Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mi včera hovorila teta, že prečo som sa neobjednala skôr, že ma to bude bolieť, lebo nie sú nechty zvyknuté na záťaž. Ty to máš v utorok ale ja deň pred svadbou :-( No snáď to nebude až také hrozné. Budeš mať aj závoj a ako vlasy?
Odpovedať
ajojte...mne farbila, teda dávala melír v štvrtok minulý týždeň ;-)
Odpovedať
jaj a menovky: asi tie šedé...len trochu silnejšiu farbu...ale váham stále 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kris ja som pochopila ze uz zajtra ides na nechty.... mnooo ja chcem mat spustene kucerave mozno zopar vlasov vypnutych....mam zavoj, taky mensi a este take male kvetinky.... uvidime ale co z toho ta kocka nakoniec na mne pouzije, len viem ze nechcem komplet vsetky vlasy vypnute... ty budes mat ako?
Odpovedať
joooj...nic neboli z gelovych..nebojte ;-)..ja ich teraz nemam ale idem 2 dni pred svadbou ;-) ... kris to co ti tam chce davat beton miesto gelu? :-D :-D..no neviem..ale aka zataz :-. mna nikdy neboli aj ked som si ich prvykrat davala a aj ked po dlhej dobe...takze pohoda ;-) inak ahojte :-) Dani, jak do polky tyzdna??? :-D :-D...v pondelok o pol 1 musis byt fit .-D ja idem na farbu uz zajtra...teda aj na skusku ucesu a makeupu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino mne by sa pacili aj tie zelenkave kedze si spominala ze bude vyzdoba bezovo zelenkava.... seda je uz dalsia farba do toho... ale neni su skrede...len aby sa niektori postarsi ludia aj uvideli na menovkach... ja som si zase neuprela na menovkach moju najoblubenejsiu ciernu....hodim do albumu kuk...
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria- ja budem mať natočené a nebudem ich mať celé vypnuté, aby som nemala moc holý krk lebo mám taký romantický štýl šiat a budem mať 3-vrstvový závoj, taký asi po zadok na hlave aj s čelenkou. janino-veď všetci boli za červené a aj ty, čo si si to rozmyslela?
Odpovedať
Profilova fotka
julova nic neboj.... nejak sa dorutim vpondelok :-) ja si napajcujem farbu zajtra na hlavu tiez, pre istotu dve aby mi to vlasy vsetky zafarbilo.... kris..vsak aj ja si nieco take predstavujem len neviem presne ako sa namontuje ten zavoj do skoro spustenych vlasov, resp. ako to bude vyzerat...
Odpovedať
juliška ahooooj :-D :-D :-D ako jako? dani...spravila som kuk....presne tvoj štýl...super :-) :-) ;-) ;-) tiež asi žabacie, keď ja vôôôôbec neviem. výzdobu nám robí reštika, takže preto som taká nesvoja :-| kris...ono červené sa mi najviac páčia, ale nemáme takú výzdobu :-(
Odpovedať
Dani - oukej :-)...a tie menovky su najsamfasa...mne cierne nepresli :-D Janik - no fajn :-)...nic necitim a ako fajne mi je bez mrsky :-D...len bola pre pol hodkou za mnou byvala kolegynka s rocnym Adamkom - no nadherny je :-D...a ze jej kamoske vysli dve // a z krvi doktorka ze ne ne-neni to tehu...tak mam chrobaaaka v hlave :-S...ale ja citim, ze to je ono :-D...a Lucka - kamoska, ze keby to bolo naahodou dievcatko a nepotrpim si moc na ruzovu, ze mi daaa kopec veci a aj vanicku a postielku a td...no super x-) tak ak ku vyzdobe, tiez by som asi radsej tie zelene miesto striebornych zvolila, Jani..a zelena ukludnuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova - snáď mi neodpadnú ruky :-D dana_viktoria - budem mať niečo také ako Verešová hore na hlave drdol na zachytenie závoja a ostatné natočené a rozpustené.... janino - to je pravda, ale prečo si potom vyrábala červené, ke´d vieš, že sa ti nehodia k výzobe? :-D :-D :-D
Odpovedať
kris...ale veď len tak ;-) ;-) zuzi...chrobáka zašlapni :-D :-D :-D tak víťazia zelené :-D dnes ich porobím 8-) 8-) a večer mi už aj láska príde späť...hurááááá x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kris tak to aby som isla googlit ako vyzerala veresova... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria - www.prominenti.sk To je stránka časopisu STAR a daj si úplne hore V (ako Verešová Andrea) a sú tam jej fotky aj zo svadby a tam je krásne vidieť jej účes ;-)
Odpovedať
dani...veď ťa takto nebudem vedieť zaradiť...som normálne kukala, že aká nová osobka je tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janino :-) kris idem kuk
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej dani, ty mas novu foto :-) a ja pozeram, ze kto to tu je... hm, ja si farbu nedam ziadnu, necham si svoju, nech potom o 30 rokov vidim, co som to mala za vlasy... btw. ake vlasy? mam ich asi tak 4 v piatich radoch ;-( :-( ]-( hroooza, neviem, co mi z toho vykuzli ta kadernicka :-x hned po tej mojej skuske vedy od zajtra sa mozem naplno venovat svadobnym veciam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja svoju farbu nemam uz asi tak hmmmm 10 rokov ;-) len teraz ked mi vyrasta spod ciernych nieco blede ma to desi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria potom daj vedieť čo hovoríš na Verešku. A nemáš foto tvojich svadobných šiat? Som zvedavá....... sampo - neboj budeš krásna nevesta, o svadbu ani tak nejde ako o život po nej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano lubi sa mi ake ma vlasky...ale neviem, ja enmam take huste som zvedava co mi ta moja vycaruje.... mno mam fotku, ale neni ich dobre vidiet, mama to fotila mobilom, moc sa jej nedarilo, nachvilku ich zavesim, ale no co ja viem...v skutocnosti vyzeraju 100x lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nemám riedke vlasy ani husté, ale keď sa natočia vyzerajú objemnejšie jééééj aj ja budem mať také okolo krku len smotanové :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani, uz mam doma papierik z posty, ze mam dobierku.uz sa neviem dockat 16.00,vtedy si pojdem po moj korzetik na postu.sa tak tesim!!!!!!!!!!! :-D a s tymi gelovymi nechtami to nie je az take strasne. nie su az takou zatazou, len som si musela zvykat na dlzku.inak boli v pohode... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra si idem do salonu pre zavoj, tak budem experimentovat :-) ...stale mi nejde do hlavy to ze to mame uz buduci tyzden....neviem to skoro tristvrte rocne planovanie a cakanie a predstavovanie si ake to bude ked to bude tyzden pred..... a teraz to je a nejde mi to do hlavy ze ozaj je to tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez podobne pocity, ked si predstavim, ze len nedavno to bolo 222 dni a teraz je to len 16...
Odpovedať
dani...mám podobné pocity ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
snazim si predstavit manzelsky zivot, ci sa nieco zmeni, alebo sa zmeni iba na papiery nieco, ci sa vztah niekam radikalne posunie, ci to vobec moze byt este krajsie ako to teraz je.... ;-) este sa musimnaucit podpisovat :-D
Odpovedať
Dani, ja uz som skusala, ale este sa mi tak neprirodzene ruka vykrivuje...stale sa mi chce po starom podpisovat :-D :-D
Odpovedať
ja som podpis neskúšala a podľa mňa to bude všetko ok, len už budeme ozaj muž a žena a na to sa veeelmi tešíme, že budeme manželia :-) :-)
Odpovedať
aj my x-) ...taka velkaaa rodinka aj s usiakovymi usami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ja sa zase strasne tesim na den ked budeme mat konecne vlastne byvanie a celeee dni to tam budem upravovat po nasom, budeme mat to najkrajsie bydielko :-) julova vies si predstavit nasu temnu domacnost? :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?