Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
jooj, keby mna chcel niekto tak nakopnut poriadne :-D..ale leniva som moc moc moc na ucenie |-|
Odpovedať
veď aj palino len potreboval tvrdú ruku :-D :-D :-D ale nie...mne tačilo, že mi to len spomenul, že chce skúsiť, tak som sa ho opýtala, že prečo to doteraz neskúsil...podporujem ho a verím, že na promócie mu už pôjdeme ako rozšírená rodinka x-) x-)
Odpovedať
no super :-)...a ktory rok studuje uz? :-)
Odpovedať
prvy :-D :-D :-D ale ma teraz naštval, lebo mu volám a všetky telefóny vypnuté ]-( len služobný...no veď mi má hlásiť svoju polohu po 21.00.... 8-) 8-)
Odpovedať
dobrú noc ušiačikovci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano skoro nevesticky :-) ...zobudil ma hlad, musim dneska jest same mastne aby som prezila dnesnu rozlucku so slobodou :-D
Odpovedať
ahoj dani...tak to budete rozlúčkovať naraz s maojim drahým...len on má zákaz sa strieskať, nebudem sa potom celý víkend o neho starať... tak papaj slaninku, klobásky, škvarky....a ja si dám banány, jablká, mandarínky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte majovky, dlho som sa neouzvala ... ako sa Vam dari? Co noveho? Ja mam za sebou skusku siat, skusku ucesu, make-up ide na ostro v den svadby.
Odpovedať
Ahojte zienky moje majove :-) dnes maaam volnoooo a akurat sa musim ist vychystat - idem na skusku priceskovych vlasov a aj mi nieco napatlaju na tvaar :-D...tak potom pridem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
čakáme fotos, zuzi... :-D ahoj egy...aj ja idem s make-upom na ostro o týždeň ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino, asi tak aj ja ... na skusku make-upu uz neostava cas
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja sedim za compom s kopou ciernej farby na vlasoch....zas bude mat cierne usi :-) poobede si idem pre zavoj a kvietky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
helou nevesty :-) prave som sa stala polovicnou PhD. :-D a inak.. k tej farbe na vlasy.. tak si ju nakoniec dam aj ja, lebo mama mi "nezne" zdoraznila, ze mam fakt hrozne vlasy aj s hroznou farbou.. :-x este, ze je uprimna :-S
Odpovedať
Profilova fotka
sampoo,gratulujem!!!!!!!!!!!!!! takze teraz je na programe uz len a len svadba... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampooo gratulujem aj jaa :) uzi si posledny slobodny tyzden:-D 8-) ;-) :-D
Odpovedať
blahoželám šampónik ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo, gratulujem .... este dve hodiny v praci a padla. Ja uz teraz zaspavam a to mam este o pol hodinu briefing
Odpovedať
blahozelam Jani :-D ;-)
Odpovedať
ja som dnes navydržala v robote ani o sekundu dlhšie ako som musela. ideme ešte za našim farárom dnes. už som si vás šetky odfotila,(teda oznamká) a ešte danka mi chýba...tak čakám ;-) idem kukuč tvoj album zus... :-)
Odpovedať
tak co hovoriš-te? :-N :-.
Odpovedať
jeeej...celkom iná žena...tie vlasy sú super, ja som sa preto ani nefotila u kadreníčky, lebo mi tiež vravela, že to bude celkom iné keď natupíruje, nalakuje...ale pristanú ti dlhé vlasy ;-)
Odpovedať
ze žena ;-)..ja sa stale citim ako decko :-D...ale dakujem za pochvalu |-| ...ono to este bude trosku ine, ale viem si to z tej foto predstavit :-)...tak sa tesiiiim :-)...teraz sme z toho pricesku nedali dole stipec, tak to tak viac "odstavalo" od hlavy, ale potom mi ho da dole a pripne to asi len sponkami, tak to bude take prirodzenejsie a vlasky mi vyzehli ;-).....no jo...ale kvalitu uz nemam ziadnu a ani mi uz nechcu rast :-( ...takze o takych mozem len snivat...este som premyslala, ze si dam raz ked budem velka nadpojit zive :-D...
Odpovedať
ja sa práveže teším, ako sa postupne budem strihať, až pôjdem celkom na krátko...musím paliho postupne pripravovať. voľakedy som mala celkom krátke vlasy :-)
Odpovedať
aj ja ;-)..ale to su take meniace obdobia :-D...sa stavim, ze ked budem mat nadpojene nejaky rok, tak budem chciet ist zasa na kratko :-D...ved uvidime...a mozno si fakt dam nejaky shick krasny mamickovsky kratky uces ;-)
Odpovedať
dala som moje foto do alba z pred 5 rokov... :-D
Odpovedať
ja umrem :-D...no presne moj styl :-D...kraaasne...fakt Ti to aj tak sekne :-) a veeeeelmi ... a nebude Ti luto takych vlaskov dlhych =-) ..ci na to pojdes postupne ? :-D
Odpovedať
pôjdem radšej postupne, lebo môj pali nechce o krátkych vlasoch ani počuť....postupne ho spracujem, chichi...letím za tým farárom...ešte sem mrknem.pa :-)
Odpovedať
pa pa Jani zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz len 30 minut v praci ... a posledny slobodny vikend mam pred sebou :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?