Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
zuzi...áno...ftipálek 8-) keti...držím palcuchy :-D jani ahoj...to budete mať super, keď už budete spolu bývať, ozaj ;-)
Odpovedať
No to nam bude vzacne, kedze sme teraz 100 km od seba :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aj planujete babätko ?alebo sa uz on snazite?
Odpovedať
my sa uz snazime, ketti..
Odpovedať
Musim ist. pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
a co ako?dari sa, alebo nie.lebo nam moc nie.a som s toho nestastna.myslela som si,ze to pojde uplne dost lahko,ale asi ani nie.aj si meras teplotu?sledujes si nejako kedy mas plodne dni.
Odpovedať
ketti - dni si sledujem, BT si meriam len poslednych 5 dni...a snazim sa spoznavat ako sa sprava moje telo pocas celeho cyklu...a predtym som vobec nemerala...a toto je nas druhy pokus...takze uvidime buduci tyzden, ci sa nam podarilo..
Odpovedať
Profilova fotka
ja si to tiez sledujem,lenze raz mi vystupi teplota 37,6,ale to len jeden den a na druhy mam uz36,5.tak hladam nieco podrobnejsie aby som si nastudovala.som s toho jelen.
Odpovedať
už som to pihla do rúry :-D ketti aj vy ste pokušitelia? len my nejako zaostávame... babule, dnes som chcela objednať svadobnú cestu už na isto...a celý termín je obsadený...mňa musí picnúť :-p
Odpovedať
tak to by si mala chodit na Modreho konika :-)..tam sa dozvies takmer vsetko potrebne a niekedy aj nepotrebne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova pojdem to skusat aj tam. janina a kam idete na dovolenku?ja skusam nahovarat mojho aby sme isli tiež niekam,ze uz posledny krat.moj nastavajuci mi povie,ze to som uz hovorila minuly rok :-D :-D
Odpovedať
ja chodím na koníka...mám aj album o mojom malom alexovi :-) do grécka sme chceli ísť v júni a tak pôjdeme asi v septembri =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
už prišiel medvedík... a na koníka si to s darhým dávame iba občas... radšej 69
Odpovedať
no on je vážny dilino :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to si budes musiet povybavovať vsetky doklady.ja by som rada ani neviem kam.minulý rok sme boli v egypte.bolo tam bajecne.ale isla by som aj do tunisu.snad ho prehovorim. ;-)
Odpovedať
Pali ]-( :-D
Odpovedať
tak sorry ... Ja len čo na srdci to na jazyku... Nebite ma, už budem dobry...
Odpovedať
My chceme isť na svadobnu cestu ale ešte nevieme kde... Asi do zoologickej záhrady alebo aj možno do botanickej... Alebo do roboty... Vážne sa nevieme rozhodnúť... Alebo na basketball... Ťažká voľba...
Odpovedať
alebo hladnej svini sa o kukurici sniva :-p :-D so zenskymi sa nezahravaj, lebo tie vedia vykonstruovat veci nevidane :-D :-D
Odpovedať
Janka asi vari veceru, lebo Ty uz od hladubludy pises ]-( :-D
Odpovedať
rozmýšľame aj o exotickej dovolenke... Nechali sem sa inšpirovať celebritami... Napr. uvažujeme po vzore Drapákovcov, stráviť týždeň spoznávaním kultúry v Letanovciach... donesieme si aj 120 kg špekáčok, 50 kg chleba a temperové farby... Ja som vyrastal v ghette, ta mňa tam hneď zvolia za vajdu ako Beňovského na Madagaskare... A domov si donesieme suveníry : vši, a nejakého psa... Majú ich tam dosť, nestíhajú to všetko pojesť... Ak máte záujem niekto sa pridať, rýchlo, lebo sa miesta v chatrčiach míňajú...
Odpovedať
he...dakujem, ale to by stalo asi majland...:-D...ale opytam sa Petula...mozno prehodnotime :-D ale ja som mačkofilna :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Nejakú mačku tam nájdeme... Inak dá sa tam zorganizovať aj luxusné lúčenie so slobodou pre pánov... V ponuke je veľa exotických krások za nízke ceny, niektoré aj za starvné lístky prípadne 20 dkg vlašského šalátu...
Odpovedať
no ukaz mi jedneho normalneho pana, ktory by do takej exotickej krasky zasunul :-p :-D
Odpovedať
už som tu ja janino :-) mám ti odkázať, že on :-D :-D :-D :-D idem žehliť (nech sa pán tvorstva0 trochu0 poba0ví na 0nete0)0-mu0 šiši0ná cel0kom0000000000000000000000000000000000 :-D :-D 0 :-D 0
Odpovedať
ahojte .... a dobrú nocku želáme obaja ;-)
Odpovedať
jasneeee :-D...veriime. odkazujem, ze by to bol posledny zasun v jeho zivote a to by asi nechcel :-D :-D pa pa dobru nocku aj ja Vam prajem...idem aj ja skocit do duchien :-) :-D -D :-D :-D
Odpovedať
ja som tuuuu kukuuk :-) :-)
Odpovedať
aj jaaaaa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?