Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa uz od juna radsej neostrihala, ale asi to nevydrzim este rok, mam tak postupne zostrihane aj vzadu, ale potrebovala by som taky uces, z ktoreho sa da vykuzlit nejaky normalny, nezavisle ci budem mat rozpustene, alebo nie, ja zas nerada chodim ku kadernicke, lebo sa bojim od vysledku, zverim sa do jej ruk ale na zaciatku poviem ze nechcem velku zmenu a stale aj pocas akcie vykrikujem ze nechcem velku zmenu, len upravu :-D .........vsak kazdy ma svoje muchy
Odpovedať
no zas ja s vlasmi problémy nemám...ja som za každú somarinu, už som vyskúšala hocičo a ked som aj mala ešte kedysi dlhé vlasy a uvidela som nejaký účes, tak som sa ostrihala aj sama...tiež to nerada nechávam na kaderníčky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, aj ja som sa kedysi ostrihala sama :-D :-D :-D , mama a sestra len pozerali s krivymi pohladmi, ale ja som povedala ze vsak to zvladne kazdy, len skoda ze nevidim aj vzadu, v sucasnosti som uz na take dobrodruzstva leniva x-)
Odpovedať
mne vačšinou vyšli tie moje výtvory..a ak nie, mama alebo niekto dostrihol. Ale to bol už len detail...xixi ;-) ale tak na svadbu sa predsa len niekomu zverím :-D
Odpovedať
tak vlasky mam aj ja dlhe, zrzave, ale prifarbit ich bude stopercentne treba. kamaratkina mamina je moja kadernicka uz minimalne sedem rokov a vzdy som bola spokojna, takze toho by som sa nebala...a asi ich budem mat rozpustene, len s korunkou a maximalne vzadu trosku zopnute, aby mi to moc nelietalo, ale chcem saty s korzetom, bez ramienok, tak aby som sa necitila velmi naha...
Odpovedať
Profilova fotka
miriama musim Ta opustit, som straaasne hladna, nieco si musim dat do vrecuska, a ja sa uz aktivne ucim varit :-) , mamina ma uci na detaily, pre mna je to slava, vsak nemozem sa vydat bez toho ze by som nevedela aspon nieco vykuzlit v kuchyni, drahy tiez vie, to je velke + pre mna, vecer sa este vratim, kuknut na zmeny a patrat, zatial sa maj(te), Caaau
Odpovedať
peti, podla mna ty máš velmi krásne vlasy, tiež by som ich neschovávala pod nejaký účes...moja kamoška, ktorej idem na svadbu o takých vždy snívala...ryšavé kudrlinky...aj ja som jeden čas skúšala ryšavú, ale mne sa to nedalo... už mám jeden účas vyhliadnutý, idem si ho aj prihodit do albumu, o takom snívam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no predsa sa neviem odtrhnut od pocitaca, aj ja si myslim, ako som to docitala, ze ked mas saty bez ramienok, tak vlasy jednoznacne rozpustene, aby si sa necitila naha, suhlasim
Odpovedať
no ja som si už pri vás tu aj oprala, aj povešala, izbu upratala...malujeme tak je tu bordelo ako ... :-D
Odpovedať
jeeej, dakujem za kompliment, ale nedajte sa oklamat foteckou, mam v skutocnosti rovne vlasky, resp. ked si ich po umyti ucesem, inak by boli take kuceravo-strapate...teda Mimka ty si, ale sikovna, to ako stihas? malovanie je sranda, aj ja uz sa tesim, planujeme vymalovat cely bytik, len sa stale nevieme rozhodnut na farbach...ako malujete vy? porad nieco, pjosiiim :-) My mame tmavohnedu plavajucu podlahu, orech a aj nabytok je viacmenej tmavy, tak by to bolo treba ozivit, len neviem ako, ci zltu alebo oranzovu, mne sa paci aj kremova, len neviem, ci to nie je fadne... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja odporucam zltu, ale nie taku kriklavu, my mame tiez tmavy koberec, tmavsi nabytok, a postel ked dojde, bude ceresnova. steny mame na zlto vymalovane, ale neboj sa ono po 2 tyzdnoch vybledne, ked myslis ze sa vam podarilo na kriklavejsiu, my to mame uz taku slabulinku, mame okna na juh, tak asi preto, tak mala rada pre maliarov ;-) , bude to zabava, hlavne ked to budete robit dvaja, zazitky na cely zivot, sice sa to bude opakovat ale poprvykrat
