Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucul asi v utorok pojdem s mamou :-) aby som tam necakala sama pred tou budkou, lebo by som si to este mohla rozmysliet :-) janino ja som nikdy nehovorila vsetko... ked som bola este mala, tak som mala na to taku schemu, co poviem.. potom som povedala: na viac si nepamatam (a v tomto som klamala) a za tym posledny hriech: klamala som :-) takze som vlastne vyspovedala aj to predchadzajuce klamstvo :-D
Odpovedať
to je dobré... ;-) a vlastne to asi použijem aj ja :-D :-D práve som došila šatočky na redový...konečne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiha janino ty si sama sijes saty? =-) :-. tak to mas moj obdiv ;-)
Odpovedať
ďakujem :-) ;-) aj po polnoci som si ušila,ale to malo premiéru na plese (foto je v albume) 8-) baví ma to, ale len tak pre seba, keď mám chuť a čas x-) už som dala redové do albumu =-)
Odpovedať
jeeej janino ty si nasa sikula... :-D :-D
Odpovedať
:-) :-) ja len tak vrámci nudy tvorím :-) :-)
Odpovedať
si si mohla aj svadobne usit :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte...ste tu niekto? =-) ;-) Jani - sikulka si a aj okuliarky Ti seknu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja nemam prijmanie, ale vraj na spoved ides pred prijmanim takze mozes aj pred svadbou ked nemas prijmanie.... prijde mi to take divne, ked Boh je vsade pritomny tak na co musim ist do kostola za "tlmocnikom" ja by som sa ani nevedela pomodlit zdravas ako rozhresenie....radsej v piatok pred svadbou v noci si dam sukromny rozhovor s nim...moj drahy bude spat u rodicov po dlhej dobe, tak budem mat noc pre seba...a mozem sa s panbickom porozpravat... ...som zvedava nevesticky ako budeme tu noc pred svadbou spat... ci vobec, alebo ci sa nam nebude chciet vstat rano :-)
Odpovedať
ahojte...som tu zas.... dani, veď mne sa túto noc prvýkrát snívalo o svadbe...a nič nám nevyšlo...dúfam, že je to dobré znamenie, že všetko výjde :-) zuzi ako bolo na svadbe? my sme včera boli na dvoch gratulovať...joj normálne sa už teším na tú našu. a ako ušiačičko? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no dani, ako sa ja poznam, tak ja spat budem :-) lebo ja skoro vzdy zaspim... ja proste v noci vypinam :-) len potom rano to na mna nahle dolahne :-N janino mne sa o svadbe sniva pravidelne.. same bludy :-) zatial vsetko skor negativne, ze nieco nevyslo a tak. Hlavne, ze mam zle saty, ze nestihame, ze sme nieco zabudli a tuto noc sa mi snivala totalna haluz - ze ma balil veduci hotela.. tak to fakt neviem, kde moja hlava zobrala :-D
Odpovedať
ahoj Jani - bolo to kraaasne - moje slniecko Zuzanka bola nadherna a ja som takmer stale rumazgal :-D x-) :-) ..ach tie hormony :-D ..a usiacisko ma trosku "nahneval" lebo je fakt totalne poleno, co sa tanca tyka...az mam obavy z nasej svadby...ma fakt bude mrziet, ked budem tancovat s kazdym, len nie s nim...doteraz on len v pohodee, v pohodeee...ze to nejako zvladne, tak som si myslela, ved ok..na diskoteky my moc nie sme a ani na ziadnej zabave sme spolu doteraz neboli - az vcera na tej svadbe...a s hrozou som zistila, ze usiska sice ma, ale ziadny hudobny sluch =-) ...vies co mi to dalo prace? ale on sa ani nevie nechat viest..a aj sladak "moderny" bol takmer cely cas mimo rytmu =-) ...no fakt mi to doslo luto :-( ...a to uz rok vie, ze sa ide zenit...vyorganizovala som takmer celu svadbu a on teda mohol zabezpecit aspon nejaky tanecny kurz...ma to "dojalo"...ale zenich ma povykrucal ajajaaaj :-D...ale aj tak mi to bolo luto...a ked uz aj kapelnik si vsimol ako takmer stale sedime a vyvolal nas na parket pred vsetkymi do mikrofonu...asi pochopil preco sedime potom... |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
a ja v stave pozehnanom spim stale, tak sa nebojim, ze nebudem den pred nasou :-D...len aby som vydrzala...vcera sme boli "len" do 22.00...viac som nevladala...boli sme na nohach od rana od 7.00 hod.. a inak nevesticka bola uuplne super a velmi kludna a vysmiata...takze asi to tak fakt byva, ze dojimave su pre nas svadby inych blizkych ako nase...teda dufam :-D...ja som mala hrcu v hrdle celu omsu...no krasni boli x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi som zvedava, kto bude mat hrcu v hrdle z nas ;-)
Odpovedať
no keby sme si mohli ist navzajom aspon sa pozriet, tak ja by som ju urcite mala pri kazdej z Vas :-)...joj majovky moje - budete vsetky tak krasne x-) a vcera viete co bolo najkrajsie pre mna? ked sme sa lucili pri odchode so Zuzkou a jej Jozkom...ako mi zenich urobil krizik na brusko a Zuzka na celo a pozehnali nam nasu rodinku...ja som sa zasa rozplakala :-D...bolo to strasne "silne"...a krasne..mam nejake foto z mobilu..ale moc tam toho nie je vidiet, ale tak dam nachvilu do albumu :-)
Odpovedať
