Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
luculka, asi tak...keby nebolo úveru, tak sami nebudeme asi nikdy...a platit nehorázne podnájmy...to nehrozí...ved to čo by som platila im navyše, tak s tým ja splácam úver..už vyše roka. Veru, len si zoberte úver, držím palčeky, aby ste našli ten správny ;-)
Odpovedať
Lenye u nas su bzt\ hroyne drahe...a poyemkz ani nehovorim
Odpovedať
no aj u nás..tak sme si kúpili bytík kúsok od mesta...nie na dedine, ale ani nie N.Meste.
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, zapojim sa teda aj ja, ked som uz tak odbocila vcera, ale co uz :-N , uver z toho bude, my sme na tom rovnako, len fakt nie je jedno, kolko na kolko rokov, kolko vratis zbytocne, namiesto 1 000 000 az 2,5-3 melony :-| , to je svinstvo, ale kym si nasetris aspon 500 000 a za tie prachy este nic nedostanes, jedine uver :-( , nas najviac trapi ze co ak sa nieco stane za 20 rokov, choroba, strata zamestnania, co dalej? niektori na to ani nemyslia, bez rozmyslania a slepo sa pokusaju zit, ale musis na to mysliet, aspon trosicku. Miriamka, na tych 10-15 rokov by som aj ja suhlasila, to by sa este dalo, ale ze by 30 rokov a mesacne vo vyske jedneho platu........ :-.
Odpovedať
to je pravda...treba si to všetko poriadne uvážit..všetko..len csicsi, choroba a strata zamestnania a pod. to všetko sú riziká, s ktorými sa ráta vždy a pri každej veci...je to smutné, ale je to tak. My sme si už predtým šetrili stavebné niekolko rokov, mali sme štastie, že sme sa ešte ani nepoznali a obaja sme už mali stavebné. Mne šetrili na škole ešte naši, aj drahému a odkedy som pracovala, som si šetrila sama...nie raz som si ponadávala, ved som bola mladá a peniaze boli stále treba na rozne akcie ;-) , ale teraz som rada, lebo sa nám to velmi oplatilo. Obaja sme mali našetrené polovičky, teda ja som si musela zmenit cielovú sumu, ale ide o to, že ked máš polovicu, tak potom sa to dá. Platíme dokopy 5tis na 10-11rokov. Horšie je, ked si chceš požičat sumu celú..tak to by nám nehrozilo. To by sme bytík určite namali. Teda zatial nie. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no konecne sa mi podarilo foto nalepit do ramceka x-) , my robime to iste ako vy, setrime, setrime,setrime, zatial byvame u rodicov, vela pomozu, nemas starosti na kopu veci, uz pomalicky kupujeme vecicky do nasho hniezdocka( dufam ze bude), myslim teda malickosti, zehlicka, fen, taniere, co sa nam zmesti do skrine, lebo pracku by sme neviem kam dali, a mame objednanu postel, taku francuzku ;-) , uz mesiac cakame lebo mali v akcii vo fima mobeli, a nemali prednu cast, nieco chybalo, ale slubili max mesiac, drahy sa chysta uz v pondelok, ze ako su na tom. spime na roztahovacom ale neni to moc pohodlne, clovek sa nevyspi poriadne. zijdu sa nam tieto vecicky, pouzivame ich, a uz nam nebudu chybat x-) miriama, ako svadba? my mame v juni, ale mesiac hore-dole. ja uz mam vybrate saty, skusat som este nebola, ale su uz favoritky
Odpovedať
Miu mame tiez obaja stavebko...a drahý ma aj dost nasetrene...ale chceli by sme skor nejaký domcek...lenze tu stoji skoro melon len pozemok :-|
Odpovedať
csicsi ja sa chistam tak v oktobri...skusat uz sa neviem dockat.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my chceme domcek, pozemky su nehorazne drahe, ale 1,5 miliona za byt nedame, keby ze pozemok ziskame lacnejsie, potom v pohode. od malicka byvam v rodinnom dome, neviem ci by som si zvykla na zivot v byte, urcite hej, ale tazsie, ked som bola zvyknuta na zahradku, urcitu intimnu sferu, ze vyjdes z domu do zahrady a nestretnes hned niekoho, cize ludia nie su tak blizko k sebe, mas sukromie
Odpovedať
je to tažké luculka, ak chceš bývat tam, kde sú pozemky nehorázne drahé...tak potom treba hoooodne siahnut "do vrecka", alebo potom vybrat lacnejšiu oblast. My sme tiež chceli bytík priamo v meste, ale to sa vzhladom na cenu nedalo. Csicsi, Ty už máš vyhliadnuté šaty?? No my nemáme vůbec nič...a to doslova. Iba viem,že tam bude veeeela slnečníc... ;-) ved si robím aj taký albumček, je plný týchto žltých slniečok :-) ale iné teda ani len netuším...bud začneme plánovat niekedy v novembri..teda ja...alebo vůbec..a preloží sa to na 19.4.2008...to som už spomínala. Takže asi tak naše prípravy :-S nič moc, ked človek nevie, ako to všetko bude dalej.