Odpovedať
nemáš za čo. Určite máš krásne vlásky ;-) . Ja sa už teraz nestrihám sama, mám kamku, je kaderníčka, tak sa zverujem jej, len odkedy je na materskej, už pár mesiacov, tak sa nemám komu zverit..tak asi sama. Ale až po kamkinej svadbe. A ako sa striham? tak to je dost zábavné..ale tak nakoniec niečo z toho je :-o malujem síce na bielo, ale nie v našom byte, bývame u budúceho švagra, v našom bytíku máme podnájomníkov, takto nám to teraz vyhovuje. Ale ja už mám presnú predstavu ako bude naše malovanie vypadat...spálna jednoznačne oranžová, kuchyna zelená, chodba žltá a obyvaka...to je jediné, čo neviem. Aj wcko bude oranžové a kúpelka...aj s tou budú problémy, lebo je komplet celá až po strop kachličková, tak až sa to vyrúbe všetko, tak by som strašne chcela bordovú..som to videla a bolo to úžastné ;-) ale na milion percent nebude nič biele!! mám z toho fóbiu ]-( a ešte, v každej izbe by som chcela dva odtiene farby...hlavne v spálni to mám detailne premyslené..tam kde je okno, tá celá stena bude tmavšia a ostatné bledšie. A tak nejak by som to aj inde chcela. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
práve som si urobila zoznam!!! predbežne to vychádza na 39 ludí. Okrem dj a pod. Len hostia 8-) :-D dúfam, že to tak nejak aj zostane.
Odpovedať
tak už je 42...ach jaj :-o
Odpovedať
pomoooooooooooooc 46...no to teda nie...ide sa škrkat...ale koho???? a to tam nemám tých, ktorých "musím"!! to ma jeduje najviac!!!! prečo musím?????????
Odpovedať
Profilova fotka
je to dost, ale nie vela, my mame 20 +- ako vyjde a ako nam rozpocet povoli, nedame sa prehovorit, lebo by to vyslo na 120 ludi a to financne bohuzial nevyjde, ale tych 39 by som brala
Odpovedať
Profilova fotka
Miriama nemusis! Len ked chces, my sa nenechame prehovorit, sme odvazni, ten pride, ten nepride, ten mozno, ale hen ten uz nie...
Odpovedať
no keby to bolo na mne, tak to vyriešim úlne inak...mám štastie, že aj drahý by to tak najradšej..takže sa uvidí...náš sen je vziat sa len my dvaja niekde v zahraničí, dvaja najbližší svedkovia a potom ked sa vrátime, urobíme najakú "párty" pre vekovo starších a rodičov a potom "divokú párty" nieked na chate....čo poviete???
Odpovedať
aj my mame celu kupelnu vykachlickovanu az po strom a je to nadherne, je to oranzova mozaika je to super, lebo normalne ked sa pozrieme zvonka do kupelne (mame okienko0, tak je tam take svetlo od tej oranzovej, akoby sa svietilo :-) Aj ja chcem inak rozne odtiene stien, do obyvacky by som strasne chcela bordovu, za nabytok uplne tmavu a za sedacku svetlejsiu, lebo aj sedacky sa mi pacia bordo a potom bocne steny asi biele, aby nevyzerala obyvacka moc malicka... inak mi sme tiez mali podnajomnikov, ked sme kupili bytik, este sme boli na vyske, takze by nebolo z coho ho platit, tak sme mali podnajomnicky a vdaka tomu nas bytik dva roky nestal ani korunku... podla mna je to dobry napad, ;-) my sme pocas studia nepracovali, len cez leta v Amerike, ale tie peniazky sme vzdy setrili, aby sme si mohli bytik prerobit, takze sme ich nechceli vzdy minut na platenie energii a este musis aj jest, vsak ano... :-)
Odpovedať
no len problém ako väčšina nevestičiek...my mat korunky na svadbu nebudeme..asi...tak budeme musiet aj tých, čo nechceme. Nebude ich vela ale tak 6 min. a to je už vela. ja by som radšej tak 30 ludí max alebo potom ako som písala predchvilku...
