zavolaju kohokolvek, kto ma licenciu na oddavanie a tam ich zosobasia...u nas to vraj len tak lahko nejde :-( ale vymyslime, co sa da, dam vam potom vediet, ako to vyslo, ja by som vazne mala pocit, z toho mestskeho uradu, ze mi tu paradu, tie krasne saty a to vsetko ani netreba, keby to bolo tam...
Odpovedať
peti pozerala si album ivetulienky...oni to ,ali náááááádherné...pozri si to...tak by som si to aj ja predstavovala...ale tu nieje ziadny taký priestor... :-(
Odpovedať
na úrade by som ani ja nikdy nechcela..bud niekde vonku v nejakej záhrade..to sa mi vždy páčilo...alebo v nejakom kaštieli...len nie úrad!!! to je tak strašne formálne a nepekné... :-S
Odpovedať
A hlavne u nas na urade maju este na stenách take tie farebné koberce...no OTRAS.... :-D :-D
Odpovedať
ani nehovor.... 8-( radšej aj na námestí pri fontáne :-D
Odpovedať
juuj, tak to je cosi ta Ivetkina svadba, ale zase ja hladam miesto, kde sa da byt aj dnu aj vonku...predsalen, 26.5. este nemusi byt tak pekne a teplo a vecer resp. v noci by nam mohlo byt zima, takze ja som viacmenej planovala nejaku peknu vacsiu restauraciu, okolo ktorej je pekny areal a mat dve alternativy, ze ak bude pekne, mat to vonku (teda myslim obrad), ale na hostinu sa planujem presunut dnu...pamatam si, mala som promocie 13.6. a to bol jun a lialo ako z krhly a bola strasne zima, nechcela by som byt smutna z toho, ze by sa hostina musela prerusit alebo skratit kvoli zlemu pocasiu :-(
Odpovedať
no to je najhoršie...človek si nemôže zaistiť počasíčko... :-|
Odpovedať
No to sa bojim ze bude zima...budete si na saty davat aj nejaký kabatik....to sa mi moc nepaci a v kostole bude asi zima.... :-|
Odpovedať
no snád v máji nebude... :-| ale tak pre prípad určite niečo...aj v sále može byt chvílkami zima :-|
Odpovedať
Budes trsat tak ti zima nebude,,,ja som prave dnes pozerala svadbu kamoskynej sestry....mali to tak ze nevestu zenich vydel az pri oltáry a bolo to kráááááásne.......ach tak ma to dojalo fnuk,,, :-( :-D
Odpovedať
no ja by som velmi chcela nejake bolerko, teda uz mam aj predstavu o satach, su z Nicole, model Octubre, mala ich Adelka z BA, vyzeraju nadherne, nieco take by mi slo...takze na obrad aj vonku, by boli uplne skvele a na hostinu a hlavne na zabavu, by som si ho dala dole, aby som sa zbytocne pri tancovani nezapotila xi-xi :-)
Odpovedať
Peti tak tie su nádherné a nej velmi pristali.... :-)
Odpovedať
veru, aspon bolerko nejaké..ozik holky, neviete mi poradit, ja som ešte nebola pozerat, ale požičajú v takýchto salonoch len bolerko samotné? ale nie biele...to teraz na tú kamkinu svadbu. A kolko by to tak cca mohlo stát požiačanie?
Odpovedať
urcite poziciavaju alebo take tie sale co si prehodis cez plecia...
Odpovedať
no aj to by stačilo..pojdem na okružnú jazdu po všetkých tu v meste a snád sa aj trochu pokochám šatočkami... ;-) ....svadobnými..... ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?