Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Dani, no naaahodou...viem si predstavit, ako Tvoj drahy hra v obyvacke na gitaru a ty do rytmu odstrihavas ruziam hlavicky a stopky "aranzujes" vo vaze :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte :-) Mam tri kupony za ktore si mozete v DM drogerii kupit ruz, lesk alebo konturku na pery, znacky RIMMEL len za 89,90 Sk Su platne do 5.5.2007 tak ak by ste chceli darujem ich vam.
Odpovedať
Ahojte :-) Mam tri kupony za ktore si mozete v DM drogerii kupit ruz, lesk alebo konturku na pery, znacky RIMMEL len za 89,90 Sk Su platne do 5.5.2007 tak ak by ste chceli darujem ich vam. Len Kosice.
Odpovedať
Profilova fotka
oooo tiš, to bolo francúúúzsky :-D :-D :-D
Odpovedať
funguje to u Vas? :-D
Odpovedať
som tuuuuu! Na chvilocku...
Odpovedať
ahoooj jani... :-)
Odpovedať
ahoj Jani :-)
Odpovedať
Co mate nove? Nestiham citat? Nejake fazulky?
Odpovedať
asi iba jedna taka malinka, ktora sa ide prvykrat odfotit 7.5. ;-)
Odpovedať
to vazneeeeeeeeeeeeeee? Boze naozaj? No gratulujem!!!! :-D :-D :-D Tak to si asi stastna-prestastna. Joj, no super
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeej to vane zuzi? už sa dá aj fotiť? a otec o tom vie ]-( či to ostáva polnočným prekvapením? môj tip je: že si to nevydržala... ;-)
Odpovedať
julova, tak to ti/vam gratulujem - par dni sa tu clovek nezastavi a tu take novinky!!! :-.
Odpovedať
teda vážne? som chcela povedať =-)
Odpovedať
no ja uz musim zase ist, ale zajtra vecer som tu a chcem vsetky podrobnosti! pa pa
Odpovedať
jani - jasne ze som to nevydrzala :-D...malo sa poznam a to som si myslela, ze poriadne :-D...ved za 30 rokov by som sa mohla...tak sa tesime spolu a ked bude mat volno, pojde sa fotit s nami ;-) dakujem jang(k)a :-)...no veru...sice sme planovali, ale ani vo sne nam nenapadlo, ze nam to fakt takto pekne tesne pred svadbou vyjde :-) eleni :-D...nuz ako vidis, majovky nezahalaju :-D...dakujem pekne ;-)
Odpovedať
čakám ťa domaaaaa :-)
Odpovedať
poloviciak mi okupoval PC...tak som ho nechala, lebo je aj jeho :-D
Odpovedať
no veď jasne, aj u nas panuje boj o PC...ale Pali je mimo hlavný stan, tak som tu ja :-D :-D
Odpovedať
a ja som taka precitlivela, lebo usiplesk mi dnes ani raz nezavolal, hoc mal cely den volno ]-( :-D ...tak sa bavim s PC...ale pred spanim si ho pomojkam :-D
Odpovedať
oni su taki hnusaci...ale mne palino vždy povie, že aj keď nie je so mnou, tak na mňa myslí, a to, že mi nezavolá neznamená, že ma nemiluje...asi aj Peťulo to takto nejako myslí, nie? ;-)
Odpovedať
hej...aj to vravel...ale to vies precitlivele tehu hormony :-D...chapem ze ked je v praci a ma tam stale zakaznikov, tak sa neda, ale ked ma cely den volno?? ]-( :-D ...len a sm taka horka hlava :-D...ale to ma prejde ;-)...ved je to zlato najvacsie...ale aj tak sa ma o mna starat :-D
Odpovedať
tak tak...som tvorila pohľadnicu adamkovi a samkovi :-) vieš oni to chlopi berú celkom inak ako my...a čo sa precitlivenosti týka...to ja som potom tehulka asi stále :-D :-D :-D
Odpovedať
ale ked moj Petulo nie je "typicky" chlap :-D...alebo si to len ja myslim? :-N ale uz za mnou pred chvilou prisiel a snazila som sa hrat "urazenu", ale uz mi zacalo mykat kutikmi az som spustila smiech...tie jeho zvesene usiska su neodolatelne :-D...tak sme sa vystiskali a dobre je...ale beda mu, ak mi zajtra nezavola ]-( :-D ja uz som vytvorila, pred zaverecnou v praci :-)..joj bojovnici su to krasni, hejze? :-)
Odpovedať
najhoršie u nás je to, že keď ja tvárim urazenú...urazí sa a j palino, že čo sa urážam....a teak ma to veľmi nebaví, lebo on za mnou nepríde 8-)
Odpovedať
ved hej...len ja som taka tvrda levia palica :-D..ale vzdy v ten den to prejde :-)...a popravde viac pride za mnou Petulo |-| ...joj ti nasi maju spolu meninky ;-)
Odpovedať
aha ozaj :-) my sme ešte tiež nikdy neprenášali mrzutkovani edo ďalšieho dňa, hoci iekedy by si to aj zaslúžil :-D nech už príde, lebo mi aj chýba :-|
Odpovedať
a je este v robotke?? :-( ...moj bude zajtra az do 21.40 a ja mam cely den volno...ale v sobotu ma dovolenku, lebo ideme na svadbuuu :-)...a hlasili krasne pocasie, tak sa moc tesim :-)...
Odpovedať
ja len verím, že ak chce pršať, tak sa vyprší cez týždeň.... :-N bol na služobke v blave od včera a dnes šiel rovno zo stanice do školy...som ho trochu nakopla, nech si spraví výšku(tak chodí, keď sa mu zadarí)...veď nech ma nemusí volať pani inžinierka :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?