Odpovedať
Profilova fotka
super, ako ze rozmyslame podobne, vlastne rovnako, my sme chceli tiez 2 svedkov, my dvaja a hotovo, ti ktori su zvedavi, nech pridu zagratulovat do kostola a hotovo, otec s tym suhlasil, ale niektori by sa urazili, su aj taki v rodine, potom bude "vojna" , to radsej nie, ale mne sa paci tento styl x-)
Odpovedať
peti, tá kúpelka by bola pekná nejaká farebná, kludne aj vykachličkovaná celá, len tá naša je komplet biela...taká škaredá, že by som mala zlý pocit si aj do vane lahnút..takže až sa tam nastahujeme, chcem to hned riešich nejakými nálepkami čo sa dávajú na kachličky a pri najbližšej možnej možnosti ju celú vysekat a dat si inú farbu...fakt to vypadá ako v nemocnici. Mám aj fotku, ale tu ju niet kam dat.
Odpovedať
Miri budete mat dokopy 43 ludi????
Odpovedať
no tak to vypadá, že asi hej.... ;-) teda ak sa bude konat tradičná svadba :-| a vy kolko máte mat?
Odpovedať
Mimka, kludne fotku posli do IP, ked chcea, ale mas pravdu, biela, to ako v nemocnici... ale super napad tienalepky :-D dnes uz zozenies vselijake naherne vecicky, cim sa da vsetko ohromne vylepsit... no a my budeme mat asi do sestdesiat hosti, sme male rodiny, ale najblizsi kamarati, to je pat parikov, a im vsetkym asi pojdeme na svadby aj my, tych by som isto chcela, plus dvaja surodenci a este moje velmi dobre kamosky a Duskovi kamarati, ozaj najblizsi ludia, co pre nas strasne moc znamenaju... a nam nastastie s platenim pomahaju nasi rodicia, inak by sme sa asi len niekde vzali potichucky a potom by sme uz len poposielali oznamka, ze sme svoji :-) ale to by asi rodicia neboli moc nadseni, moja maminka sa uz nevie svadbicky dockat :-N
Odpovedať
a ako sa dá poslat foto cez IP? no my máme starších málo, chceme to také mladé no a to vychádza na 15 párov.
Odpovedať
jejdanenky, tak to je dost :-) no a do IP, to len klikni hore na ikonku interna posta a tam sa ti objavi normalne ako na emaili prijate a odoslane... len teda ozaj, fotky som tadial este neposielalam ktovie, ci sa da nejake prilozit...
Odpovedať
no veru nedá, no newa, ja tu na schvílu dám do mojho albumu a si ju pozri. fakt ako v nemocnici :-.
Odpovedať
to mas pravdu, keby som sa mala kupat v tej vani, asi by som kazdu chvilku ocakavala prichod sestricky alebo nejakeho doktora skontrolovat ma, ci som sa neutopila xi-xi :-D ale straaasne super vyzera to miesto, kde ma byt svadba, mne sa to ohromne paci, ked sa tam da byt aj vonku, ludia sa mozu aj nadychat vzduchu a daju sa potom spravit aj krasne fotecky... my tiez hladame nieco take v Nitre alebo okoli...snad sa tam take daco najde :-|
Odpovedať
no vidíš...nepreháňala som... s tým sa bude musiet jednoznačne niečo urobit. Teraz sa už dá urobit aj taká malba, čo potom nalepíš na okno alebo aj na kachličky. Kamka to teraz doma skúša, chce to tiež na kachličky, tak ak to bude dobré, aj ja to urobím...mám rada také vlastné výtvory ;-) hm, to miesto vypadá dobre len pre mna ako osobne to má pár nevýhod...je to v dedine, z ktorej pochádzam a posledné, čo si prajem, aby ma tam všetci chodili okukovat...ale zas spomeniem kamkinu svadbu, ona to tam má tiež tak sa uvidí ako to bude ;-) a neboj, určite nájdeš niečo pekné aj s terasou v okolí Nitry, nebojkaj ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?