Menu Forum

Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sampo
Registrovala sa 5. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1038 príspevkov. Má 48 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
sampo
Registrovala sa 5. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1038 príspevkov. Má 48 priateľov.
 lucul asi v utorok pojdem s mamou emoticon aby som tam necakala sama pred tou budkou, lebo by som si to este mohla rozmysliet emoticon
janino ja som nikdy nehovorila vsetko... ked som bola este mala, tak som mala na to taku schemu, co poviem.. potom som povedala: na viac si nepamatam (a v tomto som klamala) a za tym posledny hriech: klamala som emoticon takze som vlastne vyspovedala aj to predchadzajuce klamstvo emoticon
29. apr 2007 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
Registrovala sa 5. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1268 príspevkov. Má 37 priateľov. Švédsko.
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
Registrovala sa 5. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1268 príspevkov. Má 37 priateľov. Švédsko.
 to je dobré... emoticon a vlastne to asi použijem aj ja emoticon emoticon
práve som došila šatočky na redový...konečne emoticon
29. apr 2007 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 fiiiha janino ty si sama sijes saty? emoticon emoticon tak to mas moj obdiv emoticon
29. apr 2007 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 ďakujem emoticon
emoticon aj po polnoci som si ušila,ale to malo premiéru na plese (foto je v albume) emoticon
baví ma to, ale len tak pre seba, keď mám chuť a čas emoticon
už som dala redové do albumu emoticon
29. apr 2007 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luculka (33 r.)
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1307 príspevkov a 3 albumy. Má 7 priateľov.
  • Svadba bola 19. mája 2007
    Malacky, Kamenný mlyn, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
luculka (33 r.)
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1307 príspevkov a 3 albumy. Má 7 priateľov.
 jeeej janino ty si nasa sikula... emoticon emoticon
29. apr 2007 o 17:29  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 emoticon emoticon ja len tak vrámci nudy tvorím emoticon emoticon
29. apr 2007 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luculka (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
luculka (33 r.)
 si si mohla aj svadobne usit emoticon emoticon emoticon
29. apr 2007 o 17:33  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
Registrovala sa 30. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1634 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
julova
Registrovala sa 30. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1634 príspevkov. Okres Bratislava.
 ahojte...ste tu niekto? emoticon emoticon
Jani - sikulka si a aj okuliarky Ti seknu emoticon
29. apr 2007 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
Registrovala sa 23. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 421 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. mája 2007
    Modry kostolik v Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
Registrovala sa 23. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 421 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. mája 2007
    Modry kostolik v Bratislave, okres Bratislava
 ani ja nemam prijmanie, ale vraj na spoved ides pred prijmanim takze mozes aj pred svadbou ked nemas prijmanie....
prijde mi to take divne, ked Boh je vsade pritomny tak na co musim ist do kostola za "tlmocnikom" ja by som sa ani nevedela pomodlit zdravas ako rozhresenie....radsej v piatok pred svadbou v noci si dam sukromny rozhovor s nim...moj drahy bude spat u rodicov po dlhej dobe, tak budem mat noc pre seba...a mozem sa s panbickom porozpravat...
...som zvedava nevesticky ako budeme tu noc pred svadbou spat... ci vobec, alebo ci sa nam nebude chciet vstat rano emoticon
29. apr 2007 o 19:48  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 ahojte...som tu zas....
dani, veď mne sa túto noc prvýkrát snívalo o svadbe...a nič nám nevyšlo...dúfam, že je to dobré znamenie, že všetko výjde emoticon
zuzi ako bolo na svadbe? my sme včera boli na dvoch gratulovať...joj normálne sa už teším na tú našu. a ako ušiačičko? emoticon
29. apr 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 no dani, ako sa ja poznam, tak ja spat budem emoticon lebo ja skoro vzdy zaspim... ja proste v noci vypinam emoticon len potom rano to na mna nahle dolahne emoticon
janino mne sa o svadbe sniva pravidelne.. same bludy emoticon zatial vsetko skor negativne, ze nieco nevyslo a tak. Hlavne, ze mam zle saty, ze nestihame, ze sme nieco zabudli a tuto noc sa mi snivala totalna haluz - ze ma balil veduci hotela.. tak to fakt neviem, kde moja hlava zobrala emoticon
29. apr 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 ahoj Jani - bolo to kraaasne - moje slniecko Zuzanka bola nadherna a ja som takmer stale rumazgal emoticon emoticon emoticon ..ach tie hormony emoticon ..a usiacisko ma trosku "nahneval" lebo je fakt totalne poleno, co sa tanca tyka...az mam obavy z nasej svadby...ma fakt bude mrziet, ked budem tancovat s kazdym, len nie s nim...doteraz on len v pohodee, v pohodeee...ze to nejako zvladne, tak som si myslela, ved ok..na diskoteky my moc nie sme a ani na ziadnej zabave sme spolu doteraz neboli - az vcera na tej svadbe...a s hrozou som zistila, ze usiska sice ma, ale ziadny hudobny sluch emoticon ...vies co mi to dalo prace? ale on sa ani nevie nechat viest..a aj sladak "moderny" bol takmer cely cas mimo rytmu emoticon ...no fakt mi to doslo luto emoticon ...a to uz rok vie, ze sa ide zenit...vyorganizovala som takmer celu svadbu a on teda mohol zabezpecit aspon nejaky tanecny kurz...ma to "dojalo"...ale zenich ma povykrucal ajajaaaj emoticon...ale aj tak mi to bolo luto...a ked uz aj kapelnik si vsimol ako takmer stale sedime a vyvolal nas na parket pred vsetkymi do mikrofonu...asi pochopil preco sedime potom... emoticon
29. apr 2007 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 a ja v stave pozehnanom spim stale, tak sa nebojim, ze nebudem den pred nasou emoticon...len aby som vydrzala...vcera sme boli "len" do 22.00...viac som nevladala...boli sme na nohach od rana od 7.00 hod..