Odpovedať
Ja mam jediný problém ci nakupovat veci na výzdobu v zelenej alebo orandzovej...paci sa mi aj zelena ale kamoska hovori ze to je ako na stuzkovej.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiz neviem dockat :-D :-D :-D , uz som bola v salone, skusat som este nechcela, necitila som ze prisla ta chvila, ale pohladkala som uz vsetky saty, ktore si chcem vyskusat :-N , predavacky ohovarali, nech si vyskusam, ale namala som boty, spodne pradlo, chcem si kupit topanky, a aspon podprsenku, a potom na vec, ja to tak mysli ze ich potrebujes na skusania, aby si uz mala naladene niektore veci, chcem také trblietave boty, ani biele, ani bezove, take ktore sa hodia ku vsetkym satam, ale uz sa neviem dockat, som rada ze nie som sama x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja si asi vytlacim par favoritiek a nabehnem s tým do salony...nech mi podla toho daju vyskusat.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miriama, vlastne mam ale ani nie, neviem ako budu sediet, takze iba styl, a viem ake nechcem, ale mozno ze budem mat prave take :-)
Odpovedať
ahaaaa, tak som asi klamala..jediné čo mám, je tá podprsenka...tú som si kúpila už teraz, lebo som ju náhodou našla a ja mám dost problem nájst, dllllho som ju už hladala...ešte na ples minulú zimu. Tak to mám, poprdu :-D :-( luculka, mat už len problém vo farbe...to je asi až nakoniec mojich príprav. Teda viem, že to bude žlté, ale k tomu chcem asi oranžovú. Aj ja si pojdem už čoskoro teda pohladkat nejaké šaty, ved Vy už tolko toho máte... ;-( musím aj ja niečo robit...aj ked len tak okrajovo. Zatial nič kupovat ani rezervovat. Len na zápis do príprav..xixi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem tlacit, iba niekolko, aby boli v obraze ze ake chcem, a ony mi potom najdu podobne. babky chodite uz ku kozmeticke? ja som mala dost problematicku plet, uz sa to tak ako dalo do poriadku vdaka HAK ale v den D nechcem nejake zbytocne pubertacke vyrazky na nevhodnych miestach, napr. na nose, cele, take pupky, bojim sa lebo ked som nervozna, v strese hned sa vyhodia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj farbu som este neriesila, ale drahy che taku bezovo-ruzovu, taku naturalnu farbu, mne je jedno, vlastne neprekáza mi ta ruzova, myslim je to v poho
Odpovedať
kozmetičke? tak tam som bola raz v živote, aj to len na 5min...takže ja veru nie. Ja nechodím vůbec, tak ani neviem, že mám íst..ale dobrý nápad....tiež nechcem vypadat nejaká "flakatá" v deď D.
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja tie nemam dobre skusenosti s kozmetickami, raz som bola u takej, ktora sa stala kozmetickou, lebo na inu skolu ju nezobrali, vobec nevedela nic o infekciach, proste tomu nerozumela, potom som navstivila sukromnu dermatovenerologicku ktora mala po boku kozmeticku, lekarka ma najprv vysetrila, pozrela sa na vyrazky a potom vysvetlovala tej kozmetickeze co, ako ma robit, co nesmie, ako co vytlacat, ake masky, nejake miesali, nie znackove, ale potom sa prestahovali niekam, a mam na nich iba cislo, niekde v BA ale uz som davno nebola
Odpovedať
no ja nie preto, že by som mala zlú skúsenost a ani nie preto, že by som nemusela..proste m to príde blbé...je mi trapné íst niekomu, aby mi vytláčal vyrážky a pod...ale koli svadbe sa tam asi budem musiet premoct :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale predstav si ze okolo teba lezi muz s maskou na tvari, zazila som to niekolkokrat, a nejaky generalny riaditel nejakej banky, proste sranda, potom uz si stratena medzi babami, a do centra sa dostava ten chlap s bielou maskou na xichte :-D zabava, no teda zo srandy, aj muzi sa mozu starat o seba, ale uz sa necitis tak trapne, to iba tak na povzbudenie ;-)
Odpovedať
hmmmm, to znie povzbudivo..taký chlap vedla teba s maskou na xichte...vdaka..uvidíme, ak ma nejaká kamka niekedy zoberie, tak sa asi nechám prehovorit..len jej musím povedat, aby ma prehovorila :-D :-D
Odpovedať
ahojte!!! tak sem sa zapojim aj ja. tiez nie som moc nan navstevy kazmeticky a vlastne, vzdy ked tam idem, tak len dat si nafarbit mihalnice a spravit obocie (som zrzka, takze ich mam dost svetle) a este nechty, ale tusim na ten den D by bolo fajn sa pripravit, aby som ozaj vyzerala super, takze rozmyslam, ze by to nebolo od veci... vsetky kamosky, co chodia, chovorili, ze je to velmi prijemny pocit, ked odtial odchadzaju, ze je potom plet uplne perfektna, tak by sme to mali skusit, nie? :-)
Odpovedať
no petruška, asi hej... nechty, to si určite dám urobit, o tom niet debát. Raz som bola v Auparku v OLIP a odchádzala som celá rozjarená. Cena bola nehorázna, naštastie som to neplatila, ale ten pocit stál za to. Urobili nám manikurú a pedikúru. No fakt bomba. Ale nechávat tam pravidelne tolké prachy...tak to určite nie. Až na svadbu. Tam to musí byt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj petruska55, urcite by sme mali navstivit kozmeticku aspon pred svadbou , vylepsovat sa na svadbu. nastastie nechty mam take ze nepotrebujem gelove, keby mi nalepili, vyzerala by som, ale modlim sa aby dovtedy vydrzali, myslim kvalitu, aby sa neporusili, su odolne, tvrde tak dufam, este tuning nejakymi vitaminmi+francuzska manikura a hotovo, ale makeup neviem, nejaky kvalitny by sa zisiel, taky ktory pokryje vsetko, a neroztecie a nevytvori masku, ani divnu farbu na xichte
Odpovedať
tak tak..poriadny makeup jednoznačne a nechtíky tiež. Ach jaj, až teraz si začínam uvedomovat, kolko toho strašne treba... :-S
Odpovedať
teda ja sa musim priznat, ze este nikdy ma nikto nelicil a to bude asi aj dost problem, mozno najvacsi, lebo nikomu moc nedoverujem, bojim sa, ze mi to spravia moc vyrazne a kedze ja vyzeram dost mlado tak potom taky vyrazny make-up posoby na mne... no ako... ved viete... dufam, ze ked pojdem na skusku, tak to kozmeticke vyjde, aby ma neodradila, ze nakoniec k nej v den svadby ani nepojdem a radsej sa nalicim sama. a nechtiky mam tiez fajn, len sa obavam toho, ze sa mi ako naprotiven zlomi nejaky par dni pred svadbou. ale pocula som uz od niekoho, ze vraj ti taku vrstvu gelu mozu naniest aj na tvoje vlastne a tym ich spevnia, tak uvazujem nad niecim podobnym, ale bude len klasicka francizska manikura, ziadne vymyslacky, som taka konzerva... :-)
Odpovedať
no ja sa ani moc nemalujem, a ked ma baby na dovolenke nalíčili na disku, som sa musela najprv so sebou zžit, aby som mohla výst na ulicu ;-) ale potom to bola fajn. Tá kamka ma bude malovat aj na svadbu, čo idem teraz o 3týždne, tak uvidíme ;-) len neviem čo s nechtíkmi..teraz mám také obdobie (som na seba strašne nahnevana), okusujem si nechty... :-( najvyšší čas, aby sa mi dali ako tak do poriadku...
Odpovedať
Profilova fotka
a nehovoriac o ucese, este stale neviem ci nechat rozpustene, alebo nie, farbu som si zmenila na tmavsiu, vlastne povodne som mala gastanovu ale po 4 trvalych sa mi menila az na sivu, no nie celkom, ale ta hneda mi vybledla, tak v utorok som si zafarbila, a rozhodla som sa ze do juna 2007 budem experimentovat, ale v ramci hnedej farby, mala som aj melir ale nejak mi nejde, skor jednotna farba
Odpovedať
jajaaaaaaaaaaj vlasy...no ja si už skoro rok "šetrím" dlhé vlasy, lebo predtým som tiež vela experimentovala, mala som krátke dlhé, potom červené a teraz mám opäť svoje dlhé blond. Ved potom mi to pred svadbou ľahko aj podstrihne...len aby to malo najaký tvar ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?