Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tiez kamosky vyhrazaju, ze budu plakat :-D dufam, ze nie.. lebo potom budem aj ja
Odpovedať
neembudes...to vraj tak byva, ze viac Ta dojmu cudzie svadby...my budeme vyskerene, uvidis, samponik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj, to dufam julova :-D mozno budem chvilu mimo reality z toho chaosu a tolkych ludi.. dufam, ze nedostanem nejaku migrenu z toho, lebo to bude teda dost blbe ]-(
Odpovedať
no toho sa aj ja obavam, ale hadam nie...asi budem v nejakom omamnom tranze :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som v takom omamnom tranze mozno ani netrafila sama do kostola :-D ale vcera som si uz predstavovala, aka budem nervous z tych siat... taky nezvyk, ze za kočku cely deň :-N
Odpovedať
no ja mam vyhodu, ze idem s drahym z domu, takze trafim vsade kam ma zavedie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my pojdeme od nas... tak ja pojdem teda za davom :-D
Odpovedať
:-D joooj vlecie sa to dnes v tej praci ako..ako...no straasne pomaly :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam v piatok tu skusku... dost dolezitu a aha co robim zase? ja neviem, asi to bude tou svadbou, ze to mam tak v pazi :-N
Odpovedať
ale aj tak to zvladnes...ja som sa ani na matury nedrtila cely akademicky tyzden...aj tak som mala pocit, ze uz do gebule nic nenatlacim :-D
Odpovedať
Baby, ja sa balim! Mi sibe! :-p Ale sa tak tesim. :-D Ani neviem co mam prve zobrat, hlavne ze mam nachystane 2 velke nesky (som kupovala zasoby :-D ) - sa zidu pri tom upratovani...
Odpovedať
Zuzi a ty si este v praci, A co ty vlastne robis?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no teraz ani nemam stres, lebo to uz nie su prve statnice (a pri tych prvych sa mi zdalo, ze mi ide o viac ako teraz) :-) teraz je to uz ine... uz nas neberu ako nejakych studentikov joj, som citala blog jednej nasej studentky.. dobra je no :-) len keby nebola drza a lajdacka obcas :-D janga a kde to vlastne budes byvat?
Odpovedať
Nic take extra - som financny kontrolor, ale kedze som uz funkcne na pozicii senior manazera, tak my mame permanencie (ranne a poobedne), tzn. ze musime byt rano pri otvoreni obchodu alebo poobede pri zatvoreni...riaditel uz vikenduje a ja strazim obchod :-D...a o deviatej pojdem skontrolovat na predajnu plochu, ci je vsetko ok, zavrieme a letim domkov :-)...no a dnes som vyhrala piatkovy bonus - poobednu permanenciu ]-( ...a od maja mame otvorene do 22.00 :-S ...sak tu zaspim :-D kava je hodne dulezita :-)...a vobec Ti nesibe...na Tvojom mieste by som robila to iste :-p
Odpovedať
Sampo do Nitry - sme si prenajali taky maly bytik - zatial, no po svadbe chceme zacat riesit nieco svoje. Tak sa tam ani nechcem velmi tesit, ale tesiiiiiiiiiiim!!! My sme boli doteraz od seba 100km, takze toto bude pre mna nieco nove (dufam, ze pekne)
Odpovedať
Zuzi no z toho si nic nerob. V kazdej robote je nieco pozitivne aj negativne (no uznaj, cely medzi nami :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
julova ja ta fakt lutujem :-) ja mam pracovny tyzden 24 hodinovy :-D ale tomu aj zodpovedajuce grošíky... :-N hoci aj na take niekto maka cely tyzden... neviem, ako si potom zvyknem v normalnej robote.... janga my sme od seba 130 km a cez tyzden niekedy aj okolo 300 :-S co uz
Odpovedať
Sampo, to robis len cca 5hod. denne? A vzdialenost ako riesite po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
nie janga, tri dni po 8 hodin a este aj to nadavame :-) ale pre nas je to ozaj zabijanie casu, lebo my sa mame venovat vede :-) no tak ako teraz ju este chvilu budeme musiet riesit. Prestahujem sa sice tam, ale dochadzat do presova sa mi bude lepsie z LM, no urcite nepojdem potom "domov" do BS len kazdy druhy vikend ako teraz
Odpovedať
ahojte.musim sa niekomu vykecat, lebo to co sa stalo nam asi nikto neprezil. moje zlata aranzerka mi mesiac pred svadbou zrusila vyzdobu. rusi kvetinarstvo a ja mam robit co chcem. smola je v tom, ze na nas termin je uz vsetko obsadene. ide ma roztrhat
Odpovedať
Profilova fotka
a co zmenit druh vyzdoby? s kvetinovej na balonovu, alebo nieco ine.. ? babule...vzabe vas zanedbavam, nejak nic nestiham.... ale vcera sme boli konecne torty objednat a zakusky aj kyticu moju...a boli sme posledne zasoby nealka nakupit...takze mam vsetko....ale uz mam stresy, v noci sa budim a neviem spat lebo myslim na to co a ako a podobne....den pred svadbou to bude brutal...ist pre saty...rano pre zakusky mimo BA poobede pre slane...zdobit miestnost presniest aparaturu pripravit vysluzky...preniest tie kopy pitia tam....bleh...uz nech to mame za sebou... julova...som si objednala tie etikety z toho netoveho svadobneho shopu a oni nejsu samolepiace...som sklamana...sko ich budete lepit?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky dani. my sme si robili etikety sami a kupili sme si samolepiaci papier. najprv sme to chceli lepit chemoprenom, ale nastastie moj drahy vymyslel ten samolepiaci papier...na mna tie stresy akosi zatial nedoliehaju. viem, ze toho bude dost, ale budeme na to viaceri, tak sa tym utesujem. jedina vec, ktora ma dost stve je, ze nam dali lesenie na kostol, v kt. budeme mat svadbu.skoro ma vystrelo, ked som to tam videla.rovno na hlavny vchod, tak to tam vyzera uzasne. este je aj spraveny taky dreveny tunel pre ludi, aby na nich nic nespadlo. :-( rybulienka a co keby ste si nieco spravili sami? napriklad kupit sviecky, nejake male kyticky ti urobia v ktoromkolvek kvetinarstve a na hlavny stol by ti tiez mohli urobit nejaku kyticu. mna by tiez asi porazilo, keby mi nasa aranzerka povedala,ze nam to nespravi, ale ja sa dost rada vytesujem takymi vecami ako je aranzovanie, takze by som nad tym uvazovala. ale na druhej strane je to, ze vam to uberie z casu,kt.by ste mohli vyuzit inymi pripravami na svadbu... len s kludom, mas este mesiac, urcite to nejak vyriesite... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri...presne ako my...na nasom kostoliku cela prava strana je lesenie a vraj dovtedy bude cely pod lesenim.... takze nezufaj...toto je presne to obdobie kedy zacina to "lesenarske" obdobie.... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no, lenze my sme povodne chceli svadbu v inom kostole, ale bolo na nom lesenie a nevedeli, kedy skoncia, tak sme sa rozhodli pre tento. no a z toho prveho lesenie uz dali dole a nas dali. to ma vytocilo. ale co uz... hlavne, ze sa mame radi... :-) :-) :-)
Odpovedať
cafte babule 8-)
Odpovedať
Dani - nase su, le je to tak tenucky papier, ze odlepit tu nalepku bude sakra praca...a nieje ta samolepka z tej druhej strany ani nijak rozdelena, aby sa to davalo dobre dole...ale su samolepiace...skus este raz mrknut ;-)
Odpovedať
Jani - tu Katku Brožovu som ani ja nikde nenasla :-( a tie Vase etikety su bohovske 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej Zuzi, ty mas novu foto :-) fajnaaa :-) aspon uz nebude ciernobiely stlpec fotiek, ked si budem s tebou pisat. to nic, opytame sa este DJ-a, ci to nahodou nema a ak nie, tak necham to w.w.w. :-) inak druha svadobna mama je tiez kocka, ale tvoja je viac.. .no psssst, to nehovor x-) etiketky robil drahy, dnes ich s mojim ocom lepili... vinko nam naflaskovali v Limbachu, palenku v BS :-D ale trochu ma rozcarovala kvetinarka dnes :-S sa mi zdala nejaka divna, akoby mi chcela tu kyticu co najviac zjednodusit, asi tam este v pondelok pojdem, ci si zapisala vsetky poziadavky ]-(
Odpovedať
noo,trosku zmeny :-)...taku moju oblubenu a v takomto pocasi opat aktualnu fotcku...aj s mojim svedkom sme si este pred rokom aj kusok kupili lukostrelecku vybavicku a chodime strielat...teda uz sme dlho neboli, lebo nemam vhodne miesto...to sa neda len tak hocikde..predsa len je to zbran :-S...ale fakt je to uzasne...hodinu strielas a si hotova :-D..unavena, vyrelaxovana... ale mojej mamine to mozem povedat hej? :-D dakujem ;-) no pekne to mate po celom Slovneskupokastovane...z kazdeho rozka troska :-D A neda sa Ti zohnat inu? Ja som nakoniec zohnala cez moju maminu taku milu tetulku na jednom trhu blizko nas, ze dovidenia :-)...a kyticku aj s pierkom pre zenicha nam urobi za 800,- Sk...kde inde od nas chceli len 2600,- SK len za ruze ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre, svojej mozes :-) neviem, ked ja si nemyslim, ze to nebude vediet urobit a este to mam aj blizko, ked som vyberala kyticu, bola taka zlata, ze mi katalogy aj domov pozicala, ale dnes sa mi zdala nejaka divna.. neviem no. Cenovo by to bolo v pohode, predpokladam, ze tak do 1500 eská a chcela som az tri pierka, jedno zenichove a dve pre svadobnych otcov (ale uz ine). Pojdem tam este v pondelok a keby sa mi zdala neochotna, pojdem inde. Chcela mi ju urobit bez tej stuhy (je to posledna kytica v albume) napriklad, lenze mne sa prave ta stuha zda taka svadobna.. mozno chcela viac improvizovat, neviem no.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?