Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kris to mi povedala vacsina, ze zavoj patri k neveste, ze si ho aj tak uz nikdy inokedy nedam ... ;-) dokonca mam taky prehadzovaci, len neviem, ako to pouzit, lebo nebudem teda sediet hodinu v kostole so zavojom na ksichte :-D no janino cakaaaam.. poradim :-)
Odpovedať
už sú tam... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janino-ten rozdiel tam nie je vidieť ale sú veľmi peknučké sampo - nemusíš ho mať na ksichte, či hej? baby junovky mali stretko aj májovky mali už nejaké?
Odpovedať
Profilova fotka
kris nemusim :-) len som chcela zahrat kino na chvilu :-D pokial viem, tak majovky stretko nemali, lebo nechcu prist na Liptov :-D janino nevidiet velmi rozdiel, ale ta bordova je asi vyraznejsia. Inak co si dala do toho "balicka"? lebo ja som to chcela robit, lenze neviem, co tam dat, tak to asi zrusim.
Odpovedať
Profilova fotka
janino - ja som taká trúbka aha, tak tie štítky sú iné - no červené sú výraznejšie ale neviem, či by to tam nekričalo tak spravme západoslovenské :-) :-D
Odpovedať
ja som skúšala dať mentosky, ale to by som sa nedoplatila...keď som zháňala mandle v cukre...tak na mňa všade kukali, akoby som chcela kúpiť vši alebo čo 8-( tak som kúpila arašídy v jogurte ;-) musím rýchlo narobiť tie balíčky, lebo ich všetky sežerkám :-D :-D :-D a len o tú farbu mi ide...lebo neviem ktorú =-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky - musím končiť, zajtra sa tu ukážem =-) janino - tak tú červenú (ale obe sú pekné)
Odpovedať
díki a ahoj kris :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino a neda sa dat z tej bordo trosku svetlejsi odtien? ale inak asi radsej tu bordovu. Podla mna teda. arasidy v jogurte? a to si kde? lebo ja som to pozerala v metre a teda zdalo sa mi, ze to by som sa nedoplatila, lebo potrebovala by som tych balickov vyse sto :-N
Odpovedať
my máme 55 ľudí a kúpila som dva balíčky 500 g...a bude toho ajajaj ešte aj kopec môžem zjesť, ale až po svadbe, aby som nebola ako pubertiačka... :-p ešte som kopla do alba aj zelenú...už som celkom mimo..mne sa tá bordo tiež lúbi =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak 55 je v pohode :-) asi sa na to vazne vykaslem. Pacilo sa mi to sice, ale aj tak to nikto necaka...
Odpovedať
koľko ľudí máte vy? veľa? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
teraz to vychadza na 104 aj s hudbou, DJ-om, starejsim, kameramanom a fotografom. Predtym to vychadzalo skoro 120! takze som celkom rada :-D
Odpovedať
fuh...tak to je ozaj dosť..veď raz toľko akko my...neviem, či by som to tiež nevzdala 8-) s tými balíčkami x-)
Odpovedať
janino podla mna tie s bordo....aj my budeme mat podobne ale namiesto menoviek tam bude Lucka a Lubko
Odpovedať
Profilova fotka
inak hodila som do albumu saty zo skusania.. ale hned ich zmazem :-) to len tak ;-)
Odpovedať
sampo...dobré, pekné...a taťo sa ako rozhodol? dá na nás? :-) luci, nad tým som tiež uvažovala, ale nakoniec sa mi nechce robiť ešte menovky zvlášť :-D tak som to takto poriešila 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino myslim, ze ano :-D
Odpovedať
idem teda strihať, plniť, viazať a potom sa rozhodnem, ktorú farbu...ešte čakám ďalšie návrhy x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
v pohode :-) myslim, ze tou bordovou nic nepokazis... ved to musi byt predsa vidiet to meno :-D
Odpovedať
jani - bordo ;-) jani2 - a ja som satky nestihlaaaa pozriet zo skusnia...asi budem plakaat ;-( :-D my budeme mat tiez nieco v jogurte :-)
Odpovedať
inak pekny podvecer vsetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi mam to tam kvoli tebe nahadzat naspat? ;-)
Odpovedať
samponik - prosim, prosim uz za dvoch |-| ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julova naozaj?????M :-o
Odpovedať
Profilova fotka
naozaj naozaj naozaj? joj potesil som sa som :-D to je fakt skvele! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no doktorka este nepovedala-asi az o 10 dni najskor ale ciarky hadam neklamu a mrcha nikdeeee :-D...a moj instinkt je nezlomny :-D
Odpovedať
jooooj...kraaasna budes...predpokladam, ze si si vybrala predsa len tie co su na foto c. 46 ;-)...ale vo vsetkych si ako z katalogu...no fakt nadhera :-)...dakujem za vynalozenu namahu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to by bol perfektny predsvadobny dar :-D tak vam to prajem :-) vybrala som.. musim pozriet, nepamatam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no presne foto c. 46 :-) no ale podobaju sa na tie, co ma v albume ta modelka? lebo podla mna velmi ani nie :-| takze zmazem ich ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?