veď to bude pravda, lebo ja mám tiež stále hrče v hrdle... :-( mne palino včera naznačil, že by si chcel skúsiť tanec "asi prvý", našťastie, my sa tak zhodneme aj v tomto...nie sme parketové levy, ale keď sa roztancujeme, už sme vkuse na parkete. nebuď smutná...mna zas dnes dojal, lebo sme dostali tanierovú súpravu od jednej tety (už máme 4) 8-( a išiel to rozbaľovať. ja som kukala telku a my hovorí: poď to aj ty rozbeľovať, veď je to aj tvoj svadobný dar :-o ma tak vytočil tou vetou.... :-| celú svadbu organizujem bez jeho najmenšieho záumu (ak mal záujem, nezabudol mi to 20x pripomenúť :-D ) a teraz mi povie toto...no asi bola zlá konštalácia hviezd ;-) jani "šamponik" ty si ma riadne dnes ráno dojala s tou predpoveďou počasia :-S normálne som si klikla na ten link a myslím, že to bolo naposledy, lebo mi to len pokazilo náladu...veríííííím, že nám zasvieti slniečko 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino no ja tou predpovedou tiez nie som nadsena.. ale zase sa zmenila, rano tam bola max. teplota 24, teraz je uz len 20 (a vcera vecer bolo 22), takze mozno sa to aj zmeni dovtedy :-) dufam, ze k lepsiemu :-D zuzi to je aj tak uplne skvele, ze ste to tak krasne stihli 8-) ja som si dnes pozerala nejake albumy na MK a ked som videla tie maminy s bruskami, tak som usudila, ze ja asi nie som este na to pripravena.. teda na to brusisko :-| keby som to dieta mohla nosit v taske mimo tela, ja by som sa potom on aj postarala.. :-) len ten porod.. :-x ach jo, moja nekonecna trauma... a pritom deticky male narodene su skvele...
Odpovedať
ja som si len nemyslela, ze je s tancom na tom az tak zle...viem, ze nemoze vediet vsetko a su ine veci, v ktorych je super...ale aj tak..trosku zaujmu by nezaskodilo...ja mam niekedy pocit, ze robi len to, co mu "nadiktujem" a je to niekedy desne unavne |-| ...ale asi je to fakt tou konstelaciou :-)...a verim, ze slniecko mat budete...sa rozziari pri pohlade z nebicka na Vas :-) radsej zazenme, tie chmurne myslienky na ich "dojimave" ciny, lebo budeme mat vrasky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, ja nemam vrasky z neho :-) on sa totiz o tu svadbu stara viac ako ja :-) hehe.. a tusim to aj viac preziva.. no veru, asi ze nie je najmladsi uz ;-) milacik :-D
Odpovedať
samponik - no jooo...uz aj vek ma tlacil a materinske hormony uz sa nedali utisit :-D...ale sme stastni a isto aj pominu tie starosti, ci vydrzim na vlastnej svadbe...bude tam kopec skvelych ludi, ktorych mame radi, tak vydrzim :-)... tie fotky sa straaaasne dlho nacitavaju...uz len poslednych 5 kuskov tam idem dat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a nie si na nejakej z nich? ozaj, som sa zabudla pochvalit (sama seba sa :-D), ze som vyrobila vcera pierka... x-)
Odpovedať
ja sa zatial o "nase" pocasie radsej nezaujimam :-D
Odpovedať
samponik - na par z tychto poslednych co sa nacitavaju :-D...tak vydrrrz... a pierka som ocumakovala - no sikulka si, co Ti poviem ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved mi dali zabrat, musela som tam tu ruzicku prisit! ]-( ale su celkom fajn :-) sa mi tak zda... x-)
Odpovedať
jasne ze su fajn...a o to krjasie, ze je v nich aj Tvoja vlastna namahava praca ;-)...to ma ta-ktora vec hned iny rozmer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jee, uz vidim :-) kocka mamina.. Zuska a ty papas? lebo nejaka chuda si ;-) a vyzeras.. no asi tak na 24 aj s cestou :-D
Odpovedať
ze chuda...chuda som len hore ]-( ...to "nechude" zakryla sukna :-D...neboj, je ma dost ;-) ...mam 56 kg, co je na vysku 163 cm celkom dost ;-)...a vcera som papala 3x a dnes sme spapali takmer celu vysluzku :-D...teda aj mamine mojej som dala ;-)...fazulke doprajem riadne celkom ze dost :-D...ze 24 - dakujem za lichotku ;-) Janinko - kam si nam zmizla? ;-)
Odpovedať
teda 3x na svadbe len :-)+doma ranjaky este...a ze predjedlo pred omsou a odobierkou normalne varene papanicko =-) ;-) - masko, ryza zemiaciky....a veeela kolacikov a ovocia, po kostole polievocka a zasa druhe jedlo a okolo deviatej zasa salaty a rezne a kuriatko...a potom sme uz isli..ale asi nejaky ten chod este bol :-)...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi podla BMI mas normalnu hmotnost :-) ja mam trosku viac kg (asi o dve)... a o 10 centikov viac som narastla ;-) a je ma tak akurat, takze ak o 5 rokov budem mat normalnu hmotnost ako ty, tak to budem ina kočka :-D takže ty si kočka :-) a ešte aj mlado vyzeráš. joj, asi ma zradí o chvíľu baterka, takže ak by som zmizla.. :-|
Odpovedať
no hj...BMI su cisla ale BMI nevidi ako nespravne su "svaly" rozlozene :-D...ale no - nestazujem si...ale ktora zena e totalne so sebou spokojna, hejze? :-)...no tak pome do pelechu, snivat katastroficke svadobne snicky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?