Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ja to viem, ale mna stve to ako to ta dotycna pani mohla spravit. mam sikovnu sestru, ktora aranzuje male veci, tak doma to spravi ona aj s tetou a v kostole kostolnicka. no a ak nikoho nezozeniem do hotela, tak sam hotel. no sviecky aj servitky uz mam a to podla mojich predstav, ktore mi daju
Odpovedať
Profilova fotka
sampo, urcite posledna verzia, ta je fakt supeeer...
Odpovedať
Profilova fotka
dani diky za nazor :-D tak asi dokupim ocovi este kravatku nejaku lepsiu a oblecie si ten 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cooo ? prave ta kravata ma presvedcila ze je to naj.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani takze aj kravata moze byt? lebo ona ma v skutocnosti taky vzor este.. ale tiez si myslim,ze by aj ta mohla byt ;-) joj, inak dnes som si uz konecne bola dohodnut kyticu a objednat sa na manikuru... dufam, ze mi daco vykuzli z tych nechtov, lebo umelym sa branim ako lev :-D
Odpovedať
ahojte zienky :-) prave som dovolala s drahym, ze nam cestovka zrusila Egypt na nas termin :-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
coze? a to sa smie? daju vam nahradu? to je haluz.. to by ma asi nastvalo ]-(
Odpovedať
kvoli krachu Slovenskych aeroliniek, nemali ako vykrit odlety cez ine aerolinky ...hlavne ze takmer vsetky ostatne cestovky maju Egypt zabezpeceny...ale fakt od Saturu som to necakala ... bud nam vratia vsetky peniaze, alebo sa to vraj da presunut na iny termin...ale chapes...aj nas to nastvalo... ]-( a jednoznacne tatika oblecte do tej poslednej verzie a s tou kravatkou je to uuuplne tip top :-)...pekny parik su ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova.... a neni to takto lepsie ked si (dufame a verime) ta tehulka?
Odpovedať
Profilova fotka
julova odkazem :-) uz je to 7:1 za ten oblek Zuzi no... tak by ste to mohli odlozit a pojdete neskor, hm? alebo mohli vam ponuknut nejaku nahradu.. ci vy ste trvali na tom Egypte? ozaj a Luculke to tiez nahodou nezrusili? ozaj, a co testik a palicky?
Odpovedať
Dani - mozno aj hej...ale mna nastval ten pristup - sme si len tak na nete pozerali recenzie hotelove cez vikend a tam bola diskusia ku krachu SA a vela sa spominal Egypt...tak len tak "pre istotu" zavolal dnes drahy a oni mu s kludom povedali, ze to zrusili... ]-( ...mozno pojdeme niekde blizsie...ved hadam by to nemalo az tak vadit, keby sme boli ok... inak dani, ten inzerat co mas tu - tak ta prva foto-sukna je uzasna :-)...joj a samozrejme najdrahsia :-D..
Odpovedať
Profilova fotka
fakt, aj ja som to pozerala, cele tie prve saty su fajneeee :-) julova, to vam fakt mohli aspon oznamit.. si predstav, ze cakas zbalena na letisku a nic ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jani-nahradu poskytli - dokonca, ze by ten Egypt vedeli zabezpecit v juni - ale si vies predstavit ako nahlodali nasu doveru ]-( ..ale asi aj ja som viac za to, ze by sme si vybrali neskorsi termin a niekde blizsie :-) a za menej koruniek...Luculka neviem - ona isla cez inu cestovku, tak mozno nie... a testik bol snad o malilinko viditelnejsi ako v nedelu a Madam mrsinka nikde - ani naznak x-) ...tak pockam tento tyzden do stvrtka, lebo mam volat doktorke za vysledky cyto, tak aby som jej vedela povedat a aj sa rovno objednam, aby to potvrdila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ja ti to tak prajem :-) to by bolo fakt skvele... my napr. svadob. cestu este neriesime... mozno sa vyberieme niekam tak odrazu a tiez sme rozmyslali o juni, lebo ja v sept. uz nebudem moct :-S aj ked vtedy by bolo more ovela teplejsie. No povedala som drahemu, ze nejde o teplotu vody, ale o to, ze tam budeme spolu :-D ale najskor to nejake Grecko bude.
Odpovedať
Jani - tak sme to prehodnotili a posuvame to na neskor ;-)...ak bude vsetko ok, tak by sme v auguste isli niekam do Chorvatska "len"...mne to staci a budeme tam spolu a to je hlavne ako pises ;-)...ani mi to nie je luto...len ten pristup ma dojal ]-( ...tak je to asi osudove znamenie :-)...takze nic nebudeme na poslednu chvilu silit...si vezmem volno tyzden po svadbe, vybavime doklady, snad aj hypoteku a more nikam neutecie...a koniec koncov, krasne nam moze byt aj na Slovensku niekde...
Odpovedať
jooooj julova to mi robis????a ze sa budeme spolu slnil :-D 8-) .....aj ja mám trochu strach íst ale snád bude vsetko OK
Odpovedať
luc - ber to tak, ze si mladunky organizmus...a ja mam trosku predsa len strach aj kvoli veku ;-)...sa budeme slnit medzi nakupmi a spon nam ostanu korunky aby som mala co utracat :-D...asi to je osud, ze prave teraz to zrusili ;-)...a ja sa vyysej sile nebudem priecit radsej |-| ;-)
Odpovedať
ženy...s tým sturom nesrandujte...ja som zajtra chcela ísť zaplatiť zájazd (grécko) no a teraz? som zvedavá, čo povedia... :-| ale to by ma asi pekne dojalo, keby mi ani nedali vedieť, že môj zájazd je zrušený ]-(
Odpovedať
janino a cez aku cestovku...my ideme cez AZUR reisen a zatial nic
Odpovedať
Profilova fotka
julova....som zla ze takto si robim reklamu co? ale videla som ze viacere to tak robia... :-) ta sukna ma 16 m latky preto je taka draha.... ale krasna :-)
Odpovedať
Jani - ta zenska v CK povedala, ze ved tyzden pred zajazdom najneskor by sme Vam urcite dali vediet ]-( - tak sa na vsetko popytajte, ci maju lietadla zabezpecene...mozno su problemy fakt iba s Egyptom - a napr. jun maju vyrieseny...islo konkretne o majove terminy ;-)...
Odpovedať
no mozno aj ja by som bola rada keby to zrusili.....isli by sme niekam do chorvátska....radsej....je to predsa domáckejsie prostredie ;-) :-D
Odpovedať
jaaaj, so saturom...som to ako super napisala (sturom) :-D :-D :-D my sme chceli ísť 21.jún alebo až v septembri...tak uvidím ;-) dani...idem pokukať...kľudne si rob reklamu x-)
Odpovedať
Lucul presne - mozno ak bude vsetko OK, pojdeme koncom augusta alebo zaciatkom septembra prave tam ;-) Dani - precO?? vobec nie si zla..a tie Tvoje veci su fakt kraaasne :-)...joj keby som to stihala do svadby, normalne som zvazovala v duchu, ci by som si ju objednala, ci by sa to stihlo?? hm? sak nam vratia korunky za dovolenku :-D...a k tomu ten moj bordo korzet...to by bol pre vsetkych sok :-D...a ta vlecka sa da aj vypnut?...fakt je kraaasna ta sukna...
Odpovedať
Inak Dani - vcera som bola v AVIONE v tej novej casti a je tam velka predajna - kozmetika SEPHORA a maju tam ten lesk na velku pusu :-D...850,- Sk stoji ;-)...mne uz to objednala jerryjanka cez ebay a coskro mi to posle, ale aspon vieme, ze uz aj na Slovensku to maaaame :-D
Odpovedať
jul a bola si aj v HaM??? ;-)
Odpovedať
lucul - bola ;-)...aj v C&A ;-)...aj tehu vecicky tam mali :-D...a v HM take chutne detske :-D...no vidim, ze budem musiet chodit so zavretymi ocami :-D
Odpovedať
joooj ja som sobotu zase neodolala v Tesku a kupila som taku supravu 3 bodinka a capicku.... =-) x-)
Odpovedať
ja budem neodolavat az ked teta doktorka povie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova mne to nefunguje, asi som nejaka divna, kamaratka mi kupila v anglicku vraj ten najlepsi, jej to super funguje a mne nic,,,vobec....hruza....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?