a inak nevesticka bola uuplne super a velmi kludna a vysmiata...takze asi to tak fakt byva, ze dojimave su pre nas svadby inych blizkych ako nase...teda dufam emoticon...ja som mala hrcu v hrdle celu omsu...no krasni boli emoticon
29. apr 2007 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 zuzi som zvedava, kto bude mat hrcu v hrdle z nas emoticon
29. apr 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 no keby sme si mohli ist navzajom aspon sa pozriet, tak ja by som ju urcite mala pri kazdej z Vas emoticon...joj majovky moje - budete vsetky tak krasne emoticon

a vcera viete co bolo najkrajsie pre mna? ked sme sa lucili pri odchode so Zuzkou a jej Jozkom...ako mi zenich urobil krizik na brusko a Zuzka na celo a pozehnali nam nasu rodinku...ja som sa zasa rozplakala emoticon...bolo to strasne "silne"...a krasne..mam nejake foto z mobilu..ale moc tam toho nie je vidiet, ale tak dam nachvilu do albumu emoticon
29. apr 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 veď to bude pravda, lebo ja mám tiež stále hrče v hrdle... emoticon
mne palino včera naznačil, že by si chcel skúsiť tanec "asi prvý", našťastie, my sa tak zhodneme aj v tomto...nie sme parketové levy, ale keď sa roztancujeme, už sme vkuse na parkete.
nebuď smutná...mna zas dnes dojal, lebo sme dostali tanierovú súpravu od jednej tety (už máme 4) emoticon
a išiel to rozbaľovať. ja som kukala telku a my hovorí: poď to aj ty rozbeľovať, veď je to aj tvoj svadobný dar emoticon ma tak vytočil tou vetou.... emoticon
celú svadbu organizujem bez jeho najmenšieho záumu (ak mal záujem, nezabudol mi to 20x pripomenúť emoticon ) a teraz mi povie toto...no asi bola zlá konštalácia hviezd emoticon

jani "šamponik" ty si ma riadne dnes ráno dojala s tou predpoveďou počasia emoticon normálne som si klikla na ten link a myslím, že to bolo naposledy, lebo mi to len pokazilo náladu...veríííííím, že nám zasvieti slniečko emoticon emoticon
29. apr 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 janino no ja tou predpovedou tiez nie som nadsena.. ale zase sa zmenila, rano tam bola max. teplota 24, teraz je uz len 20 (a vcera vecer bolo 22), takze mozno sa to aj zmeni dovtedy emoticon dufam, ze k lepsiemu emoticon

zuzi to je aj tak uplne skvele, ze ste to tak krasne stihli emoticon ja som si dnes pozerala nejake albumy na MK a ked som videla tie maminy s bruskami, tak som usudila, ze ja asi nie som este na to pripravena.. teda na to brusisko emoticon keby som to dieta mohla nosit v taske mimo tela, ja by som sa potom on aj postarala.. emoticon len ten porod.. emoticon ach jo, moja nekonecna trauma... a pritom deticky male narodene su skvele...
29. apr 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 ja som si len nemyslela, ze je s tancom na tom az tak zle...viem, ze nemoze vediet vsetko a su ine veci, v ktorych je super...ale aj tak..trosku zaujmu by nezaskodilo...ja mam niekedy pocit, ze robi len to, co mu "nadiktujem" a je to niekedy desne unavne emoticon ...ale asi je to fakt tou konstelaciou emoticon...a verim, ze slniecko mat budete...sa rozziari pri pohlade z nebicka na Vas emoticon

radsej zazenme, tie chmurne myslienky na ich "dojimave" ciny, lebo budeme mat vrasky emoticon
29. apr 2007 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 joooj, ja nemam vrasky z neho emoticon on sa totiz o tu svadbu stara viac ako ja emoticon hehe.. a tusim to aj viac preziva.. no veru, asi ze nie je najmladsi uz emoticon milacik emoticon
29. apr 2007 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 samponik - no jooo...uz aj vek ma tlacil a materinske hormony uz sa nedali utisit emoticon...ale sme stastni a isto aj pominu tie starosti, ci vydrzim na vlastnej svadbe...bude tam kopec skvelych ludi, ktorych mame radi, tak vydrzim emoticon...

tie fotky sa straaaasne dlho nacitavaju...uz len poslednych 5 kuskov tam idem dat emoticon
29. apr 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 a nie si na nejakej z nich?
ozaj, som sa zabudla pochvalit (sama seba sa emoticon), ze som vyrobila vcera pierka... emoticon
29. apr 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 ja sa zatial o "nase" pocasie radsej nezaujimam emoticon
29. apr 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 samponik - na par z tychto poslednych co sa nacitavaju emoticon...tak vydrrrz...
a pierka som ocumakovala - no sikulka si, co Ti poviem ... emoticon
29. apr 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 ved mi dali zabrat, musela som tam tu ruzicku prisit! emoticon ale su celkom fajn emoticon sa mi tak zda... emoticon
29. apr 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 jasne ze su fajn...a o to krjasie, ze je v nich aj Tvoja vlastna namahava praca emoticon...to ma ta-ktora vec hned iny rozmer emoticon
29. apr 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 jee, uz vidim emoticon kocka mamina.. Zuska a ty papas? lebo nejaka chuda si emoticon a vyzeras.. no asi tak na 24 aj s cestou emoticon
29. apr 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 ze chuda...chuda som len hore emoticon ...to "nechude" zakryla sukna emoticon...neboj, je ma dost emoticon ...mam 56 kg, co je na vysku 163 cm celkom dost emoticon...a vcera som papala 3x a dnes sme spapali takmer celu vysluzku emoticon...teda aj mamine mojej som dala emoticon...fazulke doprajem riadne celkom ze dost emoticon...ze 24 - dakujem za lichotku emoticon

Janinko - kam si nam zmizla? emoticon
29. apr 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 teda 3x na svadbe len emoticon+doma ranjaky este...a ze predjedlo pred omsou a odobierkou normalne varene papanicko emoticon emoticon - masko, ryza zemiaciky....a veeela kolacikov a ovocia, po kostole polievocka a zasa druhe jedlo a okolo deviatej zasa salaty a rezne a kuriatko...a potom sme uz isli..ale asi nejaky ten chod este bol emoticon...
29. apr 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 zuzi podla BMI mas normalnu hmotnost emoticon ja mam trosku viac kg (asi o dve)... a o 10 centikov viac som narastla emoticon a je ma tak akurat, takze ak o 5 rokov budem mat normalnu hmotnost ako ty, tak to budem ina kočka emoticon takže ty si kočka emoticon a ešte aj mlado vyzeráš.
joj, asi ma zradí o chvíľu baterka, takže ak by som zmizla.. emoticon
29. apr 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 no hj...BMI su cisla ale BMI nevidi ako nespravne su "svaly" rozlozene emoticon...ale no - nestazujem si...ale ktora zena e totalne so sebou spokojna, hejze? emoticon...no tak pome do pelechu, snivat katastroficke svadobne snicky emoticon
29. apr 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš