Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
oddychuješ? dvojko? :-)
Odpovedať
snazim sa a dnes idem dokimu...som mala výtok...vsetci hovoria ze to nic nebude ale radsej idem.... ]-(
Odpovedať
veru treba ísť nikdy nevieš, môže to byť nejaký zápal...myslím na vás ;-)
Odpovedať
dobre ranko zienky :-)
Odpovedať
ahojky ;-)
Odpovedať
ako sa mame? :-) a dakujem za oznamko :-D
Odpovedať
no nic moc idem o dvanástej dokimu.....mala som vcera vítok :-(
Odpovedať
a aky? =-) aj ja idem dnes k doktorke mojej na kontrolu..
Odpovedať
silno zltý...az trosku hneducký.... :-(
Odpovedať
hmm...ale neboj...to bude dobre...mozno sa tam este fazulka uhniezduej a hlada si pohodlicko :-)...tak potom daj skoro vediet, ako ste s fazulkou dopadli..ok? ;-) drzim palceky...a nebud smutnucka-uvidis, ze to dobre dopadne..
Odpovedať
Profilova fotka
baby, urcite uz mate nejaky harmonogram dna D ... dajte ho pls. do placu nech chytim inspiraciu ... vobec neviem sklbit odobierku s fotenim. Musi sa ist z odobierky hned na obrad?
Odpovedať
babule vsetko v poriadku...aj mimiska som vydela...a za odmenu som si kupila svadobne prádielko :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj luc - tak vidis - ver starej korculi bosorke :-D...a ake? daj fotoooo :-)
Odpovedať
idem na to.... 8-)
Odpovedať
tesiiim :-D
Odpovedať
uuuuuz
Odpovedať
tie spodaaaare su krasne :-)...kde si kupovala? :-) joj som Ti este chcela napisat, ze ty mas taky "nebezpecny" dramaticky pohlad :-D...hotova femme fatale :-D
Odpovedať
cooooo sa tu normálne rehlím pri monitore.......a ja ti dám spodáre.....ja nemusim tangáce a nie to estze na holú ritku.. :-D :-D :-D teda pod rifle este daj daj ale pod saty ani náhodou.....a tá podprda mi super sadla a zdvihla moje lentilky :-D :-D :-D
Odpovedať
no fakt - taky uhrancivy - ked Ta drahy nahodou neposlucha a Ty nanho "zazries" tak mu musi byt hned jasne, kolka bije :-D :-D :-D...ved aj ja nosim spodaaare :-D...ale fakt je to krasne pradielko x-) aj ja mam taku podprdu dvihaciu na lentlky :-D
Odpovedať
a ty nemas prádielko ofotene??? sobotu idem este drahému pre popolnocnú kosielku...tá co je v albume je moc fialová tak som objednala presne farbu k satám.....s kupim si aj samodrzky,,,,mám si asi kremove ze?
Odpovedať
este nemam spodare ;-) :-D hej kremove - aj ja mam :-)
Odpovedať
majove kolegyne, moje komplimenty, u vas je vzdy sranda :-D :-D :-D krasne mate oznamka - ten jeden motiv, tusim jankin, sa aj mne strasne pacil - mam ho aj v albume - a ten text "od... nechodime" sme nakoniec dali aj my na oznamko (jedno z dvoch, lebo nakoniec mame 2 verzie) no a julovej som DM-oznamko uz chvalila - vytlacene ho mam aj doma, aby sa aj chlap doma uistil, ze depesaci nevymreli ;-)
Odpovedať
to nechodíme mame aj my :-D 8-) ....a v junovkách sranda neni???pozvite tam julovu :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte, co nove? Ja mam tolko roboty a taaaaak sa mi nechce. :-( :-(
Odpovedať
ahoj janga.....nove spodne prádlo....aspon u mna :-D 8-)
Odpovedať
v junovkach je super - len sli vsetky dnes uz dom... a mna od maja delia len 2 dni, takze sedim na 2 stolickach ;-) tak jak sa pytala agyptanka, aj mna by zaujimal harmonogram dna D - vy zatial este nic? co vsetko clovek musi stihnut... asi si spisem taku checklist a potom to nejak chronologicky zoradim.
Odpovedať
Joj Luc ti zavidim, ja som to prave este nenasla. No co, pojem bez :-D ... aj tak to nikto neuvidi
Odpovedať
no ja mám 8:00......kadernícka...vizázistka 13:00.....je zraz na Kamennom mlyne...ale bezo mna....plus obcerstvenie 14:20 asi......príchod pre mna...bez odprosenia 14:50...ak to pojde hladko :-p zoradenie pred kostolom ;-) 15:00 hodina H 16:aj nieco :-D príchod na hostinu......no a potom uz dáme polievocku ...odtrsáme prvý tanecek a sup sa fotit do zámockého parku :-D 8-)
Odpovedať
no my harmonogram este nemame...bud zaimprovizujeme alebo neviem...mudrejsia budem po porade s kadernickou, kam idem buduci piatok :-D...zatial len viem, ze o 16.00 je hodina H a o 9:00 rano ide drahy pre kyticu a pierko :-D...a ani my nebudeme mat odobierku - fotime sa od pol jednej v meste a potom sa prepracujeme k obradnej sieni :-) ahoj eleni - nevymreli...aspon jeden bude, kym sa nepominiem na onen svet, ale aj tam budem diktovat hudobnu modu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cawo nevesty, ja vas v poslednej dobe nejako zanedbavam ci co ;-) luculka ako to, ze este nemam od teba oznamko, ha? :-x a to budes tak skoro vstavat? ja mam kadernicku az o desiatej a vizazistku o pol jednej 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?