Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no uprimne Ti pisem, ze sa mi viac pacia na Tebe :-) kludne maz a tesim sa na svadobny album :-) hej - predsvadobny dar...ale co este bude tohtorocny Silvester za "kovbojku" ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nahodou to je super, sa ti narodi maly kozoroztek :-) heh ako ja :-D a mena ste vybrali?
Odpovedať
no Terezka to bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a keby chlapec? inak Terezku by som aj ja chcela, ale k priezvisku sa viacej hodi napr. taka Laura :-) a chlap by bol Adam alebo Samko ;-) len skoda, ze teraz je tych Samov tak vela :-| moda no...
Odpovedať
chlapec sa nemoze volat Terezka :-D...ale chlapcenske neviem..najprv ze Marek..ale tak tazsie by sa vyslovovalo Marek Kučera..tie dve K po sebe...tak este vyhuutame nejake :-)...ale Terezka je jasna uz dlho dlho... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale myslis Terezu,nie Tereziu dufam ;-) no ja poznam male dievcatko z Jura, ktore sa vola Trezalka :-) chlapec by mohol byt Kevin, Brian, Gilbert :-D :-D si robim srandu ;-)
Odpovedať
Tereza Kučerova...ano ...Tereza, jedine Tereza ;-) No joo...amerikaaanci :-D...rozhodne to bude slovenske meno...ved mame tak krasne mena...aj Anna je krasne a tak vznesene a pre niekoho tak obycajne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja mama sa tak vola ;-)
Odpovedať
jeeej :-)...a ze je to krasne meno? :-) moja je Vlasticka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no je :-) hodi sa mi na take jemne zeny... mne sa s menom Vlasta spaja taky jeden ftip: V novinovom stanku: Prosim vas, mate Vlastu? - Nie, ale zoberte si Zivot!" - Ty si zober zivot, ty dilino! :-D :-D :-D :-D :-D :-D no dobre, trapnost :-N ale Vlastu nepoznam asi ziadnu..
Odpovedať
a moja Anna...aj moje dieťa sa tak bude volať... :-) ale drahý chce peťka (s tým súhlasím) a dal mi možnosť, že pre dievčatko mám vybrať ja, ale ak by som mohla tak z lucky, alebo zuzky...zlatý je, nie? :-D a zuzi...teším sa za vás "dvoch" x-) x-) x-)
Odpovedať
samponik :-D :-D...to je dobreeee :-D. Janinko :-D...no veru zlaty je...a kedy si s nami zasa popise? :-D...este mate volne miesto na tu exotiku, ked nam zrusili ten Egypt? :-D :-D dakujem Ti moc...a oddnes kazdy den aj PB x-) |-| ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
JULOVááááááááááá.....ja sa z toho vytesujem uz od poobedia a teba nikde.... :-| :-D
Odpovedať
ale, ved my sme neboli v cestovke ;-( ...zajtra zas ide na služobku do blavy, potom má skúšku...v piatok ideme za farárkom našim...asi to budeme riešiť po svadbe, tak to vidím... pozerá teraz svoje obľúbené zvieratká:ťavy :-D v telke =-)
Odpovedať
ved sak vsade som , luc :-) Jani...aj my uz ;-) ja lubim opice :-D
Odpovedať
ideme my spinkat som len kuk dosla spravit na Vás....fazulka uz zíva.... x-) BRU NOCKU
Odpovedať
ja lúbim jednu opicu :-D a tá práve pozerá ťavy :-D :-D :-D
Odpovedať
bru luculka s fazulkou :-) :-)
Odpovedať
jani :-D :-D :-D bru noc luc...ja dopapam a asi ma tiez usiacik maly nasmeruje do postele...nejak zavcasu dava najavo, kto je tu pan :-D :-D
Odpovedať
ved ja by som mala robiť večeru...tak možno neskôr sa sem ešte mrknem...pa teda zatiaľ a pozdrav ušiačika ;-)
Odpovedať
papa Jani, pozdravim pohladkam a poviem, ze to je za tetu Janku ;-) a ked velky usiak dojde z prace, to ja uz budem snivat aspon treti sen :-D tak pozdrav opuchlinku ;-) bru nocku
Odpovedať
dobré ránko májovky...už len 10 dníí... :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
janino-dobré ránko ........... jéjda to už len tak málo, užívajme si ešte slobodu :-) julova-gratulujeeeeeeeeem
Odpovedať
ahojte :-) jani - a my 17 ;-) ... joooj tesiiim sa :-) kris - dakujem :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko nevesticky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) julova, gratulujem. velmi vam to zelam a drzim vsetky prsteky, aby to dopadlo ok....uz aj ja by som sa rada pridala do vasich radov tehuliek. :-( dani, si si prispala,normalne ti zavidim. ja som dnes vstavala o 5.05 a uz o 9.00 som bola uplne k.o. no a teraz som sa napapala a je to este horsie. uz som jedine schopna lahnut do postele a hajat...ale este 3 hodinky to musim vydrzat v robote a potom hor sa domov upratovat, lebo nam robili plastove okna, takze to u nas vyzera ako keby bomba padla... :-) a to este ideme malovat a davat dlazbu do kuchyne. ja si asi pojdem na svadbu oddychnut |-| a to som chcela byt v ten den krasna, nestrhana, oddychnuta... ]-(
Odpovedať
:-D :-D ty teraz vstávaš, dani?jaj tak mne sa to už dávno nestalo... :-) jaaaj nechce sa mi makať...brrrr...a dnes do piatej... :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak teraz sa hanbim aky som spachtos :-o ...ale uz som mala deficit.... a asi aj ty miri, tak som si pospala aj za teba...ale tusim ti to moc nepomohlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no,ani nie, ale ja to niekedy dozeniem... :-) uz budeme mat konecne trochu menej roboty v robote, takze nebudem musiet vstavat o piatej a aj domov budem chodit skorej domov ako o osmej vecer, takze budem moct ist aj skorej spinkat a to este stihnem aj pekne poupratovat nas domisko....
Odpovedať
ahojte :-) dakujem miri :-) taaaak sme sa napapali, ze moje nervy :-D...ale chutilo